پرده‌برداری قریب الوقوع از Assassin's Creed III

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
98701262482621911182.jpg

کارگردان هنری سری Assassin's Creed، محمد گمبو (Mohamed Gambouz) به یک رسانه‌ی آلمانی ابلاغ کرده است که جزئیات بیشتر از نسخه‌ی بعدی این سری در "اندک ماه‌های آینده" منتشر خواهد شد.
طی نمایشگاهی هنری حول نسخه‌های Assassin's Creed که در شهر مونیخ برگزار می‌شد، از گمبو درباره‌ی وضعیت و وقوع نسخه‌ی بعدی بازی پرسیده شد، وی در جواب گفت:
"من به شخصه دوست دارم کار کاملاً جدیدی انجام دهم. شاید محیطی در آسیا یا امریکای جنوبی، حداقل چیزی که تا به حال بر رویش کار نکرده‌ایم. اما تصمیم نهایی با من نیست.
اما می توانید مطمئن باشید که ما نظرات و عکس‌العمل‌های طرفداران را در انجمن‌ها، وبلاگ‌ها، فیس‌بوک و توئیتر با دقت تمام و مو به مو مطالعه کرده‌ایم و انتقادات و پیشنهادات کاربران را شنیده‌ایم. در اندک ماه‌های آتی قطعاً اطلاعات بیشتری را خواهید دید."
با جمع و جور کردن سخنان کارگردان هنری و همچنین اینکه یوبی سافت اوایل سال جاری میلادی اعلام کرد که در ماه مه جزئیات بیشتری را به نمایش در خواهد آورد؛ می‌توان انتظار رونمایی از Assassin's Creed III را در آینده‌ای نزدیک داشت.
برای اطمینان از بازی جدید در سال مالی 2011-2012 تماسی انجام گرفت و گیلمات (Guillemot) در جواب گفت: "چیزی پیرامون Assassin's وجود خواهد داشت، این تنها چیزی است که می‌توانیم بگوییم."
منبع خبر

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
دوستانی که میگن زمان حال بیاد ، زمان جال شما میتونید کسی رو به سبک سنتی بکشید ؟ خب تا از پشت یا جلو به یارو برسید یارو یه کلتی چیزه در میاره میزنه تو مخ اساسینه .
کلا توی Assassins Creed باید شمشیر باشه . به خاطر همینه فکر نکنم از رنسانس برن جلو تر . شاید مثلا نسخه بعدی توی فرانسه زمان انقلاب فرانسه باشه . این طبیعی تره .
عنصر اصلی ac چاقو مخفیشه . زمان حال که نمیشه از اون استفاده کرد . به جاش باید یه m4a1 یا کلاش بگیره بره جلو همه رو بزنه :D
به نظر شما نباید یکم زود تر شروع میکردن ؟ مثلا اساسین 1 زمان روم و یونان باستان و تولد حضرت مسیح میشد ، اساسین 2 میشد زمان الطائر و جنگ های صلیبی و اساسین 3 میشد دوره رنسانس . چون بعد رنسانس دیگه اساسین زیاد جالب نمیشه .

2. نبود اون حس همیشگی!(یه حس ترس که انگار یکی داره دید میزندت تو بازی شماره 1 ولی تو اونای دیگه نبود:( فک کنم بخاطر بیش از حد رفیق دداشتن اتزیو بود:biggrin1:)
چون اگه پوستر اینا رو میکندی گاردا کاری نداشتند . در صورتی که یادمه توی ac 1 گاردا تا میدیدنت حمله میکردن .

راستی اتزیو از نسل الطائر بود یعنی الطائر بعدا زن میگیره و بچه دار میشه . خب اتزیو چی پس اگه شخصیت اصلی بازی بعدی بخواد از نسل اتزیو باشه که نمیشه چون به نظر نمیرسه اتزیو بخواد زن بگیره
و امیدوارم توی نسخه 3 هم مثل نسخه 2 از شخصیتای واقعی و معروف مثل داوینچی ، Machiavelli و غیره به عنوان متحد استفاده کنند

راستی من شک دارم توی فرانسه باشه نمیدونم شایدم زمان حال باشه چون وقتی dlc رو هم تموم میکنیم صدای ویلیام (یه اساسین که تو بازی دیده نمیشه کلا) میاد (تو تیتراژم میاد) که میخوان برن اون مختصاتی که داده رو پیدا کنند و برن اونجا . حالا این وسط دزموند چی میشه خدا میدونه . راستی مگه خود لوسی اساسین نیست ؟ پس چرا حتما باید دزموند بره تو animus ؟ یعنی اساسینا از یک نسل نیست یا چی ؟ مگه جد همشون به آدم و حوا بر نمیگرده ؟ من یه کم گیجیدم

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
اتزیو که زن داشت :d چی میگید اتزیو نمیخواد زن بگیره :d همون شروع AC : BH رو یادتون رفته ؟ :d

کلا هیچوقت به دوره ی دزموند نیاد بازی بهتره :d همینطوری که توی AC : BH یکم باهاش بازی کردیم توی هر نسخه هم بازی کنیم بسه! :d یک بازی کامل از سرشم زیاده!!! :d

• Like
Reactions: hosein_fisher

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed
عربی..!
خوب بازی در سوریه اتفاق میوفته میخوای لحجه ی رشتی داشته باشن ؟ :|
ویرایش :
درباره ی این قضیه ی ماسونی :D :
داستان شماره ی اول که تقریبا حول محور ورود سربازان معبد (Templar) به معبد سلیمان میچرخید و اطلاعات زیادی از اون زمان بدست آوردم ! اما چطور شد که یهو به رم در رنسانس کشیده شد ؟ خب اولین فرضیه ای که به ذهن میاد اینکه که پایه ی عقیده ی ماسونی و ایجاد لژ(لژ-ویکیپدیا) ها و مخفی گاه های زیرزمینی در فرانسه ، بریتانیا و رُم بنا شد ! معلومه که یوبی سافت باید دست روی رم بزاره ، رم و کلیسای زیرزمینی واتیکان که ACII بخش هایی از این مکان رو به تصویر کشید ! هنوز نمیشه درباره ی اینکه چرا داستان به این سمت پیش رفته قضاوت کرد و باید منتظر نسخه ی سوم بود ولی چیزی که معلومه اینه که این فرانچیز به هیچ وجه قصد تبلیغ چیزی رو نداره و این چیز هایی که دیدیم مثل چشم ماسونی و تمام اون نماد ها چیزهایی هستند که وجود داشتند و دارند و ما نباید سازنده رو به هیچ موضوعی متهم کنیم ! ممنون !

آخرین ویرایش:

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
خب اتزیو چی پس اگه شخصیت اصلی بازی بعدی بخواد از نسل اتزیو باشه که نمیشه چون به نظر نمیرسه اتزیو بخواد زن بگیره
اتزیو زن گرفته،خانومش هم کاترینا اسفورزا هستش.قبل از اون هم با دختری به اسم کریستینا وسپوچی در سال 1476رابطه داشت(خواهر ویری).ما زندگی رومانتیک اتزیو و کاترینا رو در اول BROTHERHOOD به وضوح تمام مشاهده میکنیم.
عاقبت کاترینا
کاترین بعد از 5 سال که به شهرش برمیگرده فکر میکنم میمیره
بله درسته...کاترینا تصمیم میگیره که به Forli برگرده تا از فرزندانش مراقبت کنه.همسر اتزیو به فورلی برمیگرده و کنترل شهرش رو به دست میگیره.شان هیستینگر عاقبت اسفورزا را مرگ بر اثر بیماری ذات الریه در سال 1509 میداند.
راستی مگه خود لوسی اساسین نیست ؟ پس چرا حتما باید دزموند بره تو animus ؟ یعنی اساسینا از یک نسل نیست یا چی ؟ مگه جد همشون به آدم و حوا بر نمیگرده ؟ من یه کم گیجیدم
لوسی اساسین هست،اما جدش به اتزیو و الطائر نمیرسه.مثل اینکه مثلا لوسی از نسل ماریو عموی اتزیو هست یا مثلا ربکا از نسل مالک (یکی از اساسین های وفادار به الطائر در آخر بازی)هست .دزموند دقیقا از نسل الطائر و اتزیو هست.جزء این ها اساسین های دیگری بوده اند و در طول تاریخ چه بسا وقایع مهمی رو رقم زدند،مثل آکیلیوس که میرسه به لوسیوس.

و فرق جالبی که اجداد دزموند با بقیه اساسین ها دارند معانی عقاب/پرنده میدهند.(اتزیو و الطائر)شما میتونید درAssassin's Creed: The Fall با شخصی به نام نیکولای اورلوف اشنا بشید.Orelov از oryol میاد که به زبان چک/اسلوونی/بلغاری معنای عقاب میدهد.بنابراین ما میتونیم حتی اورلوف رو از اجداد دزموند به شمار بیاوریم.
اما دزموند یه جورایی گوهر هست در تمامی اینها.
"چیزی پیرامون Assassin's وجود خواهد داشت، این تنها چیزی است که می‌توانیم بگوییم."
من هنوز هم تمایل دارم که در فرانسه باشه.اگر هم در دنیای مدرن اتفاق بیافته،اتفاقا یوبی سافت میتونه یه گیم پلی جدید به بازی تزریق کنه. مثلا کمیکی که در بالا اشاره کردم محفل اساسین ها در قرن 19 و 20 هستش و اسم Narodnaya Volya به خودش گرفته(شاید شماره بعدی بر اساس این کمیک باشه). به کارگیری سلاح سرد و گرم باهم البته به جا میتونه خیلی هم میتونه عالی باشه.به شرط اینکه یوبی سافت خوب فکر کنه.

برای اطلاع بیشتر و بحث درباره ی نکات داستانی و شخصیت ها و...... میتونید به این تاپیک مراجعه کنید(نه اینکه این فریمیسونه اون مسلمانه اون فلانه )

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اتزیو که زن داشت :d چی میگید اتزیو نمیخواد زن بگیره :d همون شروع AC : BH رو یادتون رفته ؟ :d

کلا هیچوقت به دوره ی دزموند نیاد بازی بهتره :d همینطوری که توی AC : BH یکم باهاش بازی کردیم توی هر نسخه هم بازی کنیم بسه! :d یک بازی کامل از سرشم زیاده!!! :d
کاترین بعد از 5 سال که به شهرش برمیگرده فکر میکنم میمیره:D
(بابا بحث تاپیکو منحرف نکنین:D)
شاید به عقب برگردونن!کلا برن یه ججایی که ساختمونای بلند داشته باشه:D
چین که اینجوری نبوده بوده؟
پ.ن:(برن تو panau جایی که تو just cause 2 دیدیم:D هم 4 نوع آبو هوا داره:D هم زیبائه:D هم بزرگه:D هم جادار و مطمئن:D)

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
بازی خوب و زیبایی هستش اما متاسفانه قسمت نشد هیچ کدومشو بیش از 20 دقیقه بازی کنم وقت اجازه نداد:(

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
از اولین نسخه تا آخریش که همین bh هستش واسه ی من یه شاهکار بوده.
جدا این سبک بازیسازی فقط از ubisoft بر میاد.
فقط خدا کنه نسخه ی3 زیاد طول نکشه اومدنش.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
اگه قرار باشه روند بازی 3گانه باشه قطعا تو زمان حال هست تا داستان دزموند تموم بشه
البته تو آینده دیگه ممکنه نسخه ها بعدی تو هر کشور و زمانی ساخته بشه ولی AC:III احتمال زیاد زمان حال هست

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed
اتزیو زن گرفته،خانومش هم کاترینا اسفورزا هستش.قبل از اون هم با دختری به اسم کریستینا وسپوچی در سال 1476رابطه داشت(خواهر ویری).ما زندگی رومانتیک اتزیو و کاترینا رو در اول BROTHERHOOD به وضوح تمام مشاهده میکنیم.
عاقبت کاترینا
بله درسته...کاترینا تصمیم میگیره که به Forli برگرده تا از فرزندانش مراقبت کنه.همسر اتزیو به فورلی برمیگرده و کنترل شهرش رو به دست میگیره.شان هیستینگر عاقبت اسفورزا را مرگ بر اثر بیماری ذات الریه در سال 1509 میداند.
لوسی اساسین هست،اما جدش به اتزیو و الطائر نمیرسه.مثل اینکه مثلا لوسی از نسل ماریو عموی اتزیو هست یا مثلا ربکا از نسل مالک (یکی از اساسین های وفادار به الطائر در آخر بازی)هست .دزموند دقیقا از نسل الطائر و اتزیو هست.جزء این ها اساسین های دیگری بوده اند و در طول تاریخ چه بسا وقایع مهمی رو رقم زدند،مثل آکیلیوس که میرسه به لوسیوس.

و فرق جالبی که اجداد دزموند با بقیه اساسین ها دارند معانی عقاب/پرنده میدهند.(اتزیو و الطائر)شما میتونید درAssassin's Creed: The Fall با شخصی به نام نیکولای اورلوف اشنا بشید.Orelov از oryol میاد که به زبان چک/اسلوونی/بلغاری معنای عقاب میدهد.بنابراین ما میتونیم حتی اورلوف رو از اجداد دزموند به شمار بیاوریم.
اما دزموند یه جورایی گوهر هست در تمامی اینها.
من هنوز هم تمایل دارم که در فرانسه باشه.اگر هم در دنیای مدرن اتفاق بیافته،اتفاقا یوبی سافت میتونه یه گیم پلی جدید به بازی تزریق کنه. مثلا کمیکی که در بالا اشاره کردم محفل اساسین ها در قرن 19 و 20 هستش و اسم Narodnaya Volya به خودش گرفته(شاید شماره بعدی بر اساس این کمیک باشه). به کارگیری سلاح سرد و گرم باهم البته به جا میتونه خیلی هم میتونه عالی باشه.به شرط اینکه یوبی سافت خوب فکر کنه.

برای اطلاع بیشتر و بحث درباره ی نکات داستانی و شخصیت ها و...... میتونید به این تاپیک مراجعه کنید(نه اینکه این فریمیسونه اون مسلمانه اون فلانه )
شخصیت اتزیو و داستانش واقعیت تاریخی داره ؟

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
چه شود!؟>:d<
کارای یوبی هم خیلی عجیبه، به جای اینکه تو فکر گیم پلی باشن به فکر جای بازین!
از هدفشون هم خدا خبر داره که چیکار می خوان بکنن با این گردوندن فراماسونری دور دنیا! فکر کنم باید اسم بازی رو به "تور یوبی" تغییر بدن!

دوستان خواهشا حرف LOL نزنن ... شرق آسیا :)) همین مونده بود که گند بزنن به هیکل فراماسونری!

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
راستی ممکنه توی بریتانیا هم اتفاق بیفته ها . ولی کلا نظر من روی فرانسه هست اونم همون زمان رنسانس . یا قرن 17-18 اینا
اصلا از کجا معلوم دزموند از کما برگرده ؟ چون آخر DLC میره تو کما و فکر کنم William و اون همراهش میرن به اون مختصات

همونطور که گفتید کاترینا که میمیره ، کریستینام وقتی 75% بازی رو تموم کنید میرید آخرین مموریش رو میبینید که اتزیو حدودا 1480 اینا میره فلورانس و میبینه که اون یارو کشیشه بود همونی که داشت شهرو و اینا رو میسوزوند و مردم میگیرن میسوزننش . سربازای اون یارو میرن کریستینا رو میکشن
پس ممکنه یکی دیگه شخصیت اصلی زمان حال بشه نمیدونم از یوبی سافت هیچی بعید نیست :))
در مورد زمان حالم فکرشو نکنید . چون گیم پلی اصلی بازی از بین میره .

آخرین ویرایش:

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
به تاریخ میریم خوب بازی آرزو برحه های هم زمان تمپلرها واسماعیلیه دارد.تا لژ اسکاتلند ممکنه بره کلا تمپلرها را ول کنه بره الموت .ممکنه بره اسکاتلند بدلیل شروع قدرت تمپلرها اون لژبود.شاید بره سراغ واشنگتن چون تمپلرها یا ماسونها اونجا اولین پرچم حکومتی شون را زدند.یا کلا بازی منتفی بشه. :((

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
به نظر من اگه توي چين باشه خيلي باهال ميشه!:dاسكاتلند هم باهال ميشه.ولي خدا كنه بازي به زمان حال نيادكه خيلي مسخره ميشه!ولي هر جا كه باشه يوبي كم نميزاره واسه محيط بازي!يادتونه واسه Ac2 چند تا عكس از ايتاليا گرفته بودن تا محيطش رو طبيعي درست كنن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر