تصاویر مربوط به بروز رسانیه UE3

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
بسیار عالی شده
این بروز رسانی روی کنسول های این نسل هم هست؟
این عکس من رو یاد رزیدنت ایول های کلاسیک انداخت
billboardreflections_logo_text.jpg.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
فرخ این تصاویر هیچ ارتباطی با Unreal Engine 3 نداره ! Epic یه ویدئو نشون داده که به نظرش بازیهای نسل بعد این گرافیک رو خواهند داشت ! :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فرخ این تصاویر هیچ ارتباطی با Unreal Engine 3 نداره ! Epic یه ویدئو نشون داده که به نظرش بازیهای نسل بعد این گرافیک رو خواهند داشت ! :D

اریا متن خود vg247
Epic reveals mind-blowing new Unreal Engine tech
اینم هست eurogamer.pt
Epic mostra UE 3 super melhorado
در ضمن از اول هم قرار بوده که یه ویدئو نشون بده که قابلیت جدید UE3 برای Next-Gen را نشون بده که حتی گفته بودند بنظرشون بازیهای امروزی گرافیک زیاد خوبی ندارند . خب مشخصا همین الانش داره با یه موتور رندر میشه دیگه با cryengine رندر نمیشن که !:D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
اریا متن خود vg247
Epic reveals mind-blowing new Unreal Engine tech
کلآ اسم رسمی نداره هنوز ! گفتن Unreal Engine 4 نیست ولی با اینکه عدد 3 توش داره ربط زیادی هم به 3 نداره :D یعنی به شوخی بهش لقب UE 3.975 رو دادن ! :D همین طور گفتن که فاصله این با UE3 بیشتر از فاصله UE2 با UE3 هست !

Mark Rein هم به شوخی گفته :
If the next game consoles can’t do this, well, Apple increased their iPad by nine times today
یعنی کلآ این نسل رو که بی خیال ! نسل بعد شاید بتونه اینا رو انقدر عالی اجرا کنه :D
مثل اینکه دمو به وسیله 3 تا کارت گرافیکی Nvidia GTX 580 پردازش شده !!! من که در این زمینه ها وارد نیستم ولی دوستان حرفه ای باید بگن این کارت گرافیکی چی هست و 3 تاش چی میشه و ... :D

• Like
Reactions: PXG

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
کلآ اسم رسمی نداره هنوز ! گفتن Unreal Engine 4 نیست ولی با اینکه عدد 3 توش داره ربط زیادی هم به 3 نداره :D یعنی به شوخی بهش لقب UE 3.975 رو دادن ! :D همین طور گفتن که فاصله این با UE3 بیشتر از فاصله UE2 با UE3 هست !

Mark Rein هم به شوخی گفته :
If the next game consoles can’t do this, well, Apple increased their iPad by nine times today
یعنی کلآ این نسل رو که بی خیال ! نسل بعد شاید بتونه اینا رو انقدر عالی اجرا کنه :D
مثل اینکه دمو به وسیله 3 تا کارت گرافیکی Nvidia GTX 580 پردازش شده !!!

اریا باز مثل اینکه همون بحث FanMade شد :D
منم نمیگم روی چی داره اجرا میشه یا نمیشه . خودشون قبلا تو اخبار گفتن ما میخوایم بروز رسانی جدی UE3 را نشون بدیم . حالا این دمو که نشون دادن با موتور خودشون داره پردازش میشه دیگه ! حالا میخواد اسم موتور باشه 3 یا 5 ! الان هم هر خبری در موردش گذاشتند گفتن UE3 . منم بر طبق همون تیتر خبر گذاشتم :D

بیا خود فروم NEOGAF
Unreal Engine 3 new technologies demonstrated (Three GTX 580s) [Large Screens 153

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
:o !!!!!!
این الان دموئه!!!دومین دموییه که دهنمو باز کرد به تحسین و..!!
(اولیش بتمن آرخام سیتی بود:D)
یعنی میشه ا=تو بازی هم کیفیت بالا تر بره!؟؟؟
بنظر من احتیاج نیست گرافیک بالا بره:D فقط این مشکل مسخره تکستچر لودینگو حل کنند تمومه!:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
اریا باز مثل اینکه همون بحث FanMade شد :biggrin1:
منم نمیگم روی چی داره اجرا میشه یا نمیشه . خودشون قبلا تو اخبار گفتن ما میخوایم بروز رسانی جدی UE3 را نشون بدیم . حالا این دمو که نشون دادن با موتور خودشون داره پردازش میشه دیگه ! حالا میخواد اسم موتور باشه 3 یا 5 ! الان هم هر خبری در وردش گذاشتند گفتن UE3 . منم بر طبق همون تیتر خبر گذاشتم :biggrin1:
اسمش که مهم نیست ولی درست گفتی یه جورایی دنباله UE3 حساب میشه ! فقط موضوع اینه که ربطی به این نسل نداره ! :D یعنی الکی فکر نکنیم این نسل همچین چیزی میبینیم :D یعنی به حکم اینکه توش عدد 3 داره , نمیشه خیلی به UE3 ربطش داد و به قول مارک رین باید بهش گفت UE3.975 ! چون هنوز 4 رو نمایش ندادن و این بیشتر به 4 نزدیکه تا 3 . یه جورایی مثل انجین CoD که در حقیقت توسعه یافته id Tech 3 هست ولی خب زمین تا آسمون با اون فرق داره :D

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
نسل اینده میتونه این عطش گرافیکی رو برطرف کنه .. این نسل برای من که از اولش هم ارضا کننده نبود .. اون موقع که میگفتن قرار سال اینده پلی 3 بیاد منتظر گرافیکی مثل عکسهای بالا بودم .. اما وقتی اومد .. غیر از چن تا عنوان اونم ورزن پی سی چیزی از گرافیک مورد نظر خودم ندیدم

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
البته من واقعا فکر نمی کنم اینا اصلا دمو رو به صورت real time اجرا کردن احتمالا کاملا CG بوده
چون ساخت اجرای همچین دمویی به صورت همزمان هزینه ی کمی نداره.

E3 سال 2005 هم سونی یه دموی CG از motorstorm نشون داد که ادعا میکردن با دوتا 6800 اجرا میشه.

در مورد 580 هم باید گفت قدرتی بین 6 تا 8 برابر کارتهای گرافیک 360 و پلی 3 قدرت داره. که سه تاش به صورت توری 18 تا 24 برابر قدرت خواهد داشت.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اسمش که مهم نیست ولی درست گفتی یه جورایی دنباله UE3 حساب میشه ! فقط موضوع اینه که ربطی به این نسل نداره ! :D یعنی الکی فکر نکنیم این نسل همچین چیزی میبینیم :D یعنی به حکم اینکه توش عدد 3 داره , نمیشه خیلی به UE3 ربطش داد و به قول مارک رین باید بهش گفت UE3.975 ! چون هنوز 4 رو نمایش ندادن و این بیشتر به 4 نزدیکه تا 3 . یه جورایی مثل انجین CoD که در حقیقت توسعه یافته id Tech 3 هست ولی خب زمین تا آسمون با اون فرق داره :D

مارک رین مثلا خواسته بروز رسانی متورشون خیلی بزرگ نشون بده که اسمش را نتونسته بگه همون 3 و گفته UE3.975
یه معادله ساده داریم یا باید UE4 باشه یا UE3 . خب UE4 که نیست پس همون میشه UE3 دیگه :D قضیه این همه پیچ دادن نمیخواد که .
حالا ما اینچنین گرافیک را میخوایم تو این نسل ببینیم یا نسل بعد خدا میدونه . ولی دیدی معجزه شد تو همین نسل دیدیم اونم روی GEARS 3 ....LOL :D

البته من واقعا فکر نمی کنم اینا اصلا دمو رو به صورت real time اجرا کردن احتمالا کاملا CG بوده
.

خیر اتفاقا کاملا هم REAL TIME بوده فقط داشته روی three Nvidia GTX 580s اجرا میشده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر