سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,228
نام
Мojtaba
نه اینکه اینا الان یه نفرن. شما احتمالا بایوشاک اینفینیت رو بازی نکردی. اینا تا یه جایی یه نفر بودن (همون برن) بعد از یه جایی بخاطر سفرهای زمانی برن میشن دو نفر تو دو تا دنیای موازی. خیلییییی دلایل و نشونه ها هس تو سریال. همین چیزایی که گفتم رو چک کنین کاملا واضح میشه واستون میگین تا حالا چرا نمیدونستم
شما همین دیالوگ رو در نظر بگیرزن:
برن: شما این همه آماده میشین در مقابل کی جنگ کنین؟ در مقابل چی دفاع کنین؟
بچه های جنگل: مقابل تو!
این فقط یه نمونشه
اینفینایت رو بازی کردم ولی اونجا بوکر از یک دنیا به دنیای دیگه میره ولی اینجا طبق این گفته ها برن فقط به گذشته میره و یکسری افراد رو می تونه بهشون وارگ بشه. خب الان با این حساب اگر بخواهیم بپذیریم که برن همون نایت کینگه یعنی هنوز برن به نایت کینگ وارگ نشده؟

آخرین ویرایش:

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
302
نام
اشکان
اینفینایت رو بازی کردم ولی اونجا بوکر از یک دنیا به دنیای دیگه میره ولی اینجا طبق این گفته ها برن فقط به گذشته میره و یکسری افراد رو می تونه بهشون وارگ بشه. خب الان با این حساب اگر بخواهیم بپذیریم که برن همون نایت کینگه یعنی هنوز برن به نایت کینگ وارگ نشده؟
A new Game Of Thrones theory claims Bran Stark is the Night King

اینو بخون خوب توضیح داده

The identity of the Night king (based on TV series-facts) http://imgur.com/a/KUmTs • r/gottheories

انصافا هم تئوری فوق خفنی هستش و بعید هم به نظر نمیرسه !

=============

فکر کنم بهتره دوستان توجه کنن که اینجا تاپیکه got هستش نه بایوشاک و اگر حرفی راجع به بایوشاک دارین توی اسپویلر بزارین تا افرادی مثل من که تمومش نکردن داستان براشون لو نره! کلی این چند وقت توی فکرش بودم که دانلودش کنم و تا اخر برمش ...

مدیر ها میشه لطفا پست ها رو ویرایش کنن؟!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان قرار نشد تئوری ها رو هم توی اسپویلر بزاریم؟؟ لطفا! شاید کسی نخواد بدونه ... و قطعا هممون زخم "اسپویل به اسم تئوری به خورد دادن" رو چشیدیم!
-------------------------------------------------------------

شت شت شت... چه قسمتی... چه Suicide Squad یی! چه جنگی! چه نایت کینگی! چه تلفاتی! چه دیالوگ ها و ریفرنس هایی! چقدر عالی بود!
مردن اژدها شدیدا غم ناک بود. و بازی امیلیا کلارک در اون لحظه عالی بود! (هرچند برای اولین بار فکر کنم- نه دومین بار! اولین بار اخر قسمت 6 سیزن قبل بود- تو قسمت بعد جنگ در بستر جان از بازیش اصلا خوشم نیومد :|) ولی مرگ این اژدهائه لازم بود. اولا نایت کینگ و رفقا رسمن پشم بودن این قسمت بجز تو این مورد. و این که اژدها یخی داشتن خیلی خیلی شاخ ترشون میکنه! خیلی!
آریا رو اعصاب رفت چرا اینقدر؟ بیلیش که حرف نمیزنم راجبش. ولی اریا چرا اینقد احمقه؟ اگه قرار باشه جنگشون بیشتر شه من از همین تریبون حمایت خود را از سانسا اعلام میکنم :|
هندیای آخرشم خوب بود! ولی رابطه "دنی" ( :)) ) و جان یکم زیادی عجولانه پرداخته شد! تیکه "دنی" در حد "مارتا" بود بنظرم :|=))

درکل اپیزود پشم ریزونی بود. و بجز اژدها مرگاش کم بود! من شدیدا خودمو برای مرگ تورموند آماده کرده بودم. یا جوراه!

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
خیلی خیلی طولانی نوشتم دوست داشتید بخونید . :D نظراتتون رو هم بگید
دل پُری دارم :|
این پایینی هم که می بینید اسپویلره . یعنی اسپویل میکنه :| کل اتفاقای قسمت رو راجع بهش حرف زدم . پس ندیدی باز نکن :|
خب من هم نتونستم تحمل کنم و بالاخره دیدمش .خیلی هیجان هالیوودی خوبی داشت.یعنی میخوام بگم نحوه ی فیلم برداری و موسیقی و جلوه های ویژه عالی کار شده بود .
مثلا اونجا که تورموند رو مرده ها میگیرن داره میره تو آب . آدرنالین همین طوری داشت ترشح میشد :D
یا ورود دلهره آور واکر خرسِ :D خوب بود . نگران سکانس رو میدیدم که این خرس چغر بد بدن :D کدوم کاراکتر رو میخواد به فاک بده . موسیقی هم که مثل همیشه شاهکار بود تو فضاسازی ها و ایجاد دلهره خیلی خوب کمک می کرد . کلن موسیقی سریال تنها ویژگی اش بوده که از اولین فصل عالی و با ثبات و بدون نقص بوده .
اما از نظر منطق و فیلم نامه و داستان واقعن افتضاح بود . بد به معنای واقعی کلمه . :|
چی بود آخه ؟ :|
از آخر اپیزود شروع می کنم . این که مرده ها چه غواص ها و شناگر های خوبی هستن بماند که رفتن تا کف دریا اژدها به اون سنگینی رو با زنجیر ( راستی زنجیر های به اون کلفتی و بزرگی رو آقای نایت کینگ و دوستان چه طوری ساختند ؟ :/ ) بستن کشیدنش بالا . اصن خیلی غیر منطقی بود . درسته داستان یه حالت اساطیری اینا داره ولی این قسمت منطق سری Game of Thrones رو کلن برد زیر سوال :|
بعد این مرده ها اگه این قدر شنا ایناشون خوب بود چرا وقتی اسکواد Jon اینا گیر افتادن بین شون از آب رد نشدن که بکشنشون . :/ نمی فهمم صبر شون برای چی بود وقتی میتونن تا این قدر عمیق برن تا ته آب خب چرا نرفتن سمت اینا . ( البته همه میدونیم صبر کردن که F-Dragon ها :D با کپتین دنریس سر برسن :D )
بعد نایت کینگ که بابای ابهت سریاله :D وقتی نیزه شو داشت پرت میکرد ( که ماشالله هدف گیری و قدرت دست اش خیلی عجیب و خارق العاده بود ! الکی نایت کینگ نشده :D ) چرا دروگون رو که کلی مسافر داشت نکشت :| چرا لقمه رو دور سرش چرخوند ویسریون رو که تو هوا بود زد کشت ؟ :| بابا این دروگون جلوش بود اون تو هوا بود .منطق حکم میکنه نزدیکَ رو بزنی :| می فهمم اگه دروگون رو میکشت دنریس و Jon و بقیه اسکواد میمردن قطعن و سریال تموم میشد ولی منظورم اینه روایت داستان اینجا خیلی ضعیف بود . اگه قرار بود یه اژدها رو بکشند یه طور دیگه می کشتن . مثلن دروگون تو هوا بود ویسریون نزدیک بود بعد این اژدهای بدبخت رو میکشت :))
از کلاغ نامه رسان هم بگذریم . که اگه جان توییت میکرد اخبار رو ، دنریس این قدر سریع نمی فهمید که کلاغ خبر رو برد . :| این تلپورت های این قسمت دیگه ته ته تلپورت های این فصل بود . اول گندری دونده ی ماراتون :D تا کلاغ از ایست واچ به دراگون استون و از دراگون استون با F-Dragon ها با خلبانی کپتین دنریس
فیلم نامه هم به شدت آبکی بود . واقعن فیلم نامه های ناب فصل های ابتدایی کجا و این قسمت کجا
دیالوگ های به شدت بچگانه ای که بین سانسا و آریا رد و بدل شد ( که خود سریال سیر تحول شخصیتی این دو کاراکتر و پخته شدن شون رو به خوبی نشون داد ) یهو دوباره مثل دو تا دختر بچه برا هم شاخ و شونه می کشیدن . برن هم معلوم نیست کدوم گوریه ؟ :D حضورش خیلی میتونه کمک کنه ولی خب سازنده های سریال برای این که هیجان بدن به کار و حرص بدن بینندگان رو فعلن از قدرت های برن استفاده نمی کنند . بعد یهویی برن ظاهر میشه :/
از فیلم نامه گفتم از سکانس به شدت تینیجری و به شدت حال به هم زن دنریس و Jon باید بگم . این که چه قدر مسخره سریال میخواد این دو تا رو عاشق هم نشون بده بماند . شاه شمال تازه از مرگ نجات یافته عموش رو دید که مرده ها تیکه پارش کردن یه اژدها مُرد و قدرت نایت کینگ و ارتش مرده ها بیشتر شد . بعد جان به دنریس میگه " دنی " :| دنریس هم انگار نه انگار یه اژدها شو از دست داده قند تو دلش آب میشه و میگه زود خوب شو بریم دخل نایت کینگ اینا رو بیاریم :x Jon هم میگه باشه ملکه من :) زانو هم میزنم جلوت . :-" دیگه چی میخوای ؟ :D
خب یعنی چی ؟ :| Game of Thrones بود این یا سریال شبکه ملی یک هند ؟

در آخر باید بگم نجات یافتن جان خیلی مسخره بود . این عمو بنجن GPS داره هر وقت برادر زاده اش و البته اینجا خواهر زاده اش :-" تو موقعیت مرگ و زندگی قرار میگیرن پیداش میشه ؟ خب قبلش کجا بود ؟ :| خیلی مصنوعی و غیر منطقی Jon رو نجات دادن عوامل سریال .

من احساس میکنم سریال دلش نمیاد هیچ کدوم از کاراکتر های اصلی رو بلایی سرشون بیاره :D کاری که GRRM کبیر توش واقعن استادِ و کل ارتش شمال و شاه شمال رو تو یه عروسی به فاک میده . الانم سریال تو این فصل اول جیمی بعد Jon رو این قدر خوب نجات شون میده . در هر حالی که عقل سلیم و منطق Game of Thrones میگه این قدر راحت نمی تونن قسر در برن از اون سناریو سختی که توش گرفتار شدن !
البته من اسپویل های فصل 8 و قسمت 7 رو نخوندم شاید یهویی تو یه قسمت کمر همت ببندن برای حذف کاراکتر ها .
از اسکواد Jon هم فقط تورس مادرمرده کشته شد فقط چون اهمیت و محبوبیت اش از همه اعضای اسکواد کمتر بود .
خلاصه این قسمت مهر تاییدی بود که نشون بده تهیه کننده ها و نویسنده های سریال بدون GRRM اصلن نمی تونن از پس این مجموعه عظیم بر بیان و فقط میخوان سریال رو سر هم بندی کنن تموم شه بره :D :|

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
خیلی خیلی طولانی نوشتم دوست داشتید بخونید . :D نظراتتون رو هم بگید
دل پُری دارم :|
این پایینی هم که می بیند اسپویلر . یعنی اسپویلر :| کل اتفاقای قسمت رو راجع بهش حرف زدم . پس ندیدی باز نکن :|
خب من هم نتونستم تحمل کنم و بالاخره دیدمش .خیلی هیجان هالیوودی خوبی داشت.یعنی میخوام بگم نحوه ی فیلم برداری و موسیقی و جلوه های ویژه عالی کار شده بود .
مثلا اونجا که تورموند رو مرده ها میگیرن داره میره تو آب . آدرنالین همین طوری داشت ترشح میشد :D
یا ورود دلهره آور واکر خرسِ :D خوب بود . نگران سکانس رو میدیدم که این خرس چغر بد بدن :D کدوم کاراکتر رو میخواد به فاک بده . موسیقی هم که مثل همیشه شاهکار بود تو فضاسازی ها و ایجاد دلهره خیلی خوب کمک می کرد . کلن موسیقی سریال تنها ویژگی اش بوده که از اولین فصل عالی و با ثبات و بدون نقص بوده .
اما از نظر منطق و فیلم نامه و داستان واقعن افتضاح بود . بد به معنای واقعی کلمه . :|
چی بود آخه ؟ :|
از آخر اپیزود شروع می کنم . این که مرده ها چه غواص ها و شناگر های خوبی هستن بماند که رفتن تا کف دریا اژدها به اون سنگینی رو با زنجیر ( راستی زنجیر های به اون کلفتی و بزرگی رو آقای نایت کینگ و دوستان چه طوری ساختند ؟ :/ ) بستن کشیدنش بالا . اصن خیلی غیر منطقی بود . درسته داستان یه حالت اساطیری اینا داره ولی این قسمت منطق سری Game of Thrones رو کلن برد زیر سوال :|
بعد این مرده ها اگه این قدر شنا ایناشون خوب بود چرا وقتی اسکواد Jon اینا گیر افتادن بین شون از آب رد نشدن که بکشنشون . :/ نمی فهمم صبر شون برای چی بود وقتی میتونن تا این قدر عمیق برن تا ته آب خب چرا نرفتن سمت اینا . ( البته همه میدونیم صبر کردن که F-Dragon ها :D با کپتین دنریس سر برسن :D )
بعد نایت کینگ که بابای ابهت سریاله :D وقتی نیزه شو داشت پرت میکرد ( که ماشالله هدف گیری و قدرت دست اش خیلی عجیب و خارق العاده بود ! الکی نایت کینگ نشده :D ) چرا دروگون رو که کلی مسافر داشت نکشت :| چرا لقمه رو دور سرش چرخوند ویسریس رو که تو هوا بود زد کشت ؟ :| بابا این دروگون جلوش بود اون تو هوا بود .منطق حکم میکنه نزدیکَ رو بزنی :| می فهمم اگه دروگون رو میکشت دنریس و Jon و بقیه اسکواد میمردن قطعن و سریال تموم میشد ولی منظورم اینه روایت داستان اینجا خیلی ضعیف بود . اگه قرار بود یه اژدها رو بکشند یه طور دیگه می کشتن . مثلن دروگون تو هوا بود ویسریس نزدیک بود بعد این اژدهای بدبخت رو میکشت :))
از کلاغ نامه رسان هم بگذریم . که اگه جان توییت میکرد اخبار رو ، دنریس این قدر سریع نمی فهمید که کلاغ خبر رو برد . :| این تلپورت های این قسمت دیگه ته ته تلپورت های این فصل بود . اول گندری دونده ی ماراتون :D تا کلاغ از ایست واچ به دراگون استون و از دراگون استون با F-Dragon ها با خلبانی کپتین دنریس
فیلم نامه هم به شدت آبکی بود . واقعن فیلم نامه های ناب فصل های ابتدایی کجا و این قسمت کجا
دیالوگ های به شدت بچگانه ای که بین سانسا و آریا رد و بدل شد ( که خود سریال سیر تحول شخصیتی این دو کاراکتر و پخته شدن شون رو به خوبی نشون داد ) یهو دوباره مثل دو تا دختر بچه برا هم شاخ و شونه می کشیدن . برن هم معلوم نیست کدوم گوریه ؟ :D حضورش خیلی میتونه کمک کنه ولی خب سازنده های سریال برای این که هیجان بدن به کار و حرص بدن بینندگان رو فعلن از قدرت های برن استفاده نمی کنند . بعد یهویی برن ظاهر میشه :/
از فیلم نامه گفتم از سکانس به شدت تینیجری و به شدت حال به هم زن دنریس و Jon باید بگم . این که چه قدر مسخره سریال میخواد این دو تا رو عاشق هم نشون بده بماند . شاه شمال تازه از مرگ نجات یافته عموش رو دید که مرده ها تیکه پارش کردن یه اژدها مُرد و قدرت نایت کینگ و ارتش مرده ها بیشتر شد . بعد جان به دنریس میگه " دنی " :| دنریس هم انگار نه انگار یه اژدها شو از دست داده قند تو دلش آب میشه و میگه زود خوب شو بریم دخل نایت کینگ اینا رو بیاریم :x Jon هم میگه باشه ملکه من :) زانو هم میزنم جلوت . :-" دیگه چی میخوای ؟ :D
خب یعنی چی ؟ :| Game of Thrones بود این یا سریال شبکه ملی یک هند ؟

در آخر باید بگم نجات یافتن جان خیلی مسخره بود . این عمو بنجن GPS داره هر وقت برادر زاده اش و البته اینجا خواهر زاده اش :-" تو موقعیت مرگ و زندگی قرار میگیرن پیداش میشه ؟ خب قبلش کجا بود ؟ :| خیلی مصنوعی و غیر منطقی Jon رو نجات دادن عوامل سریال .

من احساس میکنم سریال دلش نمیاد هیچ کدوم از کاراکتر های اصلی رو بلایی سرشون بیاره :D کاری که GRRM کبیر توش واقعن استادِ و کل ارتش شمال و شاه شمال رو تو یه عروسی به فاک میده . الانم سریال تو این فصل اول جیمی بعد Jon رو این قدر خوب نجات شون میده . در هر حالی که عقل سلیم و منطق Game of Thrones میگه این قدر راحت نمی تونن قسر در برن از اون سناریو سختی که توش گرفتار شدن !
البته من اسپویل های فصل 8 و قسمت 7 رو نخوندم شاید یهویی تو یه قسمت کمر همت ببندن برای حذف کاراکتر ها .
از اسکواد جان هم فقط تورس مادرمرده کشته شد فقط چون اهمیت و محبوبیت اش از همه اعضای اسکواد کمتر بود .
خلاصه این قسمت مهر تاییدی بود که نشون بده تهیه کننده ها و نویسنده های سریال بدون GRRM اصلن نمی تونن از پس این مجموعه عظیم بر بیان و فقط میخوان سریال رو سر هم بندی کنن تموم شه بره :D:|
با حرفاتون موافقم
دیگه این جان اسنو هم شده مثل ترمیناتور. به نظرم یا نباید تو دردسر به این بزرگی بیفته یا اگر هم افتاد خیلی خونسرد کشته بشه. درسته که شخصیت مورد علاقه خودم هم هست ولی دیگه اینقدر قسر در رفتن فیلم رو هندی میکنه.
این سیستم علاقه مند شدن جان و دنریس هم خیلی مزخرفه. کاش زود تر قضیه فامیل بودن براشون رو بشه تا هنوز نریختن رو هم.
اون قسمت زنجیر ها هم برای من سوال بود. لا اقل اگه یه جور طناب میزاشتن بهتر و منطقی تر بود.جدا از نا مفهوم بودن نحوه تهیه زنجیر ها شما وزن زنجیر های خالی رو حساب کنی عمرا کل اون لشکر مرده ها نمیتونن تکونش بدن!:D

من نفهمیدم کدوم ادم بیشعوری این پوستر رو رو کرد؟
رسمی HBO بوده؟
فن مید بوده؟
اگر رسمی بوده که واقعا احمق بودن و اسپویل شد
اگر هم فن مید بوده خدا لعنتش که از روی فیلم نامه لو رفته طراحی شده. هر چند با دیدن قسمت 5 میشد حدس زد که این احمق ها که میرن شمال اخر مجبود میشه مادر اژدها بیاد به کمکشون و یه اژدها رو به فاک بده!

Game-of-Thrones-Season-7-ice-dragon.jpg

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
یه چیزی یادم رفت :D
نمی دونم متوجه شدید یا نه . موقعی که Jon تو آبه و داره ازش میاد بیرون . اول شمشیر رو میذاره بیرون . که اون سر گرگ اش چشماش سفیده ! یعنی وارگ شده بعد سیاه میشه . متوجه نشدید یه بار دیگه ببینید جالب بود :-? به برن مربوطه ؟ یا خطای دیده فقط ؟ D:

با حرفاتون موافقم
من نفهمیدم کدوم ادم بیشعوری این پوستر رو رو کرد؟
رسمی HBO بوده؟
فن مید بوده؟
اگر رسمی بوده که واقعا احمق بودن و اسپویل شد
اگر هم فن مید بوده خدا لعنتش که از روی فیلم نامه لو رفته طراحی شده. هر چند با دیدن قسمت 5 میشد حدس زد که این احمق ها که میرن شمال اخر مجبود میشه مادر اژدها بیاد به کمکشون و یه اژدها رو به فاک بده!
View attachment 78410
این کاور رسمی HBO نبوده . فن آرتِ که طرفداران محترم بعد از خوندن فیلم نامه فصل 7 و اسپویل هاش قبل از انتشار رسمی طراحی اش کردند و به طور گسترده تو نت پخش شد :|
این که الان نایت کینگ اژدها دار شده خب موضوع را هیجان انگیز تر میکنه ولی نحوه ی کشتنش و بیرون کشیدن اش از آب که قوانین فیزیک رو به سخره گرفت :)) خیلی ضعیف بود

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
اسپویل تئوری نایت کینگ.........................

سلام.
من با تئوری نایت کینگ بودن برن کاملا موافق هستم و میتونم به جرعت بگم حقیقت داره.
الان میفهمم که چرا توی همین فصل هفت برن اینفدر ناراحت هست، وقتی هم ازش میپرسن میگه من دیگه برن نیستم!!!!!.
خب دیگه نویسنده به چه زبونی بگه:D.

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
آقا خب سريال يكي از اصلي ترين ژانر هاش فانتزي و تخيلي بودنشه ديگه مشكلش چيه
تنها چيزي كه تو اين قسمت مسخره بود ورود عمو بنجن بود كه ديگه سريال از مرحله تخيلي وارد فوق هندي شد...رابطه ي دنريس و جان هم زياد جالب نبود ولي بقيه موارد خوب بود

آخرین ویرایش:

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
ازون جایی که جفتشون رو تو یه صحنه نشون نداده، یعنی برن همون نایت کینگ ه، وارگ نکرده. خودشه

• Like
Reactions: TheGodfather

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
این قسمت به لحاظ آدرنالین و هیجان به جرات بهترین قسمت سریال تا اینجا هست.

در مورد بحث رویدادهای منطقی هم گرچه هرکس نظر خودش را داره و نظرش محترمه ولی به نظرم یکم اگه چشم پوشی بکنید راحت تر میتونید سریال را تماشا کنید.درسته به لحاظ منطق و دیالوگ ها و روایت رابطه ها سریال در حد سیزن های اول نیست ولی در عوضش به لحاظ هیجان چندین پله بالاتره.

در مورد منطق پشت فواصل هم این را در نظر بگیرید که رویدادهای این فصل خیلی سریع تر از فصل های قبلی هست.الان با همون سرعت فصل های اول اگه جلو میرفت سریال دنریس تازه داشت نامه میفرست به جان.

اسپویل قسمت 6 :

تنها نکته منفی در مورد این فصل به نظرم اون صحنه آخر جان و دنریس بود که خیلی طبیعی در نیاورده بودند. رابطه بین آریا و سانسا هم تدریجا داره به جاهای باریک میکشه و بعید نیست تا جان برسه این دوتا سر هم یک بلایی نیارن.

نایت کینگ هم که خدای ابهته.یک اژدها را جوری لوله کرد که دنریس جان را ول کردن با سرعت تمام در رفت از صحنه.

فقط یک سوالی برام پیش اومده.این نایت کینگ اعتقادی به اسب نداره؟ نوچه هاش همیشه سواره هستند خودش پیاده.مراتب احترام نظامی رعایت نمیشه اینجا.:D

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
نمی دونم متوجه شدید یا نه . موقعی که Jon تو آبه و داره ازش میاد بیرون . اول شمشیر رو میذاره بیرون . که اون سر گرگ اش چشماش سفیده ! یعنی وارگ شده بعد سیاه میشه . متوجه نشدید یه بار دیگه ببینید جالب بود :-? به برن مربوطه ؟ یا خطای دیده فقط ؟ D:
وقتی افتاد تو اب شمشیرش موند بیرون!از اب درش نیاورد!در نتیجه ربطی نداره به وارگ اینا!
............
اباهت یعنی نایت کینگ روی اژدها!مگه بالاتر از اینم داریم؟:D از nazgul سوار اژدهای lotr هم جذاب تر میتونه بشه:D

• Like
Reactions: TheGodfather

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,228
نام
Мojtaba
خلاصه این قسمت مهر تاییدی بود که نشون بده تهیه کننده ها و نویسنده های سریال بدون GRRM اصلن نمی تونن از پس این مجموعه عظیم بر بیان و فقط میخوان سریال رو سر هم بندی کنن تموم شه بره :D :|
اکثر حرفات درسته بیشترش برمی گرده به اینکه اینها آمدن به جای 10 قسمت سریال رو کردن 7 قسمت و اشتباه بزرگی بود چون عملا خیلی چیزها بهش پرداخته نشده و یا سرو تهش هم آمد از جمله شخصیت پردازی های آبکی و هندی شد یک مثال خیلی واضحش قسمت قبل اپیزود 5 که جیمی با تیریون دیدار می کنه ، صحبت های این دو تا بدون مقدمه و بدون اینکه مشخص بشه بران از کجا می دونست تیرون آمده به شهر، سریع شروع میشه و تو 2 دقیقه هم تموم میشه بعد 4 دقیقه فقط سر داووس با اون گندری صحبت میکنه و اونم سریع میگه بریم هر جا میگی. واقعا میشد گندری رو حذف کرد اصلا نیازی به اومدش نبود.
حالا حساب کن فصل بعد که کلی داستان مونده باید بهش پرداخته بشه فقط 6 قسمته:|
یکی دیگه از ایرادهایی که به خاطر همین کم شدن اپیزودها هست همین تله پورت هاست که با حرکت استاد وریس تو قسمت آخر فصل قبل کلید خورد و بعد همینجور تله پورت کردن. یک بار و دو بار هم نیست بگیم ولش کن زیاد جدی نیگر مکررا داره تکرار میشه فصل بعد بیشتر هم میشه.
این نایت کینگ باید همونجوری که تو HardHome همه رو با بالا بردن دستش زنده کرد همین کار و اینجا هم می کرد تا یک دفعه اژدها بزنه بیرون از یخها ، اینا اگه یک بار تریلر Lich King رو میدیدن اینجوری نمیشد:D
در مورد زدن ویسریون هم به نظرم تصمیم به کشتن ویسریون بهتر از کشتن دروگون بود . از این لحاظ من با کار نویسنده ها موافقم ولی چون دروگون نزدیک تر بود منطق حکم میکنه اول نایت کینگ نیزه اش رو سمت دروگون پرت کنه. اینجا ویسروین مثلا میدید که نایت کینگ می خواد دروگون رو بکشه سریع شیرجه می زد و نیزه به اون می خورد اینجوری ایرادی نمیشد گرفت ولی نمی دونم اینجا رو چرا نویسنده ها از مغزشون استفاده نکردن.
ماجرا بنجن هم بر می گرده به کوتاه بودن قسمتها باز خواستن سروته یک سری از کاراکترها رو که دیگه وقتی براشون تو فصل 8 نداشتن هم بیارن. در مورد دنریس و جان هم فکر کنم زمینه سازی برای رابطه عاطفی شون رو از هم غار پایه ریزی کرده بودن و مشخصا می خوان قبل از فصل 8 اینها رو وارد رابطه بکنن ولی خب باز هم به دلیل 7 قسمت بودن این حرکتشون نچسب و بعضا هندی شد که باز بر می گرده به همون اشتباه که فصل 10 قسمتی نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر