Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بالاخره تموم شد واقعآ تو این سبک یه شاهکاره به تمام معنا بودش و نسبت به شماره های قبلش که بازی کرده بودم واقعآ پیشرقت داشته و جای تحسین داره!! در مورد سختی بازی هم می تونم بگم حق با دوستان بودش واقعآ بازی از هر نظر سخته اما اعصاب خورد کن نیست ولی نه در حد ninja gaiden !! و در مورد تقلید می شه از دوستانی که گفته بودن مثل god of war هستش خواهش کنم توضیح بدن؟ به نظر من هنوز به devil may cry و shadow of colossus و onimusha بیشتر شباهت داره تا god of war!!! خود god of war یه تفلید بزرگ از خیلی بازی های دیگه بودش که واقعآ جز گرافیک هیچی نداشت !! اما این بازی همچی داشت!! پس خواهشن نقدهای بی خود و fan بازی هاتونو بزارین کنار و واقعیت رو بگین!!

بالاخره تموم شد واقعآ تو این سبک یه شاهکاره به تمام معنا بودش و نسبت به شماره های قبلش که بازی کرده بودم واقعآ پیشرقت داشته و جای تحسین داره!! در مورد سختی بازی هم می تونم بگم حق با دوستان بودش واقعآ بازی از هر نظر سخته اما اعصاب خورد کن نیست ولی نه در حد ninja gaiden !! و در مورد تقلید می شه از دوستانی که گفته بودن مثل god of war هستش خواهش کنم توضیح بدن؟ به نظر من هنوز به devil may cry و shadow of colossus و onimusha بیشتر شباهت داره تا god of war!!! خود god of war یه تفلید بزرگ از خیلی بازی های دیگه بودش که واقعآ جز گرافیک هیچی نداشت !! اما این بازی همچی داشت!! پس خواهشن نقدهای بی خود و fan بازی هاتونو بزارین کنار و واقعیت رو بگین!!

میگم شما زیادی به خودت مطمئنی:d

شما مطمئن هستی که god of war به جز گرافیک هیچی نداره=))

و شما مطمئن هستی که خودتان fan نیستی:d

ولی من از خودم مطمئنم که fan نیستم و بازم مطمئنم که تو این نسل هیچ بازی چه از نظر
گرافیک و داستان و موسیقی و شخصیت پردازی و ... به پای god of war 3 نمیرسه

در حالی که Castlevania: Lords of Shadow هم بازی خوبی هست (نه در حد god of war 3 =)))

آخرین ویرایش:
دوست عزيز چرا الکی جو ميدی؟

بين اين بازی و GOW3 نزديک به 11 امتياز اختلاف هست در ميآنگين و اگه اين عدد 1 يا 2 بود ميگفتيم آره در حد GOW عمل کرده ولی ديگه 11 نمره اختلاف يکم نآجوره آدم بياد از اين حرفا بزنه به جای اين کارا بريد سعی کنيد اچيومنتای بازی رو 1000 تايی کنيد!;)
شما ببين اونايی که امتياز پایين دادن چی نوشتن تو review هاشون بعد..
اکثراً از سختی بازی ايراد گرفتن..در واقع اگه اينطور نبود میانگين بازی يه 5 ، 6 نمره ای میتونست بالاتر بياد.
بعد سری که تبديل به يه reboot شدرو انصافاً بی انصافی هست که مقايسه بخواد بشه با بازی مثل god of war 3 که سوين قسمت از اين سری تو اين سبک هست.
اگر قسمت های بعدی در کار باشه و همين سازندها رو بازی کار کنن به نظرم خيلی میتونن جای پيشرفت داشته باشن.

شما ببين اونايی که امتياز پایين دادن چی نوشتن تو review هاشون بعد..
اکثراً از سختی بازی ايراد گرفتن..در واقع اگه اينطور نبود میانگين بازی يه 5 ، 6 نمره ای میتونست بالاتر بياد.
بعد سری که تبديل به يه reboot شدرو انصافاً بی انصافی هست که مقايسه بخواد بشه با بازی مثل god of war 3 که سوين قسمت از اين سری تو اين سبک هست.
اگر قسمت های بعدی در کار باشه و همين سازندها رو بازی کار کنن به نظرم خيلی میتونن جای پيشرفت داشته باشن.

سختی خوبه ولی سختی منطقی و بالانس شده که تو اين بازی يکمی وجود نداره!

در ضمن عمده علت کسر نمره اين بوده که Level Design جالبی نداره بازی!

در کل اينکه جوش نزنيد اگه اين بازی برای شما بالا تر از بقيه بازيهای اين سبک هست ازش لذت ببر!;)

به نظر من از خود بازی لذت ببرید.
بازی بسیار عالیه و باید بگم که بعد از تجربه بی نظیر و عالی God Of War3 خیلی چسبید.در ضمن وجود گرگ نما ها و خون آشام ها باعث شده که من دیوونه بازی بشم.
(تنها نقص های بازی افت فریم و دوربین ثابت که اولی رو میشه با توجه به کیفیت بالای تصاویر چشم پوشی کرد ولی دومی بعضی مواقع میره روی اعصاب.راستی درجه سختی بازی هم متعادل نیست یعنی کمی سخته!)
در کل به تمامی طرفداران دراکولا و گرگ نما ها و بازی های Hack & Slash پیشنهاد میشه شدید.

سختی خوبه ولی سختی منطقی و بالانس شده که تو اين بازی يکمی وجود نداره!

در ضمن عمده علت کسر نمره اين بوده که Level Design جالبی نداره بازی!

در کل اينکه جوش نزنيد اگه اين بازی برای شما بالا تر از بقيه بازيهای اين سبک هست ازش لذت ببر!;)
فروش بازی نشان دهنده خيلی چيز ها خواهد بود.;)

جواب پست 203 :
چپتر 5 یا 6 دقیقا یادم نیست! رسیدم به یه در توی فاضلاب هست ؛ باید یه مجسمه رو فشار بدم بعد سریع از تیغ ها رد شم، تا برسم به در بعد عبور کنم! اما تا میرسم به در بسته میشه، از او قدرت که سریع میدوه هم استفاده میکنم اما نمیدونم چرا در تا نزدیکش میشم بسته میشه؛ با خنجر هم میتونم به مجسمه بزنم اما از فاصله دور در رو زیاد باز نمیکنه این خنجر،فکر کنم باید یه کاری با این خنجر ها بکنم تا از فاصله دور میزنم در کامل باز شه و رد شم! یه راهنمایی بکنید که مغزم ترکید!
با همون خنجر یا چاقوهات هم میشه ! برو کناره در بعد RB رو بزن بعد چنجر رو به سمت مجسمه پرت کن در باز میشه
بابا هر چی میزنم در باز نمیشه کامل! خیلی کم باز میشه بعد بسته میشه, اصلا اجازه نمیده رد شم

بابا هر چی میزنم در باز نمیشه کامل! خیلی کم باز میشه بعد بسته میشه, اصلا اجازه نمیده رد شم

دوسته عزیز راهنمایی دوستمون کامل نبود که من کاملش می کنم شما جلوی در که ایستادین RB رو بزنید که حنجرتون آتشی شه بعد پرتاب کنید در کامل باز می شه و می شه راحت رد شد به همین راحتی!!;)

کمک

سلام دوستان این بازی 2 دی وی دی هست و کنسول من ارکید . آیا میتونم بدون هارد بازی کنم
یا حنما احتیاج به هارد داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی میشه بازی رو از روی دی وی دی اجرا کرد پس دی وی دی دوم چیکار کنم ممنون

سلام دوستان این بازی 2 دی وی دی هست و کنسول من ارکید . آیا میتونم بدون هارد بازی کنم
یا حنما احتیاج به هارد داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی میشه بازی رو از روی دی وی دی اجرا کرد پس دی وی دی دوم چیکار کنم ممنون
دوست عزیز میتونی بازی کنی
اول دی وی دی یک رو بازی میکنی بعدش 2

این بازی یک شروع خوب برای یک Castelvania سه بعدی و تیم سازندش بود! و هر بازی توی اولین شمارش همیشه مشکل داره در بعضی از قسمتها...و احتمالا در شمارهای بعدی پیشرفت بیشتری میکنه و یک حریف جدی واسه GOW و DMC هستش! در کل راضی کنندست!;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or