(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
بچه ها دو تا سوال دارم.
1- من یه اکانت امارات دارم که چند تا بازی هم خریدم و با سرعت خیلی خوبی دانلودشون کردم.
حالا سوالم اینه که سرعت دانلود از اکانت امریکا چطوره؟ منظورم اینه مثل امارات با همون سرعت دان میشه یا کندتره؟
2- اگه بازی رو از امریکا دانلود کنم میتونم با اکانت اماراتم وارد بشم و بازیش کنم و تروفی هاشو توی اکانت امارات وارد کنم؟

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
بچه ها دو تا سوال دارم.
1- من یه اکانت امارات دارم که چند تا بازی هم خریدم و با سرعت خیلی خوبی دانلودشون کردم.
حالا سوالم اینه که سرعت دانلود از اکانت امریکا چطوره؟ منظورم اینه مثل امارات با همون سرعت دان میشه یا کندتره؟
2- اگه بازی رو از امریکا دانلود کنم میتونم با اکانت اماراتم وارد بشم و بازیش کنم و تروفی هاشو توی اکانت امارات وارد کنم؟

1. دانلود از امریکا یه ذره خیلی کم سرعتش کمتره شاید در حد 10 درصد یا شایدم کمتر ولی اگر با pc دانلود کنی مشکلی نداره سرعت همشون تقریبا یکیه خیلی هم راحت تره ;)
2. اره میشه مشکل نداره :d بازی رو که دانلود کنی روی همه اکانت های دستگاهت میتونی بازی ( از قبیل اکانت اصلیت ) تروفی ها هم رو هر اکانتی که بازی کنی داده میشه میتونی سینک کنی مشکل نداره .

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
بچه ها دو تا سوال دارم.

2- اگه بازی رو با اکانت پلاس گرفته باشی فقط باید با همون بازی کنی چون فقط با اون اکانت اجازه ی بازی کردن بهت میده...و تا زمانی که پلاس داشته باشی میتونی اون بازی رو بازی کنی....

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یک سوال من بیشتر بازی هام رجین 2 هست . خوب برای انلاین زدن و خرید dlc بازی حتما مهمه که رجین 2 باشه ؟ منظورم نمیدونم فهمیدین مثلا من بازیم رجین 2 هست اکانتم رجین 1 تداخلی ایجاد نمیکنه برای انلاین بازی کردن و خرید dlc اون بازی . قفل منطقه ای داره؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
برای آنلاین بازی کردن خیر!
ولی برای خرید DLC یه یوزر ریجن 2 بساز،از اون بخر و دانلود کن و با یوزر اصلیت که ریجن 1ـه بازی کن! هیچ مشکلی هم نخواهد داشت!

hadib

کاربر سایت
Apr 30, 2011
11
سلام دوستان ميشه منو راهنمايي كني ؟ من دوستم رو ادد كردم ميخوايم با هم فيفا 14 آنلاين بزنيم ولي نميدونم تو كدو گزينه ميتونيم با هم بازي كنيم. البته گزينه co-op رو كه ميزنم هر دوتا تو يك تيم هستيم ما ميخوايم باهم فيفا بزنيم كه نميتونيم تو رو خدا راهنمايي كنيد مارو. مرسي

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام دوستان ميشه منو راهنمايي كني ؟ من دوستم رو ادد كردم ميخوايم با هم فيفا 14 آنلاين بزنيم ولي نميدونم تو كدو گزينه ميتونيم با هم بازي كنيم. البته گزينه co-op رو كه ميزنم هر دوتا تو يك تيم هستيم ما ميخوايم باهم فيفا بزنيم كه نميتونيم تو رو خدا راهنمايي كنيد مارو. مرسي

تویه قسمت فرند لیست که بری ،دوستت رو اونجا میبینی،رویه پروفایلش X بزن بعد اینوایت بده...اونم از تویه صندوق مسیج باکسش به شما جوین میشه . تیم رو انتخاب میکنید و همدیگرو شیش تایی کنید..

The Skilful

کاربر سایت
Dec 3, 2013
292
نام
مهدی
سلام من خواستم یه پلی 3 اورجينال بگیرم
میشه باهاش به psn وصل شد بعد دانگرید چی هست؟
آره با کنسول های اورجینال می تونید راحت به PSN وصل بشید.

دانگرید برای کنسول های کپی خور استفاده میشه. آپگرید یعنی ارتقا به ورژن بالاتر و دانگرید یعنی اومدن به ورژن پایینتر. عمل دانگرید غیر قانونی هست و برای کپی خور کردن کنسول های اورجینال (درصورت امکان) استفاده میشه.

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
سلام دوستان ، من قسمت account managment/f**eb**k ایدی fb که وارد میکنم login که میزنم بعدش ارور میده. ولی رو ps4 چنین نیست. راه حلی نیست ؟

آخرین ویرایش:

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
سلام
میخواستم بدونم برای آنلاین بازی کردن چی لازمه(از قبیل سرعت . حجم نت و....)دستگام هم کپی خوره؟
سخته؟ارزش داره؟چه جوریاس؟

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
سلام دوستان
من جدیدا به یه مشکل بر خوردم
جدیدا سرویس اینترنتم رو عوض کردم از اون موقع وقتی تنظیمات رو وارد می کنم آخرش که تست کانکشن میگیره تا NAT Type رو میاره دانلود speed و آپلود speed رو نمیاره زیرشم یه توضیح میده درباره ی ipو router اینا
تو این وضعیت sign in میشه ولی بازی های اینترنتی رو نمیاره مثل GTA میره توشا ولی سریع میاد بیرون فقط تو playstation network میمونه ولی اصن انگار وصل نیستم!
مشکل چیه؟ممنون

سلام دوستان
من جدیدا به یه مشکل بر خوردم
جدیدا سرویس اینترنتم رو عوض کردم از اون موقع وقتی تنظیمات رو وارد می کنم آخرش که تست کانکشن میگیره تا NAT Type رو میاره دانلود speed و آپلود speed رو نمیاره زیرشم یه توضیح میده درباره ی ipو router اینا
تو این وضعیت sign in میشه ولی بازی های اینترنتی رو نمیاره مثل GTA میره توشا ولی سریع میاد بیرون فقط تو playstation network میمونه ولی اصن انگار وصل نیستم!
مشکل چیه؟ممنون
توضیح اینه :
the router in use may not support ip fragments , and communication features of some games may be restrected ...

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر