Xonce - Autorun Technology Catalog

gamer220

کاربر سایت
Sep 29, 2005
301
سلام ، این معماری یک autorun برای تیم تازه تاسیسمه به نام xonce . البته باید بگم من متاسفانه هنوز وقت نکردم توضیحاتشو بنویسم ، یکی از دلایل طراحی این autorun رقابت با سری autorun های topcd هست ولی خیلی خوش ساخت تر ، زیباتر و بهتر از اون طراحی شده :cheesygri . من بعد از کامل کردن نسخه 0.1(D) ، تمامی توضیحات رو در همین جا عرضه میکنم . از همه بچه های برنامه نویسی که تمایل به عضویت در تیم دارن ، دعوت به عمل میاد ( حقوق هم داریما :eek: ) . فعلا مد نظرم استاد مهرپویا و Nik هستش . پروژه زیاد رو دستمونه ، نیاز شدیدی هم به یک .نت کار داریم.

20kdpnc.jpg

کاتالوگی که در این پک هست اولین نسخه هستش که خیلی با عجله طراحی شد و اصلا کامل نیست ، ولی فعلا به دلایلی نسخه B رو نمیزارم ;) . فقط بگم این معماری مخصوص Autorun اونم مانند topcd با دیتابیس اختصاصی ( xonce runtime ، هم در اصل فایل هایی هست که exe های مختلف نوشته شده در زبان های مختلف رو در یک exe. واحد میاره ) ، فکر نکنید exe. رو میزارم تو ریسورس بعد فراخوانیش میکنم :evil: ، در مورد اونم کامل توضیح میدم :cheesygri ، فقط باید صبر کنید 0.1(D) آماده بشه ، C یکم ناقص در اومده :-w . در آخر پیج یک مربع قرمز به نام power secur هست ، ایم فایل در اثل یک سری assembly مخصوص برنامه هست که دوستانی مانند مهرپویا بزرگ دستشون به داخل برنامه نرسه ( ولی باز میرسه :evil: ) . دتکتوری که بعد از reg checker اومده ( چک کننده رجیستری کارش اینه که 1 - ببینه تنظیمات برنامه عوض نشه ، اگه شده - اطلاعات بهم بریزه 2 - تنظیمات اصلی سیستم دستکاری شده در این صورت بیخیال اتوران میشه و تا عوض کردن ویندوز بهتون فحش میده :cheesygri (بی صوادیه معماره دیگه ) ) دتکت میکنه که فایل هایی که به صورت binary به صورت موقت از در سیستم هستن به رجیستری می خونن یا نه و فایل های اصلی xonce ساختارشون عوض شده یا نه ، کرکرا حد اقل به این روش چند روزی بی خواب می مون ( قابل توجه دکتر ) ، معماری این نسخه به نظر خود حقیرم بو نیست ولی نسخه D رو ببینین تاپیکو قفل میکنین :cheesygri . خوب دیگه - ز فک را ببندم ، دوستان حلوا سازند !!!! نظر یادتون نره .

دانلود کاتالوگ : http://rapidshare.de/files/26507791/XABP.rar.html

آخرین ویرایش:

gamer220

کاربر سایت
Sep 29, 2005
301
یادم رفت بگم ، از این autorun میشه برای نگه داری اطلاعات مهرمانه یا بک آب هایی که از cache ها گرفته میشه هم استفاده کرد .

موفق باشید .

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام آرین جان
ممنون عالی بود زیاد خودت رو ناراحت نکن طبیعی است که زیاد استقبال نکنند کلا یه چند وقتی همینطوری بچه ها خیلی استقبال نمیکنند ولی به هر حال ممنون:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر