TombRaider: Anniversary | PC

ُسلام

بالاخره استودیوی Crystal Dynamic اولین تریلر از این بازی رو ارائه داده و عکس های اولیه این بازی اومده.

توی GameSpot میتونین اون رو گیر بیارین.

اولین نکته اینه که شخصیت لارا تا حدودی قیافه اش تغییر کرده.کمی موهاش تغییر کرده.اولین نکته ای که من دیدم.

گرافیک و نورپردازی اون بهتر شده.

این عکس های این بازی.

اینم لینک اولین تریلر این بازی

اولین تریلر بازی

در این بازی باز هم اون پرش های یک دست و شیرجه و اسلحه و کلت لارا وجود داره.هنوز در مورد داستان بازی چیزی گفته نشده.

خداحافظ

• Like
Reactions: kamyy

mobin2468

کاربر سایت
May 29, 2014
4
سلام
یه جایی هست که باید روی یه ستون که 4 تا جای کلید داره که شکل های مصری هست و باید کلید ها رو پیدا کنیم . من به یه جا رسیدم که بعد از اینکه چهار تا ستون رو چرخوندیم و در باز شد ( چهار تا ستونی که روش عکس ادم های مصری هست ) چهارتا پل هست که باید بیفته تا به کلید ها برسیم من سه تا از اون ها رو انداختم و کلید ها رو برداشتم ولی یکی از اون ها نمیفته تمام راه ها رو هم رفتم ولی نشد چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟ ( خواهشا جواب بدید )

آخرین ویرایش:

mehranravi

کاربر سایت
Jan 16, 2019
2
بچه ها من یه مشکلی دارم بازی رو که نصب می کنم (5 سیدی)
یه ارور میده که یه yes و no داره :

Warning! Your system time appears to be incorrect, would you like to check it online against a time server
Your system time will not be adjusted automatically. Please correct the time manually, if necessary

no که می زنم این ارور رو میده :

Invalid system-time detected
Please check and correct your local system-time setting

بعد ok که میزنم میره و وقتی yes رو میزنم این پیغام رو میده :

The application was unable to connect to the time server
Make sure your system is connected to the Internet and retry

و وقتی هم که به اینترنت وصل هستم و yes رو میزنم یه علامتی میاد که دو تا فلش دارن دورش می چرخن و بعد از مدتی
این ارور رو میده :

License date has expired
Please contact the software provider to update the software or extend the license

و ok رو که می زنم میره .....
خواهش می کنم اگه کسی راه حلشو میدونه بم بگه ......
با تشکر
دوست عزیر ÷یغام آخر که میده منم تازگیا برام میاد معنیشم اینه تاریخ مجوز بازیتون تمام شده و باید بروز رسانی بشه اما منم نمیدونم چجوری و از کجا و به چه طریقی حلش کنم

Deltatohidy

کاربر سایت
Mar 25, 2020
3
کسی تا حالا Craft Manor رفته ؟ خیلی سخته ! اصلا نمیشه رد کرد.من هر چی دنبال طناب میرم که خیلی جاها لازمه پیدا نمی کنم . کسی پیدا کرده لطفا راهنمایی کنه .
سلام منم دقیقا اونجا گیر کردم ، پیدا کردین واسه منم بگین لطفا!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر