uber soldier

• Thread starter Thread starter g.o.w
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان

اقا این بازی چطوری من تو دمواش دیدم بازی خوبی باید باشه مثل این که از اسمون تانک سرباز میاد این طور ی یانه میشه توضیح بدید

نوشته شده توسط RANGER_NAVAL_USA:
سلام دوستان

اقا این بازی چطوری من تو دمواش دیدم بازی خوبی باید باشه مثل این که از اسمون تانک سرباز میاد این طور ی یانه میشه توضیح بدید

سلام چرا نميشه داستانش در مورد يه سرباز بهنام karl
هست وقتي دارن با ماشين ميرن يه نفر يه ككتل مولتو ميندازه جلشون وهمشونو ميبندن به رگبار راننده جيپي كه كارل توش هست گازو ميگيره ولي اونم ميكشن ماشين به يه درخت برخورد ميكنه و متوقف ميشه كارل هم كه پاش تير خورده وقتي از ماشين مياد بيرون ماشين ميتركه وميميره وبعد يه جا تو بيمارستانيو نشون ميده كه كارلو با يه دستگاه زنده ميكنن وبعد يه تختو نشون ميده كه كارل روش خوبيده دوتا دكتر هم پيش تخت وايسادن و حرف ميزنن بعد يه دختره مياد تو دوتا دكتررو ميكشه بعد ما بيدار ميشيم دخترو ميپرسه كه كي هستي بعد كارل هم جوابشو ميده بعد دختره ميگه نيروهاي مسلح الان سر ميرسن بهتره كه بري واز اونجا بازي شروع ميشه .

واقعا گرافيك توپي داره:-":-"

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
این علامت :-" یعنی چی؟؟
یعنی خوبه یا نه؟؟اخه وقتی اومد میگفتن افتضاحه!!!!!!
میشه یه عکس از گیم پلی بزاری؟؟

خوبه:cheesygri:cheesygri
image.php

سلام به دوستان
بازی رو هفته پیش گرفتم اما متاسفانه فقط دو مرحله بازی رو رفتم دیگه نتونستم ادامه بدم شاید علت اصلی این باشه که دزست بعد از اتمام بازی فیر و Condemned اینو شروع کردم (توقع ادم بد جوری بالا میره!!! )بنظرم خیلی غیر واقعی اومد خصوصا حرکت به جلو انگار که اسکیت سوار شدی وتند ویکنواخت است البته گرافیک خوبی داره دوستانی که مراحل بیشتری رو رفتین بگین اون جلوها چه خبره بازی بهتر میشه یا نه؟

نوشته شده توسط tv47:
سلام به دوستان
بازی رو هفته پیش گرفتم اما متاسفانه فقط دو مرحله بازی رو رفتم دیگه نتونستم ادامه بدم شاید علت اصلی این باشه که دزست بعد از اتمام بازی فیر و Condemned اینو شروع کردم (توقع ادم بد جوری بالا میره!!! )بنظرم خیلی غیر واقعی اومد خصوصا حرکت به جلو انگار که اسکیت سوار شدی وتند ویکنواخت است البته گرافیک خوبی داره دوستانی که مراحل بیشتری رو رفتین بگین اون جلوها چه خبره بازی بهتر میشه یا نه؟

من که این بازی رو بازی نکردم ولی فکر کنم اون جلو جلو ها مثل همون عقب عقب ها باشه !!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or