شایعه : ریمیک بازی شاهزاده‌ی ایرانی در رویداد بعدی یوبی‌سافت فوروارد معرفی خواهد شد

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
در ماه آگوست خبر ساخت ریمیک بازی شاهزاده‌ی ایرانی منتشر شد و تمامی شواهد و قرائن خبر از بازگشت این فرنچایز را می‌دهند. به نقل از خبرنگار واحد خبری بلومبرگ، جیسون شرایر،  شرکت یوبی‌سافت قرار است در رویداد بعدی یوبی‌سافت فوروارد در 10 سپتامبر از ریمیک بازی شاهزاده‌ی ایرانی رونمایی کند. جیسون شرایر در پادکست خود گفت:

یوبی‌سافت در حال برنامه‌ریزی برای معرفی چندین بازی مثل ریمیک شاهزاده‌ی ایرانی بوده است که خبر آن چند هفته پیش لو رفت.

جیسون شرایر یکی از مورد اعتماد‌ترین منبع‌های خبری است و دیگر می‌توانیم تقریباً ساخت ریمیک این بازی محبوب را تایید شده حساب کنیم. اولین بار این شایعه توسط فروشگاه آنلاین مکس منتشر شد که ریمیک بازی شاهزاده‌ی ایرانی را در لیست پلتفرم‌های نسل حاضر قرار داد.
Prince-of-Persia1-1024x439.jpg

Continue reading...

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
477
نام
Sera
این بازی هنوزم با گرافیک فرسوده ش بسیار زیباست.یک از بهترین سه گانه های تمام دوران.این شاهکار تکرار نشدنی نسل 6 اگه برگرده.یک بازگشت و امیدواری برای نسل پیش رو خواهد بود.
در دورانی که همه پل ها سقوط کردن.و دست آورد ها از بین رفتن،در میان شب و ظلمات آکنده از نفرین و ترس،آنگاه که چشم اندازه ها در غروبی ابدی به خواب می روند.با عذاب و درد اشک ها خواهی شست.و پیوسته جاری خواهی ماند.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
با توجه به توییتی که دنیل احمد زده، به نظر فقط Sands of Time ریمیک شده.
بر فرضم اینطوری باشه اگه بازی خوب بفروشه مطمین باش که شماره های بعدیش هم ریمیک میکنن همون کاری که با re کردن اینطوری هم بهتره خوب میتونن رو هر شماره کار کنن و ریمیکش کنن فقط باید پول بیشتری بچوخیم جای یه بازی 3 تا بازی باید بخریم که اگه گند نزنه یوبی ارزشش رو داره

• Like
Reactions: VENOMEM

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
با توجه به توییتی که دنیل احمد زده، به نظر فقط Sands of Time ریمیک شده.

امیدوارم اینطور نباشه واقعا! به نظر من تو سه گانه همین SoT از همه ضعیف تر بود، من WW رو میدوستم.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
امیدوارم اینطور نباشه واقعا! به نظر من تو سه گانه همین SoT از همه ضعیف تر بود، من WW رو میدوستم.
اره درسته ظعیف تر بود نسبت به ww ولی من دوست دارم از شماره اول ریمیک کنن سه شماره اول ریمیک بشه یه حالی بدن
164593

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر