Anonymous اعلام كرد كه از سونی انتقام خواهد گرفت

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
20110404anonymous.jpg

يكی از فعالترين گروه های آنارشيست اينترنتی با نام Anonymous اعلام كرده است كه سونی را بخاطر پيگرد قانونی هكرهای PS3 يعنی GeoHot و Graf_Chokolo مجازات خواهد كرد.
سخنگوی اين گروه آنارشيست در وبسايت اين گروه چنين گفته است:"تبريك سونی!در حال حاضر شما كاملا مورد توجه Anonymous قرار گرفته ايد.اقدامات قانونی اخيرتان بر عليه دوستان هكر ما GeoHot و Graf_Chokolo تنها ما را متوجه شما نكرده بلكه اين عمل كاری كاملا نابخشودنی محسوب می شد."
در اين اعلاميه همچنين سونی به استفاده از دادگاه ها برای سانسور اطلاعات دستگاهش،قربانی كردن يوزرها بخاطر دانششان و نقض حريم خصوصی متهم شده است.
Venture Beat خبر داده است كه اين حركت عليه سونی ادامه عمليات Payback است عملياتی كه در آن شركت هایی كه به ويكی ليكس بعد از افشاگری هايش خيانت كردند را هدف قرار داده شده اند.
هنوز از حملات DDOS كه يكی از ابزار تلافی جويانه Anonymous است خبری نشده است.

منبع

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,010
نام
محمد امین
مثلا یه بازی مثل گران توریسمو 5 نزدیک 60 میلیون دلار هزینه ساختش شده.خوب این پول از کجا باید تامین بشه؟این همه هزینه کردن که همه برن کپی بخرن و به ریش pd بخندن؟خوب اینجوری باشه که تمام استدیوهای بازی سازی سر 1 سال باید برن گوشه خیابون گدایی کنن

حداقل 6 میلیون نسخه GT5 فروش رفته که اگر هر بازی رو 40 دلار سود در نظر بگیریم حدود 240.000.000 میلیون دلار سود کردن یعنی 400 درصد سود..
بعد چه طوری تصور کردی استودیوها میرن گوشه خیابان گدایی می کنن..؟ این ما هستیم که به خاطر انحصار طلبی باید بریم گدایی کنیم تا یک بازی که شاید 20 دلار هم قیمتش نباشه حداقل به قیمت 59 دلار بخریم..

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
این سونی ملعون رو ولش کنید بابا بیخود کرده امکان بازی کردن انلاین مجانی رو به ما داده... همه بیاید از یه سری جوگیر حمایت کنیم و دعا کنیم بزنن PSN رو هک کنن دیگه ما نتونیم انلاین بازی کنیم. خیلی حال میده.

:D
اخ اخ همین سونیه i love u pmc بزودی دست به جیبتون میکنه!منتطرش باشید

پار سال "پول جمع کنی"نسخه ی بتاش اومد، امسال فول ورژنش میاد

:D

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
سهیل اینی که میگی چون تو بازار جهانیه سونی نیستیم پس باید بگیم که حق باهاش نیست خیلی مسخرست خدایی :d :d :d یا اینکه بگیم زودتر بزنند PSN رو بیارند پایین و ...
بالاخره حق سونی بوده که از حقوقش دفاع کنه! حالا این که حق با چه کسیه اصلا ربطی نداره که ما کجا باشیم! یا مثلا اگر فردا مایکروسافت بیاد یقه ی ما یا هکر های ویندوزش رو بگیره بازم حق داره! :d چون داریم ویندوزش رو کپی میکنیم خوب :d
بحث اصلی بحث حقوق سونی نيست بحث اينه كه سونی زياد داره انحصارطلبی می كنه و از طرف ديگه هم داره هر روز داره بيش از پيش از حقوق مصرف كننده ها می زنه و ضمنا تو مواردی هم كارای خلافی انجام داده (كه شايد از نظر خيلی ها خلاف نباشه) و باعث شده كه اين گروه تصميم بگيره يه حال اساسی بهش بده.
ضمنا دقيقا ربط داره كه ما كجا هستيم،ما تو جایی هستيم كه تحريمه و توش قانون كپی رايت و هر چی كه بهش مربوط می شه وجود نداره و اصلا سونی توش حقی نداره كه اون حق بخواد ضايع بشه.وقتی كپی رايت اينجا معنی نداره نبايد كسی بياد از كسایی كه كنسولشون رو كپی كردن ايراد بگيره.
ولی كسی مثل تو خارج باشه وضعيت فرق می كنه:D
منم وقتی تاپیکت رو دیدم تست کردم مشکلی نداشت! البته آمریکا رو رفتم :d (نگفتی کدوم سایت PS :d )
ترسیدی چیه! یک خبر گزاشتی رفتیم ببینیم چی شده! :d سونی که تونسته برگردونه یکیشون رو اون یکی هم میتونه برگردونه! :d (اگر منظورتون سایت اروپایی سونی هست :d )

سهیل الان آمریکا دنبال تو که نیمده! اومده دنبال هکرا ! هکرا هم کجا بودن؟ آمریکا و کشورهای دیگه که قانون کپی رایت دارند! :d در نتیجه کارش کاملا قانونیه! و اینکه بگیم حقش نبوده کاملا حرف چرتیه :d (بازم شرمندتم :d )
هر موقع اومدن تو رو توی ایران گرفتن بعد روش بحث میکنیم که چی بوده و چی شده :d (البته تو که هک نکردی :d )
امريكا يه كشوره و سونی هم يه شركته و هر كدوم قوانين خودشون رو دارن.
توی آمريكا و هر كشور ديگه ای هر كس كه پول داشته باشه حرف اول رو می زنه سونی هم تو قضيه برخوردش با هكرا كلی پول خرج وكيل و دادگاه كرد تا تونست كاراش رو قانونی جلوه بده وگرنه چك كردن آی پی مردم و اطلاعات خصوصیشون اصلا كار قانونی نيست،حالا دليلش هر چی كه می خواد باشه پس اينكه تو دادگاه برنده شد معنيش نيست كه خيلی هم حق باهاش بوده.
ضمنا هك ps3 تو كشورهایی مثل فرانسه و سوئد جرم نيست.
در مورد اينم كه تو ايران حقوقی داره يا نه هم كاملا مشخصه و توضيح دادم;)

آخرین ویرایش:

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
داداش گلم اگر منظور شما ارسال من بود ممنون که لینک اطلاعات Anonymous رو قرار دادید اما من از قبل آشنایی داشتم با این گروه و نیازی هم به روایت تصویری !! نبود.
اتفاقاً چون میشناسم میگم. گنده باشن حرفه ای باشن. در حد و اندازه های سونی نیستند. بحث 30یا100 نیست فکر کنم. بحث حق و حقوقه که حق با سونیه و اگر قرار به کارهای جانبی و علمی! هم باشه باز هم سونی حرف اول رو میزنه. به نظر من خود شما شاید سونی رو دست کم گرفتید ;)
اگر هم منظور شما من نبودم که به بزرگی خودت ببخش :)

این پست اصلا در مقابل هیچ پستی داده نشده ... فقز دیدم همه دارن فقط بحث می کنن الکی گفتم یکم اطلاعات مفید بدم ، ملت لااقل با اطلاعات بحث کنن ... بدونن راجع به چی دارن حرف میزنن ... یهو نزارنش بقل دست ارتش سایبری ایران =))=))=)) (آبرو دارن به خدا)

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
کسی میتونه وصل بشه به سایت PlayStation ?

[Update] Sony and PlayStation.com Brought Down By Anon Attack, More to Follow

http://playstationlifestyle.net/201...m-brought-down-by-anon-attack-more-to-follow/

کاری که ای میکنن DDOS هست و هیچ ارزش فنی و ... نداره ...

در کل ... یک تعداد request بالا ارسال میشه به سرور تا زمانی که سرور نتونه پاسخ بده و Fail میشه ...

هیچ سوادی نمیخواد ... تنها چیزهای که میخواد :

• اینترنت پرسرعت
  • چندتا بیکار
  • یک برنامه
راحت بگم : این روش جزو تکنیک های اصلی هک نیست.

Attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    34.3 KB · مشاهده: 12

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,010
نام
محمد امین
چرت و پرته من الان خیلی راحت هم سایت PS رو باز کردم هم به PSN وصل شدم.
ترسیدی..؟

من سایت سونی رو تست کردم مشکلی نداشت ولی سایت PS تا چند دقیقه پیش در دسترس نبود..

• Like
Reactions: Fratos

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
منم وقتی تاپیکت رو دیدم تست کردم مشکلی نداشت! البته آمریکا رو رفتم :d (نگفتی کدوم سایت PS :d )
ترسیدی چیه! یک خبر گزاشتی رفتیم ببینیم چی شده! :d سونی که تونسته برگردونه یکیشون رو اون یکی هم میتونه برگردونه! :d (اگر منظورتون سایت اروپایی سونی هست :d )

سهیل الان آمریکا دنبال تو که نیمده! اومده دنبال هکرا ! هکرا هم کجا بودن؟ آمریکا و کشورهای دیگه که قانون کپی رایت دارند! :d در نتیجه کارش کاملا قانونیه! و اینکه بگیم حقش نبوده کاملا حرف چرتیه :d (بازم شرمندتم :d )
هر موقع اومدن تو رو توی ایران گرفتن بعد روش بحث میکنیم که چی بوده و چی شده :d (البته تو که هک نکردی :d )

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
ترسیدی..؟

من سایت سونی رو تست کردم مشکلی نداشت ولی سایت PS تا چند دقیقه پیش در دسترس نبود..

yl3ok14igdafcdzgh4g1.jpg

بنده مثل شما سهام دار جایی نیستم که ترس از دست دادن مال و اموالم رو داشته باشم. پسرخاله شما هم نیستم، پس حواست باشه.
-------------
تورج جان دومین های اروپا از ظهر تاحالا اینطوریه ولی همونطور که خودتم گفتی سایت های US کار می کنن.

• Like
Reactions: 浪人

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر