نمایشگاه/رویداد ـXbox Developer Directـ ۲۸دی ساعت ۲۳:۳۰

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα

⬇️⬇️نحوه تماشا⬇️⬇️
راحت ترین راه برای تماشای مراسم : ابتدا صفحه تویتچ را با V.پی.N باز کنید به محض شروع استریم V.پی.N را غیر فعال کنید . حالا میتونید با بالاترین سرعت مراسم را تماشا کنید

youtube_318-566773 (1).png twitch-app-logo-png-3 (1).png Facebook_Logo_(2019) (1).png Steam_icon_logo.svg.png

Screenshot (2021).png

شوکیس DEVELOPER_DIRECT پنجشنبه 18 jan (28 دی) ساعت 11:30 عصر به وقت ایران

در شوکیس امسال عناوین Indiana Jones ، Avowed ، Ara: History Untold ،Senua’s Saga: Hellblade II حضور خواهند داشت.

Last edited by a moderator:

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
چرا به دلم اومده قراره این بزرگوار رو شادو دراپ کنن؟ :D

View attachment 295867
اتفاقا من هم بهش فکر کردم
فکر کن این بیاد کلا فایتینگ ها غوغایه!
کنار بزرگانی چون MK1 ، Tekken 8، SF6 این هم بیاد دیگه فایتینگ باز اکس باکس فن چی مخواد؟

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
خداروشکر ی درز خبری که چه عرض کنم تونل خبری رو گرفت و کنترل کرد که امیدوارم همینطور که همینطوری قطار و تانک هایپمون قوی و منسجم پیش میره این روال ادامه دار و قوی پیش بره تا جایی که پرچم رقیب رو شورت کنیم :D
نه عزیز دقت کن قطار نداریم :D
آهرین بار قطارمون رو قرض دادیم به تیم مواد روان گردان آبی که اونا هم اون رو به زیبایی انداختن ته دره :D
ما قرار با هلیکوفتر (خی) و تانک بریم

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
رفقا جایی هست که مراسم رو بدون فیــــلتر پخش کند؟بنده مراسم Developer Direct قبلی رو از استیم تماشا کردم ولی نمی دانم شوکیس رو هم پخش می کند یا خیر.چون می خواهم روی تلویزیون ببینم اگه فیلـــــتر باشد یک مقدار دردسر دارد.البته آپارات هم هست ولی هم کیفیت ضعیف هست و هم اینکه روی تصاویر صحبت می کنند که اصلا جالب نیست.بنده کنفرانس سونی رو از آپارات مشاهده کردم،موقع نمایش سریال GT،دوستانی که صحبت می کردند در ابتدا فکر کردند بازی هست و از گرافیک خیلی واقعی اون صحبت می کردند که واقعا جای تعجب داشت.
توییچ رو با قندشکن باز کن
لایو استریم رو باز کن بعد قند شکن رو قطع کن

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
رفقا جایی هست که مراسم رو بدون فیــــلتر پخش کند؟بنده مراسم Developer Direct قبلی رو از استیم تماشا کردم ولی نمی دانم شوکیس رو هم پخش می کند یا خیر.چون می خواهم روی تلویزیون ببینم اگه فیلـــــتر باشد یک مقدار دردسر دارد.البته آپارات هم هست ولی هم کیفیت ضعیف هست و هم اینکه روی تصاویر صحبت می کنند که اصلا جالب نیست.بنده کنفرانس سونی رو از آپارات مشاهده کردم،موقع نمایش سریال GT،دوستانی که صحبت می کردند در ابتدا فکر کردند بازی هست و از گرافیک خیلی واقعی اون صحبت می کردند که واقعا جای تعجب داشت.
با فیلترشکن بروید توییچ
استریم که پخش شد فیلترشکن رو قطع کنید
و تمام باقی کار بدون فیلترشکن پخش میشه... فقط در حد نشون دادن اولیه فیلترشکن لازم خواهی بود

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
همچنین یکی از بچه ها برنامه نویس تو گیتهاب خودش یه اپ ویندوز و مک منتشر کرده برا دسترسی به توییچ فارسی بدون شیلترشکن
نمی‌دونم برا مراسم هم کارا خواهد بود یا نه
Persian twitch رو تو گیتهاب سرچ کنید

Eli2000

کاربر سایت
May 4, 2022
60
خوب یسری نتایج کلی میشه از نظر سنجی گرفت
اول اینکه اکس فن ها همه تو کف گرافیک HB II هستن که نزدیک ترین رقیب به استارفیلد هست
دوما همه شدیدا برای استارفیلد هایپ هستیم (نشون میده چقدر همه از کیفیت بازی مطمعن هستیم)

سوما همه انتظار نمایش فک برانداز و بترکون از FABLE دارن که این کارشون رو سخت میکنه(امیدوارم همه از نمایش راضی باشیم)

چهارما شدیدا همه برای دیدن اواود حسابی هایپ هستن که بنظرم طبق شایعات گیم پلی قوی اما ویژال احتمالا خیلی باب دلمون نباش و بنظرم حدالقل یه لول پایینتر از فیبل میتونه باش که آبسیدین هیچ وقت بازیهاش شوکیس نبودن پس بازم طبیعی هست که کارشون شوکیس گرافیکی نباش اما مکانیزم و گیم پلی چرا

مورد پنجم پروژه بزرگ برایان فارگو هست که طبق شایعات بودجه نهنگی گرفته و بنا به رزومه استاد انتظارات حسابی از این بازی بالا هست ولی عجیب که هنوز تو موارد نظر سنجی هم نیست!
امیدوارم تو نظرسنجی های بعدی لحاظ بشه چون بنظرم حضورش تو ایونت برای آنونس قطعی میتونه باش

و مورد اخر و مساله جدی که این روزها شدیدا اکس باکس رو تهدید میکنه ضعف شدید اعتباری برند اکس باکس نسب به اینده و نگرش منفی نسبت به مدیریت توسعه هست که با همه جذب تلنت هایی که undead و initiative و colation با اینکه هایو باسترز بعد از گیرز 5 پکیج لایق و درخور سری بود اما دیدها اصلا به اینده ip ها و میشه گفت به تلنت های اکس باکس مثبت نیست اینو در مورد RARE ای که الان جزو ستون های اصلی اکس باکس و گیم پس هست و نگاه ها به ای پی بعدیشون بنا به اخبار منفی بازم مثبت نیست!
الان با وضعیت موجود کاملا تو وضعیت رد الرت هست که با نمایش منسجم و قوی و متنوع کاملا میتونه نه به وضعیت نرمال حتی جلوتر و بنا به نمایش ضعیف رقیب حسابی خودشو جلو بندازه و از لبه پرتگاه خودش رو به سمت تخت پادشاهی برسونه که همگی امید داریم همینطور باش
امیدوارم تو اینهمه اتفاقات و خبرای بد ی حال خوب رو از طریق کنسول و برند مورد نظرمون داشته باشیم <:-P

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
خيلي جالب ميشه ريسمتر سه نسخه رو نشون بدن

من اگه اجازه داشته باشم ميگم نيروهاي خودي همديگرو بزنن :D
هواپيما ها تانكو و برعكس تا نابود شيم كامل اون وسطم بمب بذاريم تو دهن گرينبرگ :))
الان دیگه با اون گرافیک فقط remake جوابه :D که به نظر من نمیصرفه
همون ریبوت کنن بهتره

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
الان دیگه با اون گرافیک فقط remake جوابه :D که به نظر من نمیصرفه
همون ریبوت کنن بهتره

اين نسخه فيبل ريبوته تا جايي كه ميدونم

منتهي ميگم گرينبرگ پتانسيل اينو داره قشنگ بزنه تو برجكمون و نمايش خود فيبل بيوفته سال بعد مثلا و امسال ريسمتر ١-٣ رو ببينيم

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
اين نسخه فيبل ريبوته تا جايي كه ميدونم

منتهي ميگم گرينبرگ پتانسيل اينو داره قشنگ بزنه تو برجكمون و نمايش خود فيبل بيوفته سال بعد مثلا و امسال ريسمتر ١-٣ رو ببينيم
گرینبرگ غلط کرده
فیبل ریبوت سال ۲۰۲۰ معرفی شده
الان دیگه باید حداقل یه چیزی در حد in engine ازش نشون بدن که مثلا ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ عرضه بشه نهایتا

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
گرینبرگ غلط کرده
فیبل ریبوت سال ۲۰۲۰ معرفی شده
الان دیگه باید حداقل یه چیزی در حد in engine ازش نشون بدن که مثلا ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ عرضه بشه نهایتا

واسه همين ميگم اگه نشون نداد لوله تانك بفشاريم تو دهنش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر