Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
خب دوستان مثل اینکه خبر اومده بازی با مد Grand operation لانچ نمیشه و کم کم در قالب Tides of war های مختلف میاد.
خب خدا رو شکر این بازی رو هم دارن به سرنوشت بتل 4 دچار میکنن .
مزخرف کامل زمان لانچ بازی .

• Like
Reactions: CriRo7 and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
خب دوستان مثل اینکه خبر اومده بازی با مد Grand operation لانچ نمیشه و کم کم در قالب Tides of war های مختلف میاد.
خب خدا رو شکر این بازی رو هم دارن به سرنوشت بتل 4 دچار میکنن .
مزخرف کامل زمان لانچ بازی .
از بس زمان ریلیز رو به خاطر رد دد2 کشیدن جلو و از اون ور سیزن پس رو حذف کردن این بلا سرش اومده.نه مدهاش زمان ریلیز کافی هستن نه ارتش هاش کامل هستن نه بتل رویال فعلا فعلا ها میاد براش.اخر سرم میبینی تنها مپ بازی همین برفیه هست که از روز اول معرفی تا الان فقط این رو نمایش میدن.خیلی واقعا بازی ناقصه.من حاظرم تاخییر 3 ماه بخوره ولی یه چیز کاملی بهمون بدن.تحلیل گر ها هم براش رتبه ی سوم فروش توی سال 2018 رو پیش بینی کردن با فروش 16 میلیون نسخه ای.رتبه اول رو دادن به بلک اوپس4 و رتبه ی دوم رو به رد دد.

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
از بس زمان ریلیز رو به خاطر رد دد2 کشیدن جلو و از اون ور سیزن پس رو حذف کردن این بلا سرش اومده.نه مدهاش زمان ریلیز کافی هستن نه ارتش هاش کامل هستن نه بتل رویال فعلا فعلا ها میاد براش.اخر سرم میبینی تنها مپ بازی همین برفیه هست که از روز اول معرفی تا الان فقط این رو نمایش میدن.خیلی واقعا بازی ناقصه.من حاظرم تاخییر 3 ماه بخوره ولی یه چیز کاملی بهمون بدن.تحلیل گر ها هم براش رتبه ی سوم فروش توی سال 2018 رو پیش بینی کردن با فروش 16 میلیون نسخه ای.رتبه اول رو دادن به بلک اوپس4 و رتبه ی دوم رو به رد دد.
به نظرم مشکل از این چیزا نیست،بازی مطمعنا توی پروسه ساخت بوده یهو این بازی های بتل رویال خیلی محبوب شدن Ea هم که دیگه :)
مجبور شدن بازی رو دوباره طراحی کنن.

• Like
Reactions: CriRo7 and ps34

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
2018-07-28.png

Grand Operations and Multiplayer Modes in Battlefield V

UPDATE: July 27, 2018

A previous version of this article stated that Battlefield V Grand Operations would be available shortly after launch, based on development plans as of June 9, the date the story published. The article has been updated to reflect that Grand Operations will be playable at launch and as part of Tides of War.

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
خب الان استراتژیستهای گرامی چه تحلیلی دارن؟:D
بازی رو افتضاح دارن تبلیغ میکنن و اون خبره که نبوده هم به نظر میرسه یه اشتباه توی سایت بوده (آخرین آپدیت سایت برمیگشته به 9 June)
خیلی ها به دلیل افتضاح استاروارز و بتل 1 نسبت به Dice بدبین شدن برای همینه آمار ابدا خوب نیست.
و به نظر من مشکل از همون معرفی اول بود و یک مشت SJW بی شرافت.
امیدوارم لانچ بازی خوب باشه و افتضاحی مثل استاروارز به بار نیارن.

• Like
Reactions: m.d.makan

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
بچها با این وضع دلار که تا اون موقع بازیها میشن ۷۰۰ ۸۰۰تومن کسی بتل v میخره؟:-/
من هفته اول که اومد روی psn به همراه دو سه بازی دیگه پیش خریدش کردم.شما هم هفته ها و یا ماه های پیش وقتی دیدی اوضاع داره قاراشمیش میشه باید اینکارو میکردی.البته اگر فقط فیزیکی بازی هاتو میخری که هیچ

• Like
Reactions: porfesor

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
اتفاقا من راضیم بازی رو زودتر بدن کم کم کاملش کنن چون نیاز به تنوع دارم خسته شدم دیگه
البته معلومه از اون بتلاست که هر ۱۰ روزی ۵ گیگ باید اپدیت کرد

• Like
Reactions: FARNOOD007 and ps34

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
بازی رو افتضاح دارن تبلیغ میکنن و اون خبره که نبوده هم به نظر میرسه یه اشتباه توی سایت بوده (آخرین آپدیت سایت برمیگشته به 9 June)
خیلی ها به دلیل افتضاح استاروارز و بتل 1 نسبت به Dice بدبین شدن برای همینه آمار ابدا خوب نیست.
و به نظر من مشکل از همون معرفی اول بود و یک مشت SJW بی شرافت.
امیدوارم لانچ بازی خوب باشه و افتضاحی مثل استاروارز به بار نیارن.
افتضاح بتل 1؟!!!!
بتل 1 پرفروش ترین سری این عنوان بود و به نظرم بعد از بتل 3 بهترین!
تمام نظرهای منتقدا هم نسبت بهش عالی بوده شاید شما از اون دسته ها باشی که میگی بتل 4 و هارد لاین خوب بودن وشاهکار!
ولی بتل 4 و هاردلاین دوتا نسخه اضافی این سری بود مخصوصا هاردلاین بتل 1 کلا سری بتلفیلد رو نجات داد و احیا کرد
چون گندی که تو هاردلاین زده بودن بازی رو کلا به فنا داد
این نسخه هم امیدی بهش ندارم به نظرم نمیتونه اونقدرا موفق بشه که بتل 1 شد!
از گیم پلی سریع و کاراکترهای زن احساس میکنم بازی تون جدیت بتل 1 رو نداره و راه اونو ادامه نمیده اخساس میکنم توی کاراکتر سازی دارن از سری کال اف تقلید میکنند...!

• Like
Reactions: CriRo7

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
بتل یک که خوب بود بنده خدا :| درسته از نظر کاستومایز در حد بتل 4 نبود اما تو خیلی از چیز ها بهتر بود انصافا
به این بتل هم هیچ امیدی ندارم
موقعی که معرفی شد که خیلی منتظر بازی بودم ولی با این گیم پلی و وضعیت قشنگ خورده تو ذوقم:| چرا انقدر سریع شده بازی ؟ شده شبیه cod ww2

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
افتضاح بتل 1؟!!!!
بتل 1 پرفروش ترین سری این عنوان بود و به نظرم بعد از بتل 3 بهترین!
تمام نظرهای منتقدا هم نسبت بهش عالی بوده شاید شما از اون دسته ها باشی که میگی بتل 4 و هارد لاین خوب بودن وشاهکار!
ولی بتل 4 و هاردلاین دوتا نسخه اضافی این سری بود مخصوصا هاردلاین بتل 1 کلا سری بتلفیلد رو نجات داد و احیا کرد
چون گندی که تو هاردلاین زده بودن بازی رو کلا به فنا داد
این نسخه هم امیدی بهش ندارم به نظرم نمیتونه اونقدرا موفق بشه که بتل 1 شد!
از گیم پلی سریع و کاراکترهای زن احساس میکنم بازی تون جدیت بتل 1 رو نداره و راه اونو ادامه نمیده اخساس میکنم توی کاراکتر سازی دارن از سری کال اف تقلید میکنند...!
Random bullet deviation.
آخرین Dlc افتضاح.
بعد از مدت نه چندان زیادی (100 ساعت) بازی خسته کننده میشه برعکس بتل 4 و 3.
منتقد ها هم بله راضی بودن ما هم زمان ریلیز بازی راضی بودیم ولی کم کم بازی جذابیتش رو از دست داد.
به نظر من بتل ۱ ابدا و اصلا به اندازه بتل 4 و بتل 3 خوب نبود.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
داداش اصلا نگران نباش
اتفاقا داره خیلی هم خوب داره
دیروز یه ویدئو از وستی میدیدم در مورد همین موضوع میگفت تریلر اولیه برای مارکتینگ کلی توی بازار بود که پلیر های دیگه رو هم جمع کنه و تبلیغ گیم پلی بازی رو سپرد به ترد پارتی ها و یوتیوبر ها که بازی رو براش تبلیغ کنن که کاملا حرکتشون افتضاح بود و اشتباه دومشون نشون ندادن بازی توی ea play بود که وضعیتو بد تر کرد
ولی بعد اینکه تموم یوتیوبر ها الفا رو تجربه کردن نظرشون در مورد بازی برگشت میگن که حتی از bf1 بهتر و گان پلی بازی هم یه لول بالاتره
اهنگ هایی که از بازی لیک شده رو گوش کن کاملا متوجه میشی که بازی تم جدیشو داره
اون خرس عروسکی و زن اینا هم چرته توی گیم پلی هایی که از کلوز الفا دیدم اصلا این چیزا به چشم نمیومد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر