Where is the Earth? | بازي ايراني

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
Where is the Earth? | بازي ايراني

تصوير

سلام دوستان , نميخوام زياد كشش بدم و فقط در اون حد ميتونم بگم كه اين بازي رو سعي كردم حدالامكان نزديك به بازيهاي خوب indie داخلي درست كنم انجين بازي همون GameMaker كه البته يكمي بيشتر ميخوام ازش كار بكشم,جريان بازي هم نابودي زمينه!كه بعدا بيشتر در موردش صحبت ميكنيم در مورد گيم پلي هم بايد بگم بازي به طور كامل سبك shooter نداره و سعي كردم اكثر سبك ها رو توي بازي جا بدم مثلا چند مرحله Puzzel ,يكي 2 مرحله Adventure و چون سبك شوتر توي بازيهاي 2D كمي بازي رو آسون ميكنه سعي شده هميشه gun بدست نباشيد :dدر كل بايد بگم بازي بكگراند Teen و فانتزي داره و صد البته سعي شده كاراكتر زياد خشك نباشه و كمي با حس و حال بيشتر شما رو به ادامه بازي القا كنه در ضمن مراحلي هم كه با اسلحه هستيد هم بايد با Mouse شليك كنين(همچنين جهت گيري)مطمئن باشين در اين بازي يكي از نرم ترين حركات كاراكتر هايي كه در GM به كار رفته شاهد باشين(حداقل سعي شده),بازي بصورت اپيزود براي دانلود قرار ميگيره تا هم ما ايده كم نياريم هم بتونيم بيشتر روي مراحل كار كنيم...​

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
ایول، بیصبرانه مشتاقم بازی رو ببینم.
ضمنا تو سایت یه سری آموزش GameMaker من و بقیه گذاشیتم، در صورت نیاز میشه ازشون استفاده کرد.

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
ایول، بیصبرانه مشتاقم بازی رو ببینم.
ضمنا تو سایت یه سری آموزش GameMaker من و بقیه گذاشیتم، در صورت نیاز میشه ازشون استفاده کرد.
ممنون...
در ضمن هر كسي كه ميتونه در هر زمينه اي بخصوص sprite و طراحي كمك كنه خواهشا pm كنه...

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
یه تاریخی چیزی بگید
ما بدونیم تا کی باید منتظر باشیم
اواخر تابستان....
بازي رو دارم با قلم طراحي ميكنم تا موقع IMPORT به مشكلي مواجه نشم...
طراحي گرافيكي بازي هم بسيار سادست و با قلم همگي طراحي شده...(با برنامه هاي گرافيكي طراحي كردم و زياد جالب در نيومد...)
صداگذاري هم از نظر خودم جالب از آب درومده در صورتي كه هنوز كامل نشده...
در كل قول ميدم قبل از شروع مدارس كمي سرگرم بشين...

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
اواخر تابستان....
بازي رو دارم با قلم طراحي ميكنم تا موقع IMPORT به مشكلي مواجه نشم...
طراحي گرافيكي بازي هم بسيار سادست و با قلم همگي طراحي شده...(با برنامه هاي گرافيكي طراحي كردم و زياد جالب در نيومد...)
صداگذاري هم از نظر خودم جالب از آب درومده در صورتي كه هنوز كامل نشده...
در كل قول ميدم قبل از شروع مدارس كمي سرگرم بشين...
یه دو سه تا از این طرح هاتون را که طراحی کردید می‌شه این جا قرار بدین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر