Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
باید منتظر باشیم آی پی رو بده بهمون...

خداییش میذاشتی امشب که تا صبح بازی کنیم!
فردا جمعه که نمیشه بازی کرد درست..=((

راستی شاتل ایمیلی به اون گرانبهایی رو اصلا جواب هم نداد!!

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
مرسی عزیز..

آقا بازم باید آیدی بسازیم براش؟
اگر آره که من پیشنهاد میکنم همین آیدیهایی که الان تو سایت داریم رو ایجاد کنیم.. :d
توی p30 و اینجا هممون آیدیمون همینه اکثرا.. اینجوری بیشتر حال میده!
من سعی میکنم sherlock_holmes رو بسازم! اگر موجود بود حالا یکی دو حرف بالا پایین مسازمش اما میارزه که بچه ها بشناسنمون! ;)

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوستان گرامی

فردا ساعت 10 به بعد آماده باشید تا اگر به یاری خدا سرور ایرانی هم به صورت رایگان و آزمایشی به مدت یک هفته از طرف دوستمون راه اندازی شد همه آزمایشش کنیم.

لطفا همه هر اشکالی چیزی هست رو برطرف کنید تا فردا بعد از این همه مدت بتونیم با پینگ خوب با هم بازی کنیم. اگر هم مشکلی بود در همین جا یا پی سی ورلد اعلام کنید تا پیش از آغاز حلش کنیم

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
راستی دوستان من یک پیشنهاد دادم .که ساعت کار سرور بتلفیلد 2 مثلا از ساعت 9 شب تا 3 شب باشه و ما هزینه ی مثلا 5 هزارتومنی رو به 1/5 یعنی هزار تومان! کاهش بدیم. نمی دونم امکانش باشه یا نه ولی به صورت یک پیشنهاد مد نظر داشته باشید

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
با تشکر از همه دوستان که ارادت داشتند به بنده >:d< من بازگشتم رو بعد از چند هفته به ... ...

برای تغییر شماره سریال بازی بدون دردسر : http://www.4shared.com/file/EJL-CwzI/fff-ea208-BFBC2.html دانلود کنید و بعد از انتخاب بازی و سریال ؛ کلید Change رو بزنید.

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
با تشکر از همه دوستان که ارادت داشتند به بنده >:d< من بازگشتم رو بعد از چند هفته به ... ...

برای تغییر شماره سریال بازی بدون دردسر : http://www.4shared.com/file/EJL-CwzI/fff-ea208-BFBC2.html دانلود کنید و بعد از انتخاب بازی و سریال ؛ کلید Change رو بزنید.

با درود

خوش آمدی دوست من. مشکل شماره سریال نیست. این نرم افزار رو دوستمون پیش تر بهمون داده بود (آریا)

آقا کلیبد مشکلات دست خودتون هست. اینکه چگونه سرور هک شده راه بندازیم. به خاطر اینکه دوستمون سرور ایرانی رو راه انداخت و تا شب درگیر بودیم و نتونستیم هکش کنیم و هر وقت کسی می خواست واردش بشه ارور می داد که سی دی کی اینولید هست

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
با درود

خوش آمدی دوست من. مشکل شماره سریال نیست. این نرم افزار رو دوستمون پیش تر بهمون داده بود (آریا)

آقا کلیبد مشکلات دست خودتون هست. اینکه چگونه سرور هک شده راه بندازیم. به خاطر اینکه دوستمون سرور ایرانی رو راه انداخت و تا شب درگیر بودیم و نتونستیم هکش کنیم و هر وقت کسی می خواست واردش بشه ارور می داد که سی دی کی اینولید هست

متشکرم ! :">
من از ایشون Remote رو گرفتم و امشب سرور رو راه خواهم انداخت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر