Universe At War Earth Assault Review

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
Universe At War Earth Assault
سازنده: Petroglyph Games
ناشر:SEGA
پلتفرم:PC
سلام.چون فکر کردم بازی بزرگی هستش بهتره براش تاپیک بزنیم.البته این نقد کامل نیست اما اطلاعات ابتدایی رو برای خرید بازی در اختیار قرار میده.
ابتدا System Requirements

Windows XP:

• CPU: Intel P 2,8 GHz / AMD Athlon 2800+

• RAM: 1,0 GB

• Hard Drive: 7 GB or more of free space

• Video: NVIDIA 6200 GT 256 MB / ATI 9800 Pro or better

• Sound: DirectX 9,0c compatible sound card

اما بازی:
این بازی برای دو گروه می تونه نقد بشه:
اونایی که از علاقه مندان به بازی های استراتژی هستند یا اینکه از علاقه مندان پروپاقرص C&C
هستند.خوب در کل برای این گروه میشه گفت بازی با توجه به اینکه هم المان های بازی C&C رو حفظ کرده و هم المان جدید(نه خیلی زیاد)رو به بازی اضافه کرده می تونه راضی کننده باشه.از طرفی سازنده بازی Petroglyph Games هستش(سازنده سری اول C&C) می تونه برای تجربه اول این شرکت خوب باشه .اما اونایی که تا حالا با این سری از بازی سرو کار نداشتن می تونه یک تجربه خوب با این بازی داشته باشن.در کل از دقیقه اول بازی این حس به ادم دسته میده که با یک عنوان C&C سر و کار داره.کار با ماشین های غول پیکر جدید (اصطلاحا Walker)می تونه لذت بخش باشه.در بازی سه گروه اصلی وجود داره که در مواقعی ابتدایی بازی کنترل انسانها رو هم می تونید در دست بگیرید که خیلی این قسمت طولانی نیست.اما سه گروه اصلی که همگی فضایی هستند هرکدوم مشخصات خاص خودشون رو دارند که میتونید در قسمت campaign و skirmish (دقیقا مثل C&C) به اونه دسترسی داشته باشین..در این بازی هیرو هم وجود داره که دارای قدرت های خاصی هستند.گرافیک بازی خیلی بالا نیست منظورم در حد بازیهایWorld in Conflict یا Company of نیست اما در حد قابل قبول هست.البته ما از این بازی انتظار خیلی بیشتری داشتیم.وضیعت صداگذاری همینطور هستش. ودر مورد گیم پلی نقطه ی قابل ذکر این هست که سرعت گیم پلی سری C&C رو نداره اما در مجموع بازی رو میشه در حد یک بازی خوب تلقی کرد.در کل انتظار خیلی بیشتر از این بازی میرفت که مطمئنا در شماره های بعدی (اگه در کار باشه) ایرادات نه چندان زیاد بازی رفع میشود. .من که خودم به بازی امتیاز 7. 8 رو از 10 میدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر