FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
یه خواهشی از دوستانی که بازی رو‌پیش‌خرید کردن دارم.
ببینید عزیزان میدونم خیلی سخته ۶۰ دلار یا بعضا ۱۰۰ دلار بدی بابت یه بازی بعد از بازی کردن ببینی بازی خوبی نیست یا حداقل ارزش اون مبلغ رو نداره.

در‌ این مواقع اکثر آدما خودشونو گول میزنن و میان میگن بازی عالی شده و مشکلات دمو هم برطرف شده و باعث میشن دیگران هم گول بخورن.

یه عده‌ی خیلی خیلی خیلی کمی هم هستند که وقتی در این شرایط قرار میگیرن، میان بازی رو به فحش میکشن و میگن چقدر مضخرفه اما متاسفانه خیلی کم هستند این افراد.

از دوستانی که پیش‌خرید کردن خواهش می‌کنم وقتی بازی رو نصب کردن منصفانه، اگر بازی بده، بیان بگن بده و باعث نشن عده‌ی دیگری هم احیانا اگر بازی بد باشه کلی ضرر کنند.

ممنون
داداش این ترولات داره از حالت Professional تبدیل میشه به لجندری

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان از دیشب که رفتم توی web app فیفا 18.... الان که میخوام فیفا 17 آنلاین بازی کنم اصلا به سرور EA وصل نمیشه...

سرورا مشکل پیدا کردن ؟؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
امروز فری تریال ایی اکسس برایه وان فعال شد و تونستم فیفا 18 تست کنم
بازی 1 گیگ همون اول آپدیت داد
شروع بازی مثله دو سری قبل با یک کاتسین بین بازی رءال و اتلتیکو شروع میشه که گریزمان و رونالدو گل میزنن بازی 1:1 میشه رویه رونالدو خطا میکنن و میره پشته ضربه آزاد واسته از اونجا به بعد که دقیقه 50 به بعد کنترل بازی دسته شما میاد البته اینچیزا اصلا مهم نیست ولی شروع بازی فیفا 18 امسال اینگونس!
اولین نکته نورپزدازی بازی تو شبه و برنابءو نوره تصویر روشنتر از دمو هست تو نگاه اول کاملا مشهوده به نظرم خیلی خیلی بهتر از دمو بود تصویر بازی تو شب ولی بازم رویه ضربه آزادا قسمتی از نمایه تماشاگرا تاریک میزد!انگار از تو تاریکی بازی میبینن اما خوده زمین نورش خوب بود و خیلی بهتر از دمو بود از نظر من!
خوشبختانه خوشبختانه سرعت بازی و دفاع حتی بعد از آپدیت بازی مثله دمو بود که هیچ حتی از دموهم بهتر بود سنگینیه بازیو کامل میتونستید حس کنید! یه خورده تسلط رویه بازیکن بهتر شده ولی هنوز حالت مانوءلیه دفاع کامل میتونستید حس کنید یک لحظه حواستون پرت بشه راحت جا میمونید و جوریم نیست که بازیکنی که توپم داره و حمله میکنه بتونه به راحتی ازتون رد و به قول معروف ابتکار عمل دسته اون باشه اگر خوب دفاع کنید به راحتی با حرکت زیگ زاگی نمیتونه جاتون بزار که تو دمو یه خورده این تو چشم میامد البته این موضوع با 7 ،8 دستی که سیزن زدم نمیشه با قطعیت روش نظر داد باید خودتون بازی کنید
مدلینگ بازیکنا مثله دمو بود فرقی نداشتن زمین بازی البته به جز چمن که در حالت آفلاین بهتر به نظر میرسید باقی موارد دقیقا مثله دمو بود توپ و تور دروازه و غیره!
من فقط تونستم بخش سیزن و تست کنم از همون اول بازی رفتم اونجا با اینکه تعداد پلیرا کم بود نزدیک به 200 نفر بودن ولی با چند بار تلاش راحت پلیر پیدا میکرد راحت منظور بعد چند تلاش بود اخه تعداد پلیرا واقعا کم بود اما خوشبختانه تو این 7 ،8 دستی که زدم مثله فیفا17 برام پیش نیامد که داخل بازی نره و تو قسمت آرنا گیر کنه! تنوع حریفامم زیاد بود از آلمان ایتالیا فرانسه و...
داخل بازی هم نکته جدیدی که بهش اضافه شده بود دیگه لازم نیست توپ زیر پاتون باشه استارت بزنین!شما هر وقت دوست داشتین استارت میزنید و وقتی بازی متوقف شده بود بعد از زدن استارت مثلا اوت کرنر یا خطا شد بازی متوقف شد میرید تو صفحه فورمیشنتون جالب بود این تغییر
خوده بازیم جالب بود بازی بود که 0:0 شد یه بازی 1:0 منظورم بازیا کم گل ولی بازیایم بود 4:3 3:2 تنوعش زیاد بود هم کم گل هم پر گل
دروازبانا به نظرم از 17 ضعیفتر بودن شوت ارورا خیلی بهتر شده بود توپ خارج از چارچوب زیاد بود تو بازیا پاسا همون حالت سمی اسیستیش حس میشد
کنترل توپ به لطف اضافه شدن دکمه هایه کنترلی بهتر شده بود مثله دمو بود
تو دمو شرایط جدیدی که اضافه شده بودن یجور باگ بود فکر کنم برایه اینکه به چشم بیاد خوشبختانه تو بازی خیلی بهتر بود دیگه سانترایه جدید بازی که بهش اضافه شده حالته باگی نداشت خوده من خیلی اسرار به این سانترا داشتم که بهره بری برام نداشت!مشخص بود مثله دمو نبود اصلا
من خودم از دمو خیلی راضی بودم و نسخه اصلی با رفعه یسری باگ دمو و بهتر شدن عملکرد بازی این سری از بازی خوب بود بیشتر گیم پلی بازی حال و هوایه فیفاهایه 12،13،14 داره!
قسمت ترکیب بازی خوشبختانه این اینستراکشنارو درست کردن دیگه واقعا به بازیکنی دستور بدی نیاد جلو واقعا نمیاد یا درگیرانه بازی کنه یا مارک کنه من خیلی حساس بودم به این قضیه همگتو دمو هم بازی اصلی خوشبختانه این مسءله اوکی شده بود
تجربه بازیم فقط حالت سیزن بازی بود وچند ساعته باقیمونده دیگرو میخوام آفلاین با دوستم بازی کنم ببینم حالت افلاینش چطوره!
در کل فیفا بازها باهاش کنار میان اینم مثله باقیه فیفاهاس هسته بازی همونه با یسری تغیرات!

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
امروز فری تریال ایی اکسس برایه وان فعال شد و تونستم فیفا 18 تست کنم
بازی 1 گیگ همون اول آپدیت داد
شروع بازی مثله دو سری قبل با یک کاتسین بین بازی رءال و اتلتیکو شروع میشه که گریزمان و رونالدو گل میزنن بازی 1:1 میشه رویه رونالدو خطا میکنن و میره پشته ضربه آزاد واسته از اونجا به بعد که دقیقه 50 به بعد کنترل بازی دسته شما میاد البته اینچیزا اصلا مهم نیست ولی شروع بازی فیفا 18 امسال اینگونس!
اولین نکته نورپزدازی بازی تو شبه و برنابءو نوره تصویر روشنتر از دمو هست تو نگاه اول کاملا مشهوده به نظرم خیلی خیلی بهتر از دمو بود تصویر بازی تو شب ولی بازم رویه ضربه آزادا قسمتی از نمایه تماشاگرا تاریک میزد!انگار از تو تاریکی بازی میبینن اما خوده زمین نورش خوب بود و خیلی بهتر از دمو بود از نظر من!
خوشبختانه خوشبختانه سرعت بازی و دفاع حتی بعد از آپدیت بازی مثله دمو بود که هیچ حتی از دموهم بهتر بود سنگینیه بازیو کامل میتونستید حس کنید! یه خورده تسلط رویه بازیکن بهتر شده ولی هنوز حالت مانوءلیه دفاع کامل میتونستید حس کنید یک لحظه حواستون پرت بشه راحت جا میمونید و جوریم نیست که بازیکنی که توپم داره و حمله میکنه بتونه به راحتی ازتون رد و به قول معروف ابتکار عمل دسته اون باشه اگر خوب دفاع کنید به راحتی با حرکت زیگ زاگی نمیتونه جاتون بزار که تو دمو یه خورده این تو چشم میامد البته این موضوع با 7 ،8 دستی که سیزن زدم نمیشه با قطعیت روش نظر داد باید خودتون بازی کنید
مدلینگ بازیکنا مثله دمو بود فرقی نداشتن زمین بازی البته به جز چمن که در حالت آفلاین بهتر به نظر میرسید باقی موارد دقیقا مثله دمو بود توپ و تور دروازه و غیره!
من فقط تونستم بخش سیزن و تست کنم از همون اول بازی رفتم اونجا با اینکه تعداد پلیرا کم بود نزدیک به 200 نفر بودن ولی با چند بار تلاش راحت پلیر پیدا میکرد راحت منظور بعد چند تلاش بود اخه تعداد پلیرا واقعا کم بود اما خوشبختانه تو این 7 ،8 دستی که زدم مثله فیفا17 برام پیش نیامد که داخل بازی نره و تو قسمت آرنا گیر کنه! تنوع حریفامم زیاد بود از آلمان ایتالیا فرانسه و...
داخل بازی هم نکته جدیدی که بهش اضافه شده بود دیگه لازم نیست توپ زیر پاتون باشه استارت بزنین!شما هر وقت دوست داشتین استارت میزنید و وقتی بازی متوقف شده بود بعد از زدن استارت مثلا اوت کرنر یا خطا شد بازی متوقف شد میرید تو صفحه فورمیشنتون جالب بود این تغییر
خوده بازیم جالب بود بازی بود که 0:0 شد یه بازی 1:0 منظورم بازیا کم گل ولی بازیایم بود 4:3 3:2 تنوعش زیاد بود هم کم گل هم پر گل
دروازبانا به نظرم از 17 ضعیفتر بودن شوت ارورا خیلی بهتر شده بود توپ خارج از چارچوب زیاد بود تو بازیا پاسا همون حالت سمی اسیستیش حس میشد
کنترل توپ به لطف اضافه شدن دکمه هایه کنترلی بهتر شده بود مثله دمو بود
تو دمو شرایط جدیدی که اضافه شده بودن یجور باگ بود فکر کنم برایه اینکه به چشم بیاد خوشبختانه تو بازی خیلی بهتر بود دیگه سانترایه جدید بازی که بهش اضافه شده حالته باگی نداشت خوده من خیلی اسرار به این سانترا داشتم که بهره بری برام نداشت!مشخص بود مثله دمو نبود اصلا
من خودم از دمو خیلی راضی بودم و نسخه اصلی با رفعه یسری باگ دمو و بهتر شدن عملکرد بازی این سری از بازی خوب بود بیشتر گیم پلی بازی حال و هوایه فیفاهایه 12،13،14 داره!
قسمت ترکیب بازی خوشبختانه این اینستراکشنارو درست کردن دیگه واقعا به بازیکنی دستور بدی نیاد جلو واقعا نمیاد یا درگیرانه بازی کنه یا مارک کنه من خیلی حساس بودم به این قضیه همگتو دمو هم بازی اصلی خوشبختانه این مسءله اوکی شده بود
تجربه بازیم فقط حالت سیزن بازی بود وچند ساعته باقیمونده دیگرو میخوام آفلاین با دوستم بازی کنم ببینم حالت افلاینش چطوره!
در کل فیفا بازها باهاش کنار میان اینم مثله باقیه فیفاهاس هسته بازی همونه با یسری تغیرات!
سلام
دمت گرم داداش
فیس ها چطور بود؟
اونایی که تو 17 و دمو ساخته نشده بودن تغییری کردن یا نه!؟

• Like
Reactions: navid_x360

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
دمت گرم داداش
فیس ها چطور بود؟
اونایی که تو 17 و دمو ساخته نشده بودن تغییری کردن یا نه!؟
حقیقتش من فقط با بایرن بازی کردم برایه بایرن اون 11نفرش اوکی بودن فقط تو اول بازی با رءال کاسیمیرو چشم گرفت متاسفانه درست نشده بود البته در همون حین داشتم آپدیتشم دانلود میکردم بازم نگاه میکنم میگم بازیکن خاصی مد نظرتونه بگید نگاه کنم

• Like
Reactions: atzoriha

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
آقاجان اصلا به آپدیت فیفا برای فیس و این چیزا امیدوار نباشید.
همون فیسی که روز اول بازی روی بازیکن هست، معمولا تا روز آخر هم هست.
این آپدیتایی هم که میده اکثرا برای بخش آنلاینه‌.

عجب گیری دادین به فیس کاسمیرو. آخه توی بازی فیس اصلا معلومه؟ نهایتش توی کات سین ها معلوم باشه که اونم اسکیپ میکنن همه.

• Like
Reactions: King-1

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
آقاجان اصلا به آپدیت فیفا برای فیس و این چیزا امیدوار نباشید.
همون فیسی که روز اول بازی روی بازیکن هست، معمولا تا روز آخر هم هست.
این آپدیتایی هم که میده اکثرا برای بخش آنلاینه‌.
سابقه تغییر فیس و عکس بازیکن ها تو اپدیت ها بوده. واقعا عجیبه مورد بازیکن های رئال، یعنی این قدر گ.ادن تیم سازنده؟؟؟؟؟؟!!!!

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

• Like
Reactions: 7Mohammad7

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
سابقه تغییر فیس و عکس بازیکن ها تو اپدیت ها بوده. واقعا عجیبه مورد بازیکن های رئال، یعنی این قدر گ.ادن تیم سازنده؟؟؟؟؟؟!!!!

Sent from my SM-J510F using Tapatalk
بله بوده ولی احتمالش بسیار بسیار کمه. نهایتش دوتا فیس و مو رو توی کل سال درست کنن.
البته حق هم دارن.
بازیکنای این دوره زمونه از بانوان هم بیشتر آرایش میکنن.

طرف هر بازی یه رنگ مو‌ و یه مدل مو میزنه و یه مدل ابرو مختلف میزنه. فیفا هم که نمیتونه هر روز یه آپدیت واسه رنگ مو یا زیرابروی فلان بازیکن بده!

بعدشم داداش از این فیس کاسمیرو بکشین بیرون ناموسا:D

آخرین ویرایش:

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
دوستان از دیشب که رفتم توی web app فیفا 18.... الان که میخوام فیفا 17 آنلاین بازی کنم اصلا به سرور EA وصل نمیشه...

سرورا مشکل پیدا کردن ؟؟
نه منم مثل شما این مشکل رو پیدا کردم و چند صفحه قبل هم سوال کردم کسی نمیدونست

مشکل از اینجاست که وقتی از وب اپ استفاده میکنی ازت میخواد تنظیمات security اکانت eaت رو تغییر بدی. وقتی اون لاگین وریفیکیشن رو فعال میکنی دیگه رو ps4 نمیتونی به سرورا وصل بشی.
شما اینجا لاگین کن https://myaccount.ea.com
بعد تو بخش security اون Login Verification رو غیر فعال کن مشکلت حل میشه

• Like
Reactions: 947947

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
متاسفانه بازیکناهم فیساشون مثل نسخه دمو بود
عکس از نور بازی در شب سنتیاگو ، فیسه کاسیمیرو و سوله رو میزارم که تغییر نکردن فیساشون

Attachments

• image1.png
    image1.png
    1.4 MB · مشاهده: 90
  • image (2).png
    image (2).png
    1.5 MB · مشاهده: 92
  • image (3).png
    image (3).png
    1.6 MB · مشاهده: 83

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟