THIEF | PC

thief-4-030513.jpg
Thief4Header-600x231.jpg

Developer : Eidos Montreal
Publisher : Eidos , Square Enix
Genre : Fantasy Stealth Action Adventure
پس از مدت ها انتظار، امروز و با رونمایی از کاور ماه آپریل مجله GameInformer، از عنوان جدیدی در سری بازی های Thief پرده برداری شد و طبق اطلاعات، این عنوان یک ریبوت در سری خواهد بود.

طبق اطلاعات منتشر شده تا به اینجا، در بازی شاهد بازگشت قهرمان این سری بازی ها یعنی Garret به "The City" (نام شهری که اتفاقات بازی در آن به وقوع می پیوندد) خواهیم بود تا بار دیگر، به سرقت از اشراف زادگان و بزرگان شهر پرداخته و روز به روز بر ثروت خود بیافزاید. حال و هوای شهر، ترکیبی از فضای Ghotic و صنعتی و تا حدی پیشرفته خواهد بود. در حالی که شهر در آتش تنش های اجتماعی می سوزد بیماری طاعون نیز در بین مردم شهر شیوع پیدا کرده است. شهر توسط مردی به نام "Baron" که از نظر سیاسی بسیار قدرتمند است، اداره می شود. قهرمان داستان ما نیز برای زنده ماندن، باید به محیط های اطرافش برای عبور از مراحل بازی، بسیار توجه کند.

ریبوت Thief توسط استودی Eidos Montreal ساخته می شود و Square Enix وظیفه نشر آن را به عهده دارد. Thief برای عرضه بر روی PC و کنسول های نسل بعد در سال 2014 برنامه ریزی شده است.

تصاویر بازی را در زیر می توانید مشاهده کنید:

THIEF از آنجا عنوان با اهمیتی است که به نوعی از ابدا کنندگان سبک Stealth Action محسوب می شود و دو تن از بزرگترین بازی سازان تاریخ یعنی Waren Spector و Ken Levine در قالب شرکت های بی نظیر Ion Storm و Looking Glass روی بازی های این سری کار کرده اند .

اما به نظر میرسد در ساخت THI4F خبری از هیچ کدام از این دو تن نیست و شرکت Eidos Montreal که وظیفه ی ساخت ادامه ی سری مشهور Deus EX را نیز بر عهده دارد مسئل ساخت این بازی است که برخی واکنش ها از طرف طرفداران را به همراه داشته است .

اولین نسخه ی از بازی های Thief در سال 1998 با نام Thief: The Dark Project توسط Looking glass ساخته شد و انقلابی در سبک اکشن به پا کرد آخرین نسخه از آن نیز با نام Thief: Deadly Shadows در سال 2004 توسط Ion Storm ساخته شد که با بازخورد مناسبی مواجه شد و البته به خاطر تغییزر زاویه ی دید به Third Person با انتقاداتی نیز مواجه شد .

لازم به ذکر است صاحب IP و ناشر تمام نسخه های این سری شرکت Eidos Interactive بوده است .

thief-4.jpg

آخرین ویرایش:

Demon78

کاربر سایت
Feb 6, 2014
35
نام
محمد
واقعا از بازی لذت بردم و گرافیک خیلی خوبی داره اما یه مقدار افت فریم داره که اذیت میکنه. با چپتر 5 خیلی حال کردم حرف نداشت. آخر ترس بود اما اگه میشه یه نفر داستان رو توضیح بده. من با این که به انگلیسی کاملا مسلط هستم اما داستان بازی هنوز برام گنگه ممنون

آخرین ویرایش:

[H]iLbEr[T]

کاربر سایت
Jan 26, 2014
18
نام
HamidReza
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما . نوروز بر شما مبارک باد .
انشالله سالی پر از شادی دز کنار خانواده خود داشته باشید.
ببخشید من یه مشکلی در بازی Thief دارم .
اونم این هست که در قسمت یا چپتر دوم بعد از دزدیدن انگشتره از مرده ( اسمش رو نمی دونم ) و تمام کردن اون مرحله گرت میره توی The Clock Tower . بعد از پله ها که بالا می رم ، فیلم رو نشون میده که برگه رو آتیش میزنه یعد کلاغه یه نوشته میاره و گرت میخونه بعدش
لب پنجره میری و E رو میرنم که برم تو محیط شهر ، دوباره بازی از از اونجایی میاد که گرت تو The Clock Tower بود . اگه میشه کاریش کرد لطفا بگین .
اگه نمیشه من خودم میگم یه سیو جدید از همین قسمت میشه برای دانلود بگذارید یا لینکش رو در جواب بدید یا به ایمیلم ارسال کنید ؟ اگه بشه خیلی ممنون میشم . راستی پچ آپدیت ۱٫۳ رو هم رو بازی نصب کردم ولی درست نشد . فکر کنم یا سیوم مشکل داره یا بازیم باگه . فعــــــــــــــــــــلا خـــــــــــــدانـــــــــگهدار باتشکر

آخرین ویرایش:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
دوستان تو چپتر 4 یه گاو صندوق خیلی بزرگ هست که باید دو تا دکمه ی دو طرفش رو بزنیم بعد صفحه کلیدش نمایان میشه و باید روش رمز 30,11,98 رو وارد کنیم...!! من هرکاری میکنم صفحه کلید سمت چپ فقط بازه و اونم سه تا عدد باید توش بزنیم...چیکار کنم؟

ویرایش: خودم پیداش کردم..ممنون

آخرین ویرایش:

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
دوستان تو چپتر 4 یه گاو صندوق خیلی بزرگ هست که باید دو تا دکمه ی دو طرفش رو بزنیم بعد صفحه کلیدش نمایان میشه و باید روش رمز 30,11,98 رو وارد کنیم...!! من هرکاری میکنم صفحه کلید سمت چپ فقط بازه و اونم سه تا عدد باید توش بزنیم...چیکار کنم؟

http://forum.bazicenter.com/thread39465/page16/#post3119627

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر