XBOX 360 Guide

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
3zhqmc9.gif

با سلام خدمت بچه های گل بازیسنتری
این تاپیک رو واسه این زدم که هرگونه مشکلی که درمورد 360 دارید رو اینجا بیان کنید تا همه با هم مشکلاتمون حل شه.
تاپیک " کپی خور شدن و اطلاعات X360 در ایران" هم دیگه کار اصلی اش اطلاع گرفتن درمورد وسایل جانبی و مدچیپ و firmware و ... هست.
----------------------------------

یکی از مشکلاتی که بعضی ها رو آزار میده مشکل Overheating و Crashing هست.
Crashing مشکلی هست که بیشتر در 360 های قدیمی وجود داره ، در حین بازی ، یه صفحه مشکل پیدا می کنه و یا با صفحه ای کامل و بدون اشکال پیغام ارور نمایش داده می شه.
Overheating هم مشکلی هست که همچنان بعضی ها باهاش دست و پنجه نرم می کنند ، دستگاه داغ می کنه و یا کرش میشه یا خاموش میشه ، یا 3 ربع دایره قرمز روشن میشن یا پیغام Overheat رو می ده.
تا الان هم راه حل های مفیدی براش ارائه شده.
بهترین راه حل برای این کار:
بیشترین فاصله ممکن منبع برق (آداپتور) از زمین:
(منبع برق = Power Supply = آداپتور = PS )
منبع برق در اثر تماس با سطوح مشکلات زیادی رو بوجود میاره ، پس باید فاصله ای بین اون و سطح زیرین قرار بدیم ، هرچقدر این فاصله بیشتر باشه نتیجه بهتری میده و شما میتونید ساعات بیشتری بدون هیچ مشکلی بازی کنید. بطور مثال اگر آداپتور را با یک نوار نسبتا باریک از ارتفاع 2-3 متری آویزان کنید بطوری که اصلاً لنگر نندازه و کاملا هم صاف باشه شما غیر ممکنه مشکلی با 360 از این لحاظ پیدا کنید. اما این راه خیلی جالب نیست و البته آسون هم نیست ، فکر کنید یک نفر به اتاقتون بیاد و ببینه آداپتور دستگاه به این با کلاسی رو از یه چیزی آویزون کردید!!!.
راههای بهتری هم وجود داره که من بهترینش رو براتون پیدا کردم:
آداپتور رو روی یک جعبه ی باز بزارید که عرضش از طول آداپتور کمتر باشه، آداپتور رو بزارید روی اون بطوری که زیرش خالی بمونه:
2upbz9s.jpg

2dltbiw.jpg

اگر 360 شما در حین بازی ارور داغ کردن ، کرش میده یا اینکه هنگ می کنه این راه موءثر هست.

3 چراغ قرمز
این یکی از دردناک ترین Error های 360هست.!!
یک نفر در سایت گیم اسپات ادعا کرده که میتونه این مشکل رو حل کنه این پست ایشون هست:
"باسلام . مثل خیلی از دیگر اشخاصی که مشکل 3 چراغ خطر را داشتن من هم خواستم این مشکل رو حل کنم. سیستم من به این حالت دراومد موقع Call of Duty بازی کردن. و منم هرکاری که مایکروسافت گفته بود رو کردم (همه چیز را قطع کنید و دوباره متصل کنیدو...)و من فکر کردم شاید مشکل از برق هست. اگر شما از یک محافظ تغییر ولتاژ ارزون قیمت استفاده می کنید ، یا باید برید یه گرون قیمتشو بخرید یا باید 360 رو مستقیم به پریز وصل کنید و دیگر این مشکل را نخواهید داشت"

فکرشو بکنید این ترانس دستگاهتون باید کار این محافظ رو هم انجام بده و اکثر شما هم نهایتا 20 تومن پول خرجش کردید ، پس نتیجه اخلاقی! می گیریم که اونایی که دستگاهشون پال هست یا آداپتور پال به NTSC/UC خودشون وصل کردن خیالشون تخت باشه مشکلی ندارن از لحاظ برق و داغ کردن و اینجور مسائل.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام.
دستت درد نکنه مهبد!
هم پست میدم هم تشکر میکنم چون واقعا ارزشش رو داره:love:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
سلام.
دستت درد نکنه مهبد!
هم پست میدم هم تشکر میکنم چون واقعا ارزشش رو داره:love:
:love:

صبر کنید تا شب دارم 5 - 6 تا چیز دیگه هم می نویسم
56.gif
39.gif

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
با سلام به همه

اقايون محترم اگه يكم دقت كنن مي بينن كه بشيترين جاي كه گرم ميشه زير كنسول دقيقن زير رام كه بعضي ها با كتاب گذاشتن زير كنسول فشار بيشتري وارد ميكنن كه باعث گرم شدن بيشتر ميشه ( البته نظر من . من نمي خوام بگم كار بديه ) ولي جاي اين كار مي شه كار ديگه اي كرد كه OSOS جان انجام داده كه در تاپيكه کپی خور شدن و اطلاعات X360 در ایرانعكسش هم گذاشته كه با قراردادن 2نوار VHS ( البته فكر كنم ) در زير دستگاه البته كنار هاي دستگاه فشار رو كم كرده خودش هم توضيه داده بود دوربينه كج گرفته:cheesygri
2s8l8ub.jpg

shahedx

کاربر سایت
Aug 22, 2010
10
نام
شاهد
مشکل در استفاده از گیتار

من امروز گیتار مدل TP-X360A رو خریدم.توی دفترچش نوشته کنسول رو روشن کنید.یو اس بی دسته رو به دستگاه گیرنده وصل کنید.یو اس بی گیرنده رو به کنسول وصل کنید.چراغ سبز گیرنده چشمک می زنه.چراغ سبز دسته و کنسول هم دایره وار شروع به چشمک زدن می کنن.صبر کنید یکی از چراغها چمشک زدن رو متوقف کنه سپس سیم دسته رو از گیرنده بکشید.سویچ گیتار رو روی روشن بزارین.وقتی گیرنده و گیتار به هم وصل بشن چراغ سبز دیگه چشمک می زنه و می شه بازی رو شروع کرد.
مشکل اینجاس که اولا چراغ روی گیرنده که چشمک می زنه قرمزه.دورش چهارتا چراغ سبز هستن که اصلا روشن نمیشن.درضمن وقتی دسته رو به گیرنده و گیرنده رو یه کنسول مصل میکنم چراغای دسته و کنسول دایره وار فلش نمیزنن.با روشن کردن گیتار چراغ قرمز گیرنده چشمک زدن رو متوقف میکنه ولی دکمه های گیتار کار نمی کنن.
دوستان می تونن راهنمایی کنن؟

aramin

کاربر سایت
Oct 3, 2007
121
نام
آرمین
دوستان ميشه با استفاده از همين بازي هاي كپي از قابليت 3D يا همون سه بعدي خودمون استفاده كرد؟
(خواهشا جواب بديد.)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر