Wolfenstein: The New Order-Xbox 360

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
salam
یه حرکتی تو بازی میزنیم که تو نقشه چیزای مخفیو بصورت علامت سوال نشون میده.اون چیه؟
بعضی موقع ها نمیدونم چیکار میکنم که علامت سوالها تو نقشه ظاهر میشن
؟؟؟؟؟

اون جهت نما زیر آنالوگ چپی رو فکر کنم اگه به سمت بالا فشار بدی ، علامت سوال ها ظاهر بشن .

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
salam
یه حرکتی تو بازی میزنیم که تو نقشه چیزای مخفیو بصورت علامت سوال نشون میده.اون چیه؟
بعضی موقع ها نمیدونم چیکار میکنم که علامت سوالها تو نقشه ظاهر میشن
؟؟؟؟؟

اون جهت نما زیر آنالوگ چپی رو فکر کنم اگه به سمت بالا فشار بدی ، علامت سوال ها ظاهر بشن .

هنگامی که به یک محل جدید وارد میشی یک یا چند افسر وجود داره که اطلاعات دست اونها هست
اگه بدون اینکه افسر ها مطلع بشن و آژیر خطر به صدا در بیاد اونها بکشید مناطقی روی مپ برای شما نمایش داده میشه

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
سلام
اولایه دیسکه سوم اونجایی که یه چنتا جایه هلیکوپتر هست ویه رباط میاد میاد گیرم کردم هرچی به رباطه میزنم نمیمیره,روشه خاصی داره کشتنش؟؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
سلام
اولایه دیسکه سوم اونجایی که یه چنتا جایه هلیکوپتر هست ویه رباط میاد میاد گیرم کردم هرچی به رباطه میزنم نمیمیره,روشه خاصی داره کشتنش؟؟

والا من بازی رو تموم کردم اما اصلا نفهمیدم کجا رو میگی ، یه کم بیشتر توضیح بده .
درضمن تا اونجایی که من یادمه هیچ کدوم از ربات ها چالش خاصی نداشتن و همشون راحت از بین میرفتن .

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
61.jpg

http://forum.bazicenter.com/thread94186/

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
کسی تونست تمام Enigma Codeهارو پیدا کنه و اون مرحله جانبی رو بره ؟ البته میشد سیو ۱۰۰٪ رو براش دانلود کرد.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

ab-ba

کاربر سایت
Feb 19, 2016
2
باید ربات رو داغون کنی

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

من تو باس آخر بازی موندم
دکتر همش داد میزنه که شیلد من نمی زاره من رو از بین ببری
فهمیدم که باید برم پشت اون فنس ها و اسلحه بردارم ولی نمیدونم چطوری دکتر رو بفرستم پیش بقیه نازی ها؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

چه طوری باید اون سگ آهنی را که در بتنها گیر افتاده از بین برد( در مرحله لندن ناتیکا جاییکه دوست بی جی با ماشین شبیه حملات انتحاری حرکت میکنه و اون منطقه را که دارای مجسمه های بزرگ است از بین میبره و بی جی فقط چاقو و سلاح کمری و یک سلاح لیزری داره و باید درب خروج را پیدا کنه). دقیقا چند روزه که در همین مرحله گیر کردم. هر چه اطراف را هم دقیق میگردم چیز خاصی پیدا نمیشه . سلاح اضافه را هم برمیدارم و با اون هم که نمیشه ربات را نابود کرد. راه دیگری هم که بشه ازش به صورت نشسته یا ایستاده عبور کرد هم پیدا نمیشه . روی خود ربات هم خیلی دقت کردم جایی برای هدف گیری نداره که بشه زمین گیرش کرد .
دوستان لطفا راهنمایی کنند.
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر