Wasteland 2 Goty Edition

49c9cd6d06a0078531bbce200f30d58ae0ecb13c.jpg

Developer: inXile Entertainment / Obsidian Entertainment
Publisher:
inXile Entertainment
Platfrom(s): Microsoft Windows, Mac OS X, Linux, Xbox One, PS4
Release Date: 2015
Geener(s):
Role-playing
Engine: Unity 3D Engine 5

تفاوت ها با نسخه PC:"
بهبود و بازسازی کامل افکت های بازی با استفاده از Unity 5, بهبود مدل سازی شخصیت ها, ارتقا و بهبود جزئیات محیط, سایه زنی و نورپزدازی واقعی تر.
اضافات داستانی, صداپیشگی جدید برروی شخصیت های اصلی بازی.
شخصی سازی squad, اضافه شدن سیستم جدید Perks,Quirks, اضافه شدن چند کاراکتر منحصربفرد به صورت bonus, اضافه شدن سیستم جدید Precision Strike که به شما اجازه قطع کردن قطعات بدن دشمن و فلج کردن او را دارید

Last edited by a moderator:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,764
نام
مارشال
رو PC که شدیدا لذت بردم از بازی. (دفعه ی اول که نشستم پاش نفهمیدم چجوری 6 ساعت گذشت :d)
خیلی شیک 70-80 ساعتی مشغول بودم.
این نسخه هم که پیشرفت داشته نسبت به PC. اگه قیمتش هم خوب باشه حتما یه بار دیگه میرم تو کارش. :)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یکی از بهترین بازی های پارسال که به شخصه کلی باهاش حال کردم :d 100% به همه پیشنهاد میشه مخصوصا طرفدار های بازی های RPG :)
حالا از این بهتر Divinity Original Sinبود پارسال :| اونم برای کنسول ها معرفی کنن خیلی خوب میشه.
جدا از اینکه خود بازی عالیه،سازنده هاش هم تیم کوچیکی بودن و با Kickstarter و کلا کمک های مردمی بازیشون رو ساختن،به همه گفته هاشونم عمل کردن و یه بازی عالی تحویل ملت دادن و هنوزم دارن روی بازی کار میکنن،در کل اینکه اینجور سازنده ها وافعا اون پولی که برای بازی میگیرن حقشون هست و اگه نسخه اورجینال بازی رو بگیرید پولتون جای دوری نمیره :d
رو PC که شدیدا لذت بردم از بازی. (دفعه ی اول که نشستم پاش نفهمیدم چجوری 6 ساعت گذشت :d)
خیلی شیک 70-80 ساعتی مشغول بودم.
این نسخه هم که پیشرفت داشته نسبت به PC. اگه قیمتش هم خوب باشه حتما یه بار دیگه میرم تو کارش. :)
این مواردی که گفتن به بازی اضافه میشه به احتمال خیلی خیلی زیاد با آپدیت به نسخه PC هم اضافه میشه :)
(چند وقت پیش سازنده ها گفتن که موتور گرافیکی رو از Unity 4.5 دارن به 5 ارتقاع میدن و یه سری اطلاعات دیگه)
سازنده های خوبی داره،برای بازیشون مرتب آپدیت میدن و چیزهای جدید به بازی اضافه میکنن.....
اگه روی استیم بازی رو دارید نیاز نیست نسخه Xone رو بخرید....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر