تاپیک درخواست و بحث در مورد Box Shot ها

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خواهشن از این به بعد درخواست ها، صحبت ها و بحث ها رو اینجا ادامه بدین. دیگه به اندازه کافی تاپیک اصلی نابود شده.

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
این تاپیکboxshot هرچی بیشتر ازش میگذره بیشتر دچار مشکل میشه من به شخصه دیگه اینجا کارم رو ادامه نمیدم و ترجیح میدم سام و فردین کار رو ادامه بدن ( نظر من اینه که برای این تاپیک هرچی تعداد کمتر باشه کار نظم بیشتری پیدا میکنه )

موفق باشید

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
آقا فردین ممنون
این تاپیک نیاز بود .
باکسشات Tales Of Vesperia و POP برای 360 لطفا .

Tales of Vesperia

EU
945075_122902_front.jpg

US
945075_99976_front.jpg

Prince of Persia
EU
945943_115346_front.jpg

US
945943_101783_front.jpg

945943_113361_front.jpg

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
دیگه لازم نیست 20 نفر بزارن من گذاشتم دیگه شما برا چی میزاری ؟ اگر هم خواستی بزاری لطفا اپلود کن بعد بزار !

EGRADAT

کاربر سایت
Dec 28, 2008
80
دیگه لازم نیست 20 نفر بزارن من گذاشتم دیگه شما برا چی میزاری ؟ اگر هم خواستی بزاری لطفا اپلود کن بعد بزار !
دوست عزیز شاید 100 نفر دیگه هم بخوان بزارن بهتره شما کار خودت رو انجام بدی ! در مورد اپلود هم مثل اینکه خیلی دوست داری یه 5 صفحه ای باز کنی تا عکسو تو حالت نرمال ببینی !!!

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
دوست عزیز شاید 100 نفر دیگه هم بخوان بزارن بهتره شما کار خودت رو انجام بدی ! در مورد اپلود هم مثل اینکه خیلی دوست داری یه 5 صفحه ای باز کنی تا عکسو تو حالت نرمال ببینی !!!

:laughing::laughing:
دوست عزیز اینجا رو که فردین زده دیگه هرکی به هرکی هم نیست و بهش رسیدگی میشه و پست های مورد دار هم گذارش داده میشه !
کسانی مثل خود من هستن که Dail Up دارن مثل شما هم شاد نیستن که بخوان توی خود تاپیک عکسو ببینن ! اپلود بهترین کاره که هم تاپیک حجمش بالا نمیره و هم مشکلی برای کسی به وجود نمیاد و هم سایز تاپیک به هم نمیخوره
لطفا اگه میخوای به کارت ادامه بدی این موارد رو رعایت کن :
تصاویر رو اپلود کن و اینجا لینک قرار بده.
با کسی هم بد برخورد نکن
اگر دیدی کسی باکس شات رو گذاشته باکس شات و پست تکراری و Spam الکی نده

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
sسلام شرمنده این سوال رو می پرسم اما در باکس شاتهای POP که دوستمون Ientenx
گذاشتند نسخه EU رو زده Only in Xbox360!?!??
قضیش چیه؟
پ.ن:برای آف نشدن هم باکس Tekken 6 کی تایید میشه ؟(قرار بود بازی پاییز امسال بیاد؟)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
sسلام شرمنده این سوال رو می پرسم اما در باکس شاتهای POP که دوستمون Ientenx
گذاشتند نسخه EU رو زده Only in Xbox360!?!??
قضیش چیه؟
پ.ن:برای آف نشدن هم باکس Tekken 6 کی تایید میشه ؟(قرار بود بازی پاییز امسال بیاد؟)
اون عکسی که دوستمون گذاشته کلا فیک هستش. من در آوردیه. زیاد جدی نگیر.

باکس شات تکن 6 هم خیلی وقته تایید شده بچه ها هم گذاشتن توی تاپیک.(من فعلا سرعتم پاییه نمیتونم دوباره بذارم. سام یا یکی از دوستان اگه بیان زحمتون میکشن.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر