PlayStation Yakuza 0 | PS4

خب ساعتی قبل سونی توی مراسم PSX در کنار تایید تاریخ عرضه Y5 از انتشار آخرین عنوان در سری یاکوزا برای غرب هم پرده برداری کرد! یاکوزا 0 که پیش در آمدی برای تمامی نسخه های قبلی سری به حساب میاد قراره سال آینده به صورت دیجیتالی و فیزیکی توی آمریکای شمالی بر روی PS4 عرضه بشه. از جمله مشخصه های تکنیکی نسخه PS4 این عنوان داشتن رزولوشن 1080p و همینطور فریم ثابت 60 ـه.

با اومدن اطلاعات جدید پست اول بروز خواهد شد.

تریلر معرفی: (1080P):
Yakuza 0 Announcement Trailer

تصاویر با تشکر از احسان عزیز:

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان کسی میتونه توضیح بده این نسخه چه برتری از نظر محتوایی داره نسبت به کیوامی ؟
البته یه چیزایی توی استریم ملت دیدم و به طور کلی میدونم بیشتر از کیوامی هستش جزئیات و محتواش اما دقیق در جریاش نیستم :D
ضمن اینکه عاشق کیوامی شدم و دلیل اصلی علاقم به یاکوزا سیستم ناب و یونیک مبارزش بود که از پلی۱ تا الان مثلشو بازی نکرده بودم :D خیلی دلم تنگ شده بود واسه این سبک کامبت سیستم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان کسی میتونه توضیح بده این نسخه چه برتری از نظر محتوایی داره نسبت به کیوامی ؟
البته یه چیزایی توی استریم ملت دیدم و به طور کلی میدونم بیشتر از کیوامی هستش جزئیات و محتواش اما دقیق در جریاش نیستم :D
ضمن اینکه عاشق کیوامی شدم و دلیل اصلی علاقم به یاکوزا سیستم ناب و یونیک مبارزش بود که از پلی۱ تا الان مثلشو بازی نکرده بودم :D خیلی دلم تنگ شده بود واسه این سبک کامبت سیستم
:o
بدون رفتن زیرو نسخه کیوامیو رفتی؟
کل لذت داستانشو گرفتی اگه اینکارو کردی
بطور کلی از نظر گیم پلی یکی هستن تقریبا چون کیوامی با محتوای همون زیرو ساخته شده (همونطوری که کیوامی 2 با انجین و محتوای 6 ساخته شده)
زیرو محتوای خیلی بیشتری داره چون یه نسخه کامله مثل کیوامی یه بازسازی نیست
مراحل و ماموریتا و.... کلا همه چیزش خیلی خیلی بیشتره مثلا تو مراحل فرعی زیرو کلا یه سبک جدید مبارزه برا کاراکترا باز میشه

• Like
Reactions: Kainé and NaViiDii

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل

به لحاظ داستانی که Yakuza 0 یک Prequel برا کل سری حساب میشه.بهتره اول از همه بازی شه.

به لحاظ محتوا و گیم پلی و حتی داستان به عقیده خیلیا بهترین نسخه سری هست.ماجیما هم یکی از بهترین کراکترهای خلق شده در دنیای بازی هست به نظر من

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
بازی رو امروز شروع کردم. فکر میکردم سیوش خودکاره و سیو میشه ولی دیدم نه! خوردم به باس اول:D
تازه چپتر1 تموم شد فهمیدم سیوش از چه قراره :)) که البته بعد چپتر1 هم بلافاصله زحمت کشید سیو کرد:D

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
خوندن زیر نویس یکم سخته چون واقعا زیاد ولی طراحی محیطش عالی به خصوص اگه یه جا اب جمع شده باشه
به ضربدر زدن عادت کردیم اخه کمم حرف نمیزنن که ادم بخونه. یاکوزا زیرو حرف نداره ولی من همچنان عاشق یاکوزا 3 هستم.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من چند سال پيش ياكوزا 3 را تا آخر رفتم و همه كارهاي فرعيشم انجام دادم و كلا بازي عالي بود و الان ميخوام دوباره شروع كنم به بازي كردن اين سري.

حالا به نظرتون به ترتيب شماره شروع كنم يا تاريخ انتشار؟

يعني اينجوري هست كه اگه به ترتيب شماره برم، بعدش كه خواستم برم سراغ نسخه هاي پلي 3 ، مثلا از لحاظ گيم پلي و گرافيك تو ذوقم بخوره؟ هر چند گرافيك نسخه هاي پلي 3 هم واقعا عاليه. ولي يه مدت پيش 5 را هم اوايلشو رفتم و پيشرفت هاش نسبت به 3 واقعا خيلي بهتر شده بود، مخصوصا ماموريت هاي تاكسي و مسابقات رالي.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان من چند سال پيش ياكوزا 3 را تا آخر رفتم و همه كارهاي فرعيشم انجام دادم و كلا بازي عالي بود و الان ميخوام دوباره شروع كنم به بازي كردن اين سري.

حالا به نظرتون به ترتيب شماره شروع كنم يا تاريخ انتشار؟

يعني اينجوري هست كه اگه به ترتيب شماره برم، بعدش كه خواستم برم سراغ نسخه هاي پلي 3 ، مثلا از لحاظ گيم پلي و گرافيك تو ذوقم بخوره؟ هر چند گرافيك نسخه هاي پلي 3 هم واقعا عاليه. ولي يه مدت پيش 5 را هم اوايلشو رفتم و پيشرفت هاش نسبت به 3 واقعا خيلي بهتر شده بود، مخصوصا ماموريت هاي تاكسي و مسابقات رالي.
از نظر گرافیک و گیم پلی احتمالا تو ذوغت میخوره یکم ولی داستان مرتبطه بهتره به ترتیب بری
اول زیرو رو برو بعد کیوامی 1 بعدم کیوامی 2 که قراره بیاد. 3-4-5 هم فک کنم قرار بود ریمستر کنن، 6 هم که منتشر شده
یاکوزا 6 و کیوامی 2 که با انجین dragon ساخته شدن از نظر نرمی مبارزات و چیزای دیگه جورین که برگشتن به قبلیارو یکم سخت میکنن

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
از نظر گرافیک و گیم پلی احتمالا تو ذوغت میخوره یکم ولی داستان مرتبطه بهتره به ترتیب بری
اول زیرو رو برو بعد کیوامی 1 بعدم کیوامی 2 که قراره بیاد. 3-4-5 هم فک کنم قرار بود ریمستر کنن، 6 هم که منتشر شده
یاکوزا 6 و کیوامی 2 که با انجین dragon ساخته شدن از نظر نرمی مبارزات و چیزای دیگه جورین که برگشتن به قبلیارو یکم سخت میکنن

من داداش 3 را كه زير و روشو درآوردم و 5 را هم يه ده ساعتي رفتم و ميگم با اين حساب و با توجه به حرف شما همون به ترتيب تاريخ انتشار برم بهتره. چون به هر حال با بازي كردن نسخه 3 و تا حدودي 5 بيشتر داستان نسخه هاي قبلي برام مشخص شده.

پس فعلا ميرم سراغ 4 و بعد 5 و بعدشم از صفر، 1 و 6. حالا خوبيش اينه كه آخرين نسخه شماره دارش براي PS4 هستش و اينجوري داستان كلي را ميشه رو همون PS4 تموم كرد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
تاپیک کیوامی2 رو نیافتم...(البته زیاد هم نگشتم، نمیدونم داریم یا نه:-" )

ولی دموی بازی روی استور اومده، 10GB :-"
متاسفانه ایندفعه خبری از بازیه کامل نیست:-" :))

• Like
Reactions: mamad2010

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
دوستان من فقط تروفی های بردن 10 تا تورنمنت JCC و 100 درصد کردن بازی (الان 95%) مونده به پلات کردن نمی دونم چرا حسش نیست! آیا خیلی وقت گیره؟
mahjong هم همه cpهاش رو گرفتم.

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
دوستان من فقط تروفی های بردن 10 تا تورنمنت JCC و 100 درصد کردن بازی (الان 95%) مونده به پلات کردن نمی دونم چرا حسش نیست! آیا خیلی وقت گیره؟
mahjong هم همه cpهاش رو گرفتم.

یادمه با جنیفر خیلی سریع تونستم این ده تا بردو بگیرم. چیزی وقت نمیبره. خیلی شانسیه البته.

• Like
Reactions: milahi

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
بلاخره پلات شد! عجب تجربه ای بود! کلی بازی ژاپنی و قدیمی یاد گرفتم! ماژانگ، پوکر، کویی کویی، رولت، بلک جک و ...... !!! واقعا فوق العاده بود بازی. اما بدون شک ژاپنی ها یه مقداری مریض روحی هستن! تقریبا 200 ساعت طول کشید!!

آخرین ویرایش:

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
261
سلام
کسی هنوز یاکوزا بازی میکنه یا یادش هست چطور softshell turtle گرفت؟؟ واسه یکی از ساب استوری ها میخوام
باbait quality و peerless pole فقط خرچنگ میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر