بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

Daniro

کاربر سایت
Jan 4, 2012
2
با سلام
من چند وقته برای اجرای بازی بتلفیلد 3 به مشکل خوردم و وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم با اررور زیر مواجه میشم:
an error occured during the start operation (80010017
نحوه ریختن بازی: ابتدا پچ و کرک را به کنسول انتقال دادم و سپس بازی رو در هارد کنسول کپی کردم
اخرین ورژن مولتی من (9.2) رو دارم
قبلا برای بازی la noir هم این مشکل رو داشتم در حالی که دوستانم بازی رو به راحتی اجرا میکردن متاسفانه من بخاطر این اررور موفق نشدم این بازی رو هم اجرا کنم... ولی در مورد بازیهای دیگه این مشکل رو نداشتم مثلا بازی آنچارتد3 رو به راحتی اجرا کردم ولی مثل اینکه برای بازیهایی که نیاز به پچ و کرک داره این مشکل رو دارم...
لطفا کامل دقیق راهنمایی بفرمایید تا از شر این اررور راحت بشم

با تشکرررر

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با سلام
من چند وقته برای اجرای بازی بتلفیلد 3 به مشکل خوردم و وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم با اررور زیر مواجه میشم:
an error occured during the start operation (80010017
نحوه ریختن بازی: ابتدا پچ و کرک را به کنسول انتقال دادم و سپس بازی رو در هارد کنسول کپی کردم
اخرین ورژن مولتی من (9.2) رو دارم
قبلا برای بازی la noir هم این مشکل رو داشتم در حالی که دوستانم بازی رو به راحتی اجرا میکردن متاسفانه من بخاطر این اررور موفق نشدم این بازی رو هم اجرا کنم... ولی در مورد بازیهای دیگه این مشکل رو نداشتم مثلا بازی آنچارتد3 رو به راحتی اجرا کردم ولی مثل اینکه برای بازیهایی که نیاز به پچ و کرک داره این مشکل رو دارم...
لطفا کامل دقیق راهنمایی بفرمایید تا از شر این اررور راحت بشم

با تشکرررر

شما میتوانید هر سوالی که در رابطه با هک دارید میتوانید برید به بخش پایین که من لینکشو دادم اونجا دوستان هستند که راهنمایتون میکنند:d
PS3 Jailbreak

tatar

کاربر سایت
Mar 6, 2010
64
نام
sasan
دوستان سلام

مدتی هست که دستگاه من دیسک رو دیگه نمیخونه
یعنی که اوایل وقتی دیسک بازی رو میزاشتم تو دستگاه 7 8 بار که امتهان میکردم بازی رو اجرا میکرد اما الان دیگه اصلا بازی رو نمیخونه
چراغ ابی روی کنسول روشن میشه اما عکس دیسک رو صفحه نمیاد دیگه
باز هم من با این شرایط برا این که دستگام کپی بود مشگلی نداشتم اما حالا !!

دیکه هیج بازی ای رو هم از رو هارد اجرا نمیکنه نه هارد اینتررنال نه اکسترنال
وقتی با یکی از منیجر ها بازش میکنم بازیرو روش کلیک میکنم میره تو صفحه اصلی و میزنم رو بازی صفحه سیاه میشه و دوباره بر میگرده تو منو

میشه کمکم کنید ؟ به نطرتون مشگل از فریم ور نیست ؟ نباید یه بار دیگه فربم ور رو بریزم ؟ درضمن ورژن دستگاه 3.55 هست

یه بار سعی کردم که فریم ور رو بریزم اما رفتم تو ریکاوری منو اپدیت و زدم اما چیزی پیدا نمیکنه که نصب کنه انگار که میفهمه به 3.55 اپ شده و دیگه اپدیت اش نمیکنه

اگر هر گه زود تر کمکم کنید ممنون میشم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان سلام

یعنی که اوایل وقتی دیسک بازی رو میزاشتم تو دستگاه 7 8 بار که امتهان میکردم بازی رو اجرا میکرد اما الان دیگه اصلا بازی رو نمیخونه

وقتی با یکی از منیجر ها بازش میکنم بازیرو روش کلیک میکنم میره تو صفحه اصلی و میزنم رو بازی صفحه سیاه میشه و دوباره بر میگرده تو منو

میشه کمکم کنید ؟ به نطرتون مشگل از فریم ور نیست ؟ نباید یه بار دیگه فربم ور رو بریزم ؟ درضمن ورژن دستگاه 3.55 هست

یه بار سعی کردم که فریم ور رو بریزم اما رفتم تو ریکاوری منو اپدیت و زدم اما چیزی پیدا نمیکنه که نصب کنه انگار که میفهمه به 3.55 اپ شده و دیگه اپدیت اش نمیکنه

من کاری با هک ندارم شما یه چند تا دیگه دیسک بلوری دیگه امتحان کن ببین انها رو هم نمیشناسه
اگر نشناخت بدون که صدردصد لنز دستگاهت خراب شده و باید لنز دستگاهت رو عوض کنی کلا

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان سلام

کلا تعویض لنز کار هر تعمیر کاری نیست باید خیلی وارد باشه من میتونم برات تعمیرش کنم ولی تمام تعمیرکار ها ضمانت نمیکنن لنز تعمیر شده مثل روز اولش کار کنه

tatar

کاربر سایت
Mar 6, 2010
64
نام
sasan
کلا تعویض لنز کار هر تعمیر کاری نیست باید خیلی وارد باشه من میتونم برات تعمیرش کنم ولی تمام تعمیرکار ها ضمانت نمیکنن لنز تعمیر شده مثل روز اولش کار کنه

من کاری با هک ندارم شما یه چند تا دیگه دیسک بلوری دیگه امتحان کن ببین انها رو هم نمیشناسه
اگر نشناخت بدون که صدردصد لنز دستگاهت خراب شده و باید لنز دستگاهت رو عوض کنی کلا

حالا کلا یه سوال

اجرای بازی های کپی که ربطی به لنز نداره !! یعنی دیسک نمیخواد که !!
احساس میکنم فریم ور دستگام باید عوض بشه !!
میخوام مجدد 3.55 بریزم اما بلد نیستم
میشه کمکم کنید ؟ تو منو ریکاوری باید برم یا تو خود منوی دستگاه میشه ؟
کشت مارو این دستگامون
انچارتد 3 رو گرفتم 2 روزه دارم کاورشو نگاه میکتم حصرت میخورم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
حالا کلا یه سوال

کشت مارو این دستگامون
والا زیاد تو نخ کپی و هک نیستم ولی تا اونجا که میدونستم یه دیسک به عنوان بوت باید باشه
دستگاه رو روشن کن بعد دستت رو رو دکمه پاور نگه دار تا خاموش بشه بعد روشن کن نگه دار تا بوق دوم رو بزنه میره تو حالت ریکاوری اونجا میتونی دوباره فریمور رو نصب کنی
ولی به نظرم بری تو بخش jailbreak بهتر راهنماییت میکنن

<GAM3S4Z>

کاربر سایت
Jul 24, 2011
223
نام
محمدرضا مصطفوی
حالا کلا یه سوال

کشت مارو این دستگامون
چون تبلیغ میشه نگفتم کجا بری تعمیرات تو پی ام بهت میگم

mimii

کاربر سایت
Dec 25, 2011
24
اگه مشکلی از بابت سیو و اینجور چیزا نداری همونجا که فرمت هست نوشته restore system اونو بزن برگرد به حالت اول همه چیپاک میشه و ببین باز مشکل وجود داره یا نه اگه بود بیا ببینیم چیکار میشه کرد

2 تا restore داره یکی defult و یکی ps3 با عنوانی که شما گفتی رو نداره
من اولی رو زدم
الان 20 دقیقه بیشتره که یه صفحه سیاه باز کرده یه سری نوشته سفید رنگ به چند زبون مرتب تکرار می کنه و یه طرف صفحه عکس یه دسته پی اس زده
داره عملیات رو انجام میده الان ؟ چه مدت طول می کشه ؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
2 تا restore داره یکی defult و یکی ps3 با عنوانی که شما گفتی رو نداره
من اولی رو زدم
الان 20 دقیقه بیشتره که یه صفحه سیاه باز کرده یه سری نوشته سفید رنگ به چند زبون مرتب تکرار می کنه و یه طرف صفحه عکس یه دسته پی اس زده
داره عملیات رو انجام میده الان ؟ چه مدت طول می کشه ؟
دقیقا اینو بزن restore PS3 system
ازت یه سوال میپرسه اونو yes بزن بعد مراحل رو برو جلو
اینی که شما زدی restore default settings در اصل تنظیمات رو ریست کردی دسته رو با کابل وصل کن به کنسول بعد روشن کن دسته رو بعد مراحل رو دنبال کن
این کارا رو بکن ببین چی میشه من آنلاینم خبرشو بهم بده

mimii

کاربر سایت
Dec 25, 2011
24
دقیقا اینو بزن restore PS3 system
ازت یه سوال میپرسه اونو yes بزن بعد مراحل رو برو جلو
اینی که شما زدی restore default settings در اصل تنظیمات رو ریست کردی دسته رو با کابل وصل کن به کنسول بعد روشن کن دسته رو بعد مراحل رو دنبال کن
این کارا رو بکن ببین چی میشه من آنلاینم خبرشو بهم بده

2 تا گزینه داره full format و Quick کدوم ؟
فول 7 ساعت وقت لازم داره "نوشته" !!

mimii

کاربر سایت
Dec 25, 2011
24
هاردتون خالیه نیازی به فول نیست همون quick رو بزن
بعد فرمت تست کردم بازی بیگ پلنت رو همون طوریه که بود ! :| قبلام گفتم دستگام بعد اینکه داشتم فرمت می کردم تو همون صفحه که شما گفتی برای restore اون دکمه رو بزن اومده بود دستگارو خاموش کردم اینطوری شد امکان داره ps3 م خراب شده باشه ؟ ولی همه ی دکمه هاش تو منوی اصلی خود دستگاه کار می کنه ها (ببخشید اگه توضیحات تکراری بود محض یاداوری :D) بازی بیگ پلنت با کدوم دکمه راه می رفت اصلا قاتی کردم؟! من هر کاری می کنم را نمی ره البته این مشکل مشابه رو تو متال گیر م دارم

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
بعد فرمت تست کردم بازی بیگ پلنت رو همون طوریه که بود ! :| قبلام گفتم دستگام بعد اینکه داشتم فرمت می کردم تو همون صفحه که شما گفتی برای restore اون دکمه رو بزن اومده بود دستگارو خاموش کردم اینطوری شد امکان داره ps3 م خراب شده باشه ؟ ولی همه ی دکمه هاش تو منوی اصلی خود دستگاه کار می کنه ها (ببخشید اگه توضیحات تکراری بود محض یاداوری :D) بازی بیگ پلنت با کدوم دکمه راه می رفت اصلا قاتی کردم؟! من هر کاری می کنم را نمی ره البته این مشکل مشابه رو تو متال گیر م دارم
بعد فرمت درست نشد؟
دسته دیگه بره تست داری؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر