Trophy & Achievement Hunters

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
به نظرم یه تایپک نیاز بود تا به صورت جامع بشینیم درباره تروفی‌ها یا اچیومنت‌ها صحبت کنیم و تجربیات‌مون رو از بازیهایی که جدیدا پلات کردیم به اشتراک بذاریم.
علاوه بر این میشه از این تایپک برای Boosting هم استفاده کرد. اگر میخواید تروفی‌های مولتی یا کوآپ بازیی رو بگیرید (مخصوصا بازیهای قدیمی)، به نظرم اینجا میتونه خیلی بدرد بخور باشه.

اول خودم شروع می‌کنم و میخوام از آخرین بازیی که پلات کردم بگم :D

Borderlands 3
ازونجایی که Borderlands 3 چند روز دیگه از سرویس پلاس حذف میشه، منم تصمیم گرفتم بشینم و پلاتش کنم. زمانی که بازی ریلیز شد من دیسکشو خریدم اما خیلی زود ولش کردم و بعدشم فروختمش. یادمه اون موقع تروفی‌هاش خیلی باگ داشت و حتی بعضا تروفی‌های داستانی هم آنلاک نمیشدن. سیستم Tracker داخل بازی هم کلا خراب بود و عملا به هیچ دردی نمیخورد.
اما بعد از این همه مدت و آپدیت‌هایی که براش اومده الان دیگه همه مشکلاتش حل شده و تونستم تمام تروفی‌هاشو خیلی خیلی راحت بگیرم و در کل هیچ سختی خاصی نداشت. چندتا تروفی کوآپم داره که میتونید با یه دسته دیگه به صورت اسپلیت اسکرین بگیرید و اصلا سخت نیستن؛ مثلا یارت رو ریوایو کن یا با همدیگه دوئل کنید و... که همشون رو میشه تو کمتر از پنج دقیقه گرفت. یه تروفی آنلاین دیگه هم داره که باید یه صندوق طلایی باز کنید. برای گرفتن کلید این صندوق‌ها باید یه اکانت Shift بسازید و کد کلیدها رو از نت بگیرید و تو اکانت‌تون وارد کنید. بعدش کلیدها تو بخش Social میاد و میتونید به اینونتوری اضافشون کنید. خوشبختانه بازی حداقل برای این کار راحت کانکت میشه و مشکلی نداشتم. اینم بگم که کل بازی رو سولو رفتم و برخلاف نسخه‌های قبلی تروفی‌ای برای درجه سختی یا یه کلاس خاص نداره.
بقیه تروفی‌ها هم بیشترشون مربوط به ساید کوئست‌ها و اکتیویتی‌های بازی هست که نکته خاصی ندارن و خیلی راحتن. این وسط فقط یکی از ریدهای Slaughterhouse اذیتم کرد چون خیلی زود سراغشون رفتم و به نظرم لولم پایین بود. وگرنه بقیه چیزهاش آب خوردنه.
خود بازیم گان‌پلی خیلی خوب و باحالی داره و تو این زمینه عالیه. اما از لحاظ داستانی به شدت کرینجه و واقعا احمقانه‌ست! :D
اگر اشتباه نکرده باشم پلات بازی حدودا 40-45 ساعت طول کشید. بیشتر این تایم مال بخش داستانی بود و منم ساید کوئست‌‌ها رو همزمان با بخش داستانی جلو میبردم. بعد تموم شدن کمپین فقط چندتا از میشن‌های Zero و Hammerlock مونده بود + Eridian Slabs و پیدا کردن لوکیشن‌ها که همشون تو 2-3 ساعت جمع شدن.
درجه سختی هم 2 از 10 :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر