System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
متن یکی از فروشندگان اکانت های هکی بعد از آپدیت در کانال خودش:

" در مورد اپدیت جدید چیزی که تا الان من میدونم نه بیشتر نه کمتر‌ :
اپدیت جید تفاوت خاصی برای اکانتها ایجاد نکرده . قبلا وقتی اکانت رو ما دی اکتیو میکردیم و مشتری روی کنسولش اکتیو میکرد. صاحب اصلی اکانت که اونطرف دنیا بود نه متوجه میشد نه تغییری تو بازیش ایجاد میشد برا اینکه اونطرف 99 درصد کنسول رو که روشن میکنن انلاین روشن میشه و خیلی کم ظرفیتی از اکانتشون به کسی دیگه میدن که تغییری حس کنن. پس تغییری تو بازیشون ایجاد نمیشد که متوجه بشن . از هر 100 تا اکانت شاید یک یا دو نفر از هک شدن اکانتشون با خبر میشدن که با نامه نگاری به سونی دگمه دی اکتیو براشون روشن میشد و ظرفیتی از اکانتشون رو به کسی که میخواستن میدادن یا رو کنسول خودشون اکتیو میکردن و افلاین هم استفاده میکردن
ولی به دلیل اینکه نه ما نمیتونستیم مشخص کنیم که این اتفاق برا کدوم مشتری رخ داده
و هم نمیشد مشتری به ما ثابت کنه که این اتفاق براش رخ داده کلا اکانتها رو گارانتی نمیکردیم
و ریسک این داستان با خود مشتری بود
الان هم همون داستانه با این تفاوت که دیگه صاحب اکانت لازم نیست با سونی
نامه نگاری کنه بلکه خودش میتونه ظرفیت اکانتش رو از مشتری ما پس بگیره (در صورتی که جزو اون یکی دو درصد باشه )
پس هر کسی میتونه این ریسک رو به گردن بگیره و از اکانتای هکی استفاده کنه
یا بدون هیچ ریسکی بره دیسک یا اکانت قانونی بخره "
---------------------

خود من هم بعد از آپدیت بازی Last of USم قفل شد، ولی 3 تا بازیه دیگم مشکلی پیش نیومده فعلا براش.

• Like
Reactions: mamadian

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
سلام
صفحات قبلو خوندم اما متوجه نشدم این اپدیت جدید چه داستانی برای بازیهای اکانت هکی پیش آورده
من تازه بازی ریختم هیچکدومم تموم نکردم
اپدیت کنم مشکلی پیش میاد یا فعلا اپدیت نکنم؟اهل بازی آنلاین هم نیستم
شانسته. اگه طرف متوجه این قضیه شده باشه دسترسیت قطع میشه. بنظرم شما که آنلاین باز نیستی، فعلاً تا تموم کردن بازی مورد علاقت آفلاین باش، بعد خواستی آپدیت کن.

• Like
Reactions: yar_66

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
شانسته. اگه طرف متوجه این قضیه شده باشه دسترسیت قطع میشه. بنظرم شما که آنلاین باز نیستی، فعلاً تا تموم کردن بازی مورد علاقت آفلاین باش، بعد خواستی آپدیت کن.
اگر طرف فهمیده باشه کنسول از امکانات آنلاین هم بن میشه یا فقط بازی قفل میشه؟

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
دوستان در آپدیت جدید من متوجه نشدم! آیا میشه والپیپر قرار داد در کنسول یا فقط از عکس های گرفته شده ی خودمون در کنسول میشه به عنوان والپیر کنسول استفاده کرد!؟ اگر امکانش هست توضیح بدید

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
دوستان در کمال نا باوری دمو far cry 4 رو به اکانت اضافه کردم...بعدم زدم دانلود نوشت فول گیم؟ :| مگه میشه؟ حتی دمو هم کنارش ننوشته |: حجم واقعی بازی رو هم زده؟ سر کاریم یا پوکر فیس بشیم؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
دوستان در کمال نا باوری دمو far cry 4 رو به اکانت اضافه کردم...بعدم زدم دانلود نوشت فول گیم؟ :| مگه میشه؟ حتی دمو هم کنارش ننوشته |: حجم واقعی بازی رو هم زده؟ سر کاریم یا پوکر فیس بشیم؟
بازی کامل هست ولی مراحلش قفله برای ادامه هم باید بازی بخرین

• Like
Reactions: Paradise Lost

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
سه تا بازی تست کردم .
درایو کلاب و GTA V هیچ تغییری نکرده .
ویچر 3 یکم فریم افزایش پیدا میکنه منتها یه جوری میشه ! کلا به نظر من خاموش باشه بهتره .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
درایو کلوب که فریم ریتش رفته بالا

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان در آپدیت جدید من متوجه نشدم! آیا میشه والپیپر قرار داد در کنسول یا فقط از عکس های گرفته شده ی خودمون در کنسول میشه به عنوان والپیر کنسول استفاده کرد!؟ اگر امکانش هست توضیح بدید
عکس های مورد علاقت رو با اپلیکیشن بفرست تو قسمت چت بعد از داخل خود دستگاه برو سیو کن و بذارش Background دستگاهت. فکر میکنم اگر از خود کنسول بری تو اینترنت عکس سیو کنی هم بشه.

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
رفقا من هنوز آپدیت نکردم تو اپدیت حدید که هارد وصل میشه ، دیتا بازی ها رو عوض برنامه و وای فای و پروکسی و دنگ و فنگ ، میشه راحت با هارد انتقال داد؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
میشه بیشتر در مورد وصل کردن هارد به دستگاه و موارد استفاده اش توضیح بدید ممنون
هارد رو که وصل میکنید کنسول فرمتش میکنه و دیگه مثل هارد داخلی کنسول قابل استفاده است. بعدش میتونید بازیهای داخل کنسول رو بهش انتقال بدین و هر بازی که داملود میکنید روش نصب نمایید :D در حقیقت هارد داخلی رو دارید به راحت ترین شکل ارتقاء میدین

• Like
Reactions: Sony+ and Mir7anA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر