سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,516
به نظرم سریال خیلی بیش از حد هالییودی شده :D اون از اون کلاغه که 2 دقیقه ای رفت دراگون استون ننه اژدها هم 1 دقیقه ای رسید :D عمو بنجنم یهو از آسمون افتاد پایین :D

خلاصه من خیلی ناراحت شدم واسه اژدهائه :D حالا کدومشون بود؟:D

اون نیزه پرت کردن نایت کینگم به نظرم در همون حد عمو بنجن تخیلی بود:D

چرا از اول دنریس نرفت نایت کینگ رو بکشه ؟:|

آخرین ویرایش:

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN
خبر رسیده قسمت آخر فصل هفت هم لو رفته البته فعلا در حد شایعه هست

hbo حیا کن هک شدن و رها کن :nomouth:

جدا از اون قسمت 6 رو هم دیدم ...
آقا خدایی سریال یکم داره کلیشه ای بازی در میاره به سبک هالیوودی .
اون قسمت که تورموند به زیر ارتش مردگان بود لامصب سکته ناقصو زدم خیلی خطری بود خوبه این مردگان اینجوری نیستن که مثن گاز بگیرن مرگ سرایت کنه به بقیه

• Like
Reactions: G@m3r

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
اقا عجب قستمی بود. خوب بود
فقط کاش سریال دو سه فصل دیگ ادامه داشت واقعا حیفه اینقدر زود تموم بشه:D
اقا این اژدها همشون نر یا ماده ان؟ پس چرا تخم نمیزارن :D

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
آقا قبول کنید سگ جون اینا همین تورموند هست...نمیدونم چرا دلم نمیخاد بمیره . اول که تو Battle of bastards نزدیک بود اینجا هم که به مویی بند بود...!!!بیچاره وقتی برگرده برین نیست و رفته کینگزلندینگ:D

• Like
Reactions: pbgame

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
به نظرم سریال خیلی بیش از حد هالییودی شده :D اون از اون کلاغه که 2 دقیقه ای رفت دراگون استون ننه اژدها هم 1 دقیقه ای رسید :D عمو بنجنم یهو از آسمون افتاد پایین :D

خلاصه من خیلی ناراحت شدم واسه اژدهائه :D حالا کدومشون بود؟:D

اون نیزه پرت کردن نایت کینگم به نظرم در همون حد عمو بنجن تخیلی بود:D

چرا از اول دنریس نرفت نایت کینگ رو بکشه ؟:|

ویسریون بود که به فاک رفت :D نکته خنده دار اون سکانس هم این بود که ریگال تا دید داداش شو کشتن گرخید فرار کرد :))
اون جمله آخر رو هم تا حدودی قبول دارم .
چرا Jon به دنریس نگفت به طرف وایت واکر ها و نایت کینگ آتیش رو نگیره بسوزونتشون ... که البته میشه توجیه اش کرد ... نایت کینگ همین طوری نمی شینه بسوزوننش ... لامصب ! نایت کینگه ها :D یه جوری ویسریون رو هدف گیری کرد که هیچ ضدهوایی و سامانه ضدموشکی این قدر دقیق این کار رو نمی کرد :))

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,516
ویسریون بود که به فاک رفت :D نکته خنده دار اون سکانس هم این بود که ریگال تا دید داداش شو کشتن گرخید فرار کرد :))
اون جمله آخر رو هم تا حدودی قبول دارم .
چرا Jon به دنریس نگفت به طرف وایت واکر ها و نایت کینگ آتیش رو نگیره بسوزونتشون ... که البته میشه توجیه اش کرد ... نایت کینگ همین طوری نمی شینه بسوزوننش ... لامصب ! نایت کینگه ها :D یه جوری ویسریون رو هدف گیری کرد که هیچ ضدهوایی و سامانه ضدموشکی این قدر دقیق این کار رو نمی کرد :))
خب اینم جزو همون فیلم هندیاست که اینطوری هدف گیری کرد:|:D

• Like
Reactions: G@m3r

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
ببین این چی بوده که تریلرهای قبل پخش رو که میدیدم همه سکانسایی که داشت تا همین قسمت 6 بود.... ببین قسمت 7 چه پشم ریزونیه...
اقا این بریک هم خیلی جذبه داره خداییش...!!!!

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
در رابطه با این قضیه فست ترول قسمت 6
وقتی اینا گندری رو میفرستن که خبر بده روزه و بعد طرفای دقیقه 33 به بعد اینا تو شبن.دوباره موقعی که دنریس میاد روزه یعنی یروزی طول کشیده گندری برسه به دیوار و از اون طرفم دنریس با اژدها مسلما سریع میتونه برسه.
بکشینم بیرون از این ایرادا خدایی.قشنگ یه عده انگار خیلی خفنن که زرت و زرت ایراد میگیرن باو سریال فانتزیه شما نشستی زمان و مکانشو محاسبه میکنی؟حداقل قسمت 6 توجیه داشت!

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,516
وقتی افتاد تو اب شمشیرش موند بیرون!از اب درش نیاورد!در نتیجه ربطی نداره به وارگ اینا!
............
اباهت یعنی نایت کینگ روی اژدها!مگه بالاتر از اینم داریم؟:D از nazgul سوار اژدهای lotr هم جذاب تر میتونه بشه:D
چطور روت میشه اونو با نایت کینگ مقایسه کنی؟:D اصلا Black riders تو ارباب حلقه ها لنگه ندارن:D کاش اینجا هم بودن ببینم کی میخواد حریفشون بشه :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من همچنان معتقدم این سریال باید ده فصل میشد ولی خب به هر جهت این قسمت جالب بود برام ولی خب دیگه کلیشه های هالیوودی ش یکم زیاد شده و این قدرت نایت کینگ و وایت واکرها اصلا بالانس نیست ! یعنی ایناها دو روزه کامل صبر کردند تا پاشون به اب نخوره ولی زارت با غواصی اژدهای مرده رو از زیر اب کشیدندن بیرون و یا همون پرتاب نیزه اژدها رو از تو اون فاصله تو هوا زد بعد شب که تقریبا این چند نفر یخ زده بودند و بیحرکت بودند رو یک نیزه سمت شون پرت نکرد

به نظرم ضعف سریال در حال حاضر اینکه وایت واکر ها و سردسته اشون نایت کینگ رو اصلا نتونسته خیلی مخوف در بیاره

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,757
نام
کیارش
اون از اون کلاغه که 2 دقیقه ای رفت دراگون استون ننه اژدها هم 1 دقیقه ای رسید :D
واقعا دیگه آدم داره حالت تهوع میگیره میاد تو این تاپیک و نظرات کارشناسان تیزبین رو میخونه. حداقل فیلم رو دقیق نگاه کنین آدم حرصش نگیره! خوبه نشون دادن یه شبانه روز طول کشید دنریس برسه ها!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر