طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
خبر بالا خوش‌حال کننده بود. با توجه به رسم نسخه‌های قبلی و اینکه بازی پاییز برای ژاپن میاد، حدس زدم عرضه برای غرب بره برای سال دیگه که خوشبختانه اینطور نشد. در تکمیل همین خبر یه اطلاعات جدیدی هم علاوه بر اطلاعات قبلی اومده.

• رابط کاربری بازی رو دوباره بازنگری و طراحی کردند
  • داستان کاملاً جدید و مفصل به همراه بخش‌های عظیم تک‌نفره
  • سیستم‌های مبارزه جدید مثل Exceed Accel و Active Flow
  • شخصیت‌های جدید
  • حالت جدیدی به‌نام Alliance Mode که ساخت و ساز تیمی است ( اگه اشتباه نکنم حالت جدیدی باشه و مشتاقم ببینم چطوره روندش)
  • بخش فروشگاه برای خرید آیتم‌ها که می‌توانید از پول‌های به‌دست‌آمده در بازی، برای خرید آیتم‌ها استفاده کنید.
  • بخش “Speed Star Mode که در آن باید CPU را در مدت زمانی مشخص شکست داد
البته با وضع مضخرفی که اینا پیش گرفتند، احتمالاً دوباره نسخه‌ اکستندد رو ببینیم.

Hamed 3594

三島 一八
کاربر سایت
Jan 24, 2012
821
نام
حامد
55128803410322546939.png

95571236490341061949.png

آخرین ویرایش:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
بسیار عالی.
یه نکته بگم؟
خیلی زحمت می‌کشی همیشه ویدیوها رو با کیفیت خوب ردیف می‌کنی برای ما...
امـــــّــا
تقریباً هیچ‌کدوم رو دانلود نمی‌کنم :D چون حجم‌ها خیلی بالا هست و هم زمان دانلودش برای من زیاد طول می‌کشه، هم ترافیک زیادی مصرف می‌شه، هم نگه داشتن ویدیوهای با این حجم بعداً من رو با مشکل مواجه می‌کنه. عقب و جلو کردنِ ویدیوهای کیفیت پایین (برای دقت کردن روی لحظه‌ها) خیلی راحتتر از ویدیوهای کیفیت بالاست.
مثلاً من ساعتها ویدیو از Tekken و SF و BB و... حتی از چند سال پیش دارم اما حجم کلّشون به اندازه حجم چند تا دونه از آپلودهای شماست! اکثر ویدیوهای من با رزولوشن 640x360 هستن و کاملاً هم اون چیزی رو که از مسابقه می‌خوام دریافت کنم، بهم می‌رسونه. خیلیهاشون رو هم چندین بار تماشا کردم و می‌کنم.

در هر صورت ممنون به خاطر آپلودها :)>-

Hamed 3594

三島 一八
کاربر سایت
Jan 24, 2012
821
نام
حامد
بسیار عالی.
یه نکته بگم؟
خیلی زحمت می‌کشی همیشه ویدیوها رو با کیفیت خوب ردیف می‌کنی برای ما...
امـــــّــا
تقریباً هیچ‌کدوم رو دانلود نمی‌کنم :D چون حجم‌ها خیلی بالا هست و هم زمان دانلودش برای من زیاد طول می‌کشه، هم ترافیک زیادی مصرف می‌شه، هم نگه داشتن ویدیوهای با این حجم بعداً من رو با مشکل مواجه می‌کنه. عقب و جلو کردنِ ویدیوهای کیفیت پایین (برای دقت کردن روی لحظه‌ها) خیلی راحتتر از ویدیوهای کیفیت بالاست.
مثلاً من ساعتها ویدیو از Tekken و SF و BB و... حتی از چند سال پیش دارم اما حجم کلّشون به اندازه حجم چند تا دونه از آپلودهای شماست! اکثر ویدیوهای من با رزولوشن 640x360 هستن و کاملاً هم اون چیزی رو که از مسابقه می‌خوام دریافت کنم، بهم می‌رسونه. خیلیهاشون رو هم چندین بار تماشا کردم و می‌کنم.
در هر صورت ممنون به خاطر آپلودها :)>-
بــَـــــه، اُســتاد عزیز
شما اختیار داری حمید جان :)
کاکو، از همون اول می‌گفتی 360p آپلود کنم :D کسی چیزی نگفت منم رو این حساب فقط 720p میذاشتم.
الان هم کل ویدیوها رو 360p آماده کردم (842#) میتونی دانلود کنی ;)

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
Guilty Gear Xrd Reveleator اومده اینجا پشه هم پر نمیزنه >:D< به هر حال تغییرات بازی خیلی خوبه و کرکترای جدید عالی ان! (کلا بچه های ASW کرکتر کمتر از سوپر خوف طراحی نمیکنن :D) دو هفته ی اول هم کوم هاعیون و ریون مجانی ان، اگه قصد خرید بازیو دارین الان وقتشه :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Guilty Gear Xrd Reveleator اومده اینجا پشه هم پر نمیزنه >:D< به هر حال تغییرات بازی خیلی خوبه و کرکترای جدید عالی ان! (کلا بچه های ASW کرکتر کمتر از سوپر خوف طراحی نمیکنن :D) دو هفته ی اول هم کوم هاعیون و ریون مجانی ان، اگه قصد خرید بازیو دارین الان وقتشه :D

قصد خرید هست ولی توی این خراب شده از کجا میشه نسخه ی فیزیکی رو عین آدم با قیمت درست گیر آورد ؟! :D میدونی پاشو بیا پ.خ کن بچه ی مردمو از سر در گمی نجات بده :D

• Like
Reactions: K o j i m a

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Dead or Alive 5: Last Round Is Getting Fairy Tail Collaboration Costumes - Siliconera

بکشین بیرون لطفا از این ساپورت زورکی و حال به هم زنتون:blush: اگر این همه هزینه های بیخودی که خرج کاستوم هایی که هدفشون ترشح هورمون های جنسی هست رو خرج نت کد Readـه مالتون کرده بودین، الان نتیجه به مراتب بهترین دست پیدا میکردین.

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
Dead or Alive 5: Last Round Is Getting Fairy Tail Collaboration Costumes - Siliconera

بکشین بیرون لطفا از این ساپورت زورکی و حال به هم زنتون:blush: اگر این همه هزینه های بیخودی که خرج کاستوم هایی که هدفشون ترشح هورمون های جنسی هست رو خرج نت کد Readـه مالتون کرده بودین، الان نتیجه به مراتب بهترین دست پیدا میکردین.
جدا دیگه شورش رو در آوردن.DoA همیشه به جذابیت های بصریش :D معروف بوده اما هیچ وقت این جذابیت ها تنها چیزی نبوده که برای ارائه دادن به همراه داشته. غم انگیزه که میبینی این ها یه بازی با همچین سابقه ای رو عملا تبدیل کردن به شوی ویکتوریا سکرت! :|
من خیلی وقته دیگه بازی نمی کنم ولی واقعا فکر می کنم حتی صدای فن های دو آتیشه بازی هم دراومده باشه.

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
تریلرای اینجاستیس رو دیدین؟
گرافیک خیلی بده! درسته از نسخه قبلی بهترشده ولی هنوزم داغونه، چهره ها هم که دیگه هیچی... فقط کافیه به سوپرگرل که مثلا جیگرترین شخصیت مونث DCهستش، یه نگاه بندازین
گرافیک اصلا درحد نسل8 نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر