Nintendo The Legend of Zelda: Link's Awakening

n7k4_dzuc0afwsaavmga.jpg

The Legend of Zelda: Link's Awakening

ناشر:
Nintendo
سازنده: Nintendo EPD
سبک: Action-Adventure
پلتفرم: Nintendo Switch
تاریخ عرضه: 2019
ریمیک عنوان کلاسیک گیم بوی بعد از 23 سال برگشته
The Legend of Zelda: Link's Awakening چهارمین عنوان از مجموعه افسانه زلدا بود که برای کنسول دستی نینتندو، Game Boy عرضه شد و اوّلین حضور این فرنچایز بر روی کنسول های دستی بود.
داستان این بازی بر خلاف دیگر عناوین مجموعه خارج ار هایریول دنبال می شود. و قصّه لینک را هنگامی روایت می کند که طی ماجراجویی هایش ناخواسته خود را در جزیره مرموزی به نام جزیره کوهولینت می یابد و باید دست به کشف رازهای این جزیره کند تا بتواند از آن خارج شود.
بازسازی این عنوان بعد از نزدیک به 23 سال برای نینتندو سوییچ تایید شده و در سال 2019 برای آن عرضه شد.

توضیحات تکمیلی:
  • بازی مثل زلداهای کلاسیک یک بازی اکشن ادونچر دو بعدیه
  • به صورت 60 فریم روی سوییچ اجرا میشه
  • تو نسخه ریمیک همه چیز از نو و در یک آرت استایل جدید خلق شده.
  • این شامل همه موسیقی های بازی شده
  • تمام محتوای نسخه اصلی بازی + دانجن رنگی نسخه DX تو این بازی وجود داره.
  • بعلاوه همه این موارد یک مود دانجن سازی ساده تو این نسخه به بازی اضافه شده که تو اون میتونید با ست اتاق های از پیش ساخته شده برای خودتون دانجن بسازید

Screenshots

1657626212737.png 1657626301709.png TLoZLA_ss_03.jpg TLoZLA_ss_02.jpg
TLoZLA_ss_01.jpg TLoZLA_ss_11.jpg TLoZLA_ss_10.jpg

Trailers

تریلر معرفی بازی

تریلر E3 2019 بازی

تریلر داستانی بازی

تریلر Overview بازی

آخرین ویرایش:

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خوب من بعد از مدت ها دوباره موفق شدم سوییچ بخرم و اینبار دیگه از دست نمیدمش :D
صادقانه میگم حسی که از نینتندو برای گیم میگیرم هیچی بهم منتقل نمیکنه .. نه سونی نه مایکرو ...
با 30 سال سن ولی ذوق و شوقی به مانند نوجوانی 15 ساله برای اولین بار در تاریخ عمرم سلفون یه بازی رو باز کردم و این افتخار نصیبم شد که افتخار داشته باشم که به Link's Awakenning ، عزیز دل بابا افتخار بدم که از این افتخار دو طرفه مستفیذ شیم .. :D
فقط یه زلدا فن متوجه میشه که غرق شدن در دنیای به شدت غنی زلدا چه حسی داره .. من این عنوان رو افتخار نداشتم که هیچ موقع تجربه کنم و الان فقط حدود دو ساعت بازی رو تجربه کردم و فقط یه دانجن رو رفتم ولی خوب کلیت بازی به دستم اومده و با یه زلدای کلاسیک طرفم ..
یعنی گیم دیزاین رودست زلدا نمیاد .. تو زلدا میدونی وقتی نمیتونی از یه جا رد بشی مشکل از توئه نه بازی و باید راهت و پیدا کنی .. این یعنی یه ادونچر واقعی .. ذات واقعی یه گیم. برای نسخه های دیگه زلدا هم همیشه گفتم و میگم .. این یعنی کلاس بازی سازی در بالاترین سطح خودش .. مهم نیست دوربین از بالا باشه یا سه بعدی یا دو بعد یا نیم بعدی .. فرقی نداره ... زلدا رسالت خودش رو تموم میکنه .. این یعنی تو هر فرمی که ظاهر بشه از نهایت پتانسل اون فرم استفاده می کنه. ما BOTW رو در 2016 با بالاترین آزادی عمل در تاریخ صنعت گیم در اختیار داریم .. لینکز اویکنینگ هم که در اصل مربوط به حدود 30 سال پیشه رو اینجا داریم که حتی از محدودیت ها به بهترین نحو استفاده می کنه ..
برم یه مدت در این اوضاع تخمی در این بهت غرق بشم ...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خوب من بعد از مدت ها دوباره موفق شدم سوییچ بخرم و اینبار دیگه از دست نمیدمش :D
صادقانه میگم حسی که از نینتندو برای گیم میگیرم هیچی بهم منتقل نمیکنه .. نه سونی نه مایکرو ...
با 30 سال سن ولی ذوق و شوقی به مانند نوجوانی 15 ساله برای اولین بار در تاریخ عمرم سلفون یه بازی رو باز کردم و این افتخار نصیبم شد که افتخار داشته باشم که به Link's Awakenning ، عزیز دل بابا افتخار بدم که از این افتخار دو طرفه مستفیذ شیم .. :D
فقط یه زلدا فن متوجه میشه که غرق شدن در دنیای به شدت غنی زلدا چه حسی داره .. من این عنوان رو افتخار نداشتم که هیچ موقع تجربه کنم و الان فقط حدود دو ساعت بازی رو تجربه کردم و فقط یه دانجن رو رفتم ولی خوب کلیت بازی به دستم اومده و با یه زلدای کلاسیک طرفم ..
یعنی گیم دیزاین رودست زلدا نمیاد .. تو زلدا میدونی وقتی نمیتونی از یه جا رد بشی مشکل از توئه نه بازی و باید راهت و پیدا کنی .. این یعنی یه ادونچر واقعی .. ذات واقعی یه گیم. برای نسخه های دیگه زلدا هم همیشه گفتم و میگم .. این یعنی کلاس بازی سازی در بالاترین سطح خودش .. مهم نیست دوربین از بالا باشه یا سه بعدی یا دو بعد یا نیم بعدی .. فرقی نداره ... زلدا رسالت خودش رو تموم میکنه .. این یعنی تو هر فرمی که ظاهر بشه از نهایت پتانسل اون فرم استفاده می کنه. ما BOTW رو در 2016 با بالاترین آزادی عمل در تاریخ صنعت گیم در اختیار داریم .. لینکز اویکنینگ هم که در اصل مربوط به حدود 30 سال پیشه رو اینجا داریم که حتی از محدودیت ها به بهترین نحو استفاده می کنه ..
برم یه مدت در این اوضاع تخمی در این بهت غرق بشم ...

Welcome to the Fandom AGAIN :x:x>:D<>:D<

چقدر الان دوست داشتم جات بودم اینا رو از اول بازی می کردم
البته خودم هنوز کلی زلدا مونده که میخوام برم... خدا کنه Skyward Sword امسال از چنگال Wii آزاد شه بیاد رو سوییچ

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
Welcome to the Fandom AGAIN :x:x>:D<>:D<

چقدر الان دوست داشتم جات بودم اینا رو از اول بازی می کردم
البته خودم هنوز کلی زلدا مونده که میخوام برم... خدا کنه Skyward Sword امسال از چنگال Wii آزاد شه بیاد رو سوییچ
Skyward Sword رو نرفتی ؟ ای داد بر من ای هوار برمن چرا اینکار رو با خودت می کنی اخه:D اصلا شروع داستان زلدا و لینک از این سریه این تابلو نقاشی رو حتما بازی کن
البته بنده که غرق در امضا شما هستم این همه زلدا بازی کردم ولی هیچ کدوم از زلداها به اندازه تترا تو ویند ویکر خفن نبود تترا بهترین زلدا تو کل این سریه :D و ویند ویکر هم بین همه شاهکار های این سری بعد از botw بهترین عنوان سریه
خدایی زلدا عصاره ی واقعیه گیمه این نسخه لینک اویکنینگ هم محشر بود بهترین ریمیک این نسل بود لعنتی ولش نمی کردم :D

• Like
  • Love
Reactions: habibmp3 and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
Skyward Sword رو نرفتی ؟ ای داد بر من ای هوار برمن چرا اینکار رو با خودت می کنی اخه:D اصلا شروع داستان زلدا و لینک از این سریه این تابلو نقاشی رو حتما بازی کن
البته بنده که غرق در امضا شما هستم این همه زلدا بازی کردم ولی هیچ کدوم از زلداها به اندازه تترا تو ویند ویکر خفن نبود تترا بهترین زلدا تو کل این سریه :D و ویند ویکر هم بین همه شاهکار های این سری بعد از botw بهترین عنوان سریه
خدایی زلدا عصاره ی واقعیه گیمه این نسخه لینک اویکنینگ هم محشر بود بهترین ریمیک این نسل بود لعنتی ولش نمی کردم :D

شرم بر من باد :((
اون موقع که Wii از دستم پرید قبل اومدن SS بود.
وگرنه میدونم عجب شاهکاریه.

ویند ویکر هم که اصن هر چی بگی واسش کمه :x^:)^
تترا واقعا با اختلاف هم دیزاین هم کاراکتر بهترین زلداست. البته زلدای BotW هم خیلی خوبه. منتظرم ببینم باهاش تو ادامه بازی چیکار می کنن

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خوب منم بالاخره بعد 30 و خورده ای ساعت بازی کردن تمومش کردم و هنوز که یادم نرفته این و بگم اگه کتابای کتابخونه روستا رو نمیخوندم واقعا نمیدونم توی دانجن آخری چطوری باید راهم و پیدا میکردم!!!
خوب شکی در این نیست که بازی شاهکاره و به نظر من با یکی از بهترین زلداهای سری طرفیم .. من a link to the past رو فقط حدود یه ساعت بازی کردم ولی خیلی دوست دارم اونم یه جورایی بازسازی بشه و توی اکثر رده بندی ها جزو بهترین زلداهاست .
بازی تنوع فوق العاده ای داره و این تنوع رو تا آخر هم حفظ میکنه به طوری که بهترین باس بازی رو توی آخرین دانجن میبینیم ..
بابا خیلی حرفه از یه مکانیزم پرواز فقط تو یه مرحله استفاده کنی!
اونم با کلی زمینه چینی ..
همه چیز بازی هارمونی دارن .. یعنی چیز اضافه ای نمیشه از توش پیدا کنی .. البته کمان این بازی زیاد به کار نمیومد ولی به نظر من بهترین و قوی ترین سلاح بازی بومرنگ بود که زمانی که به دستش آوردم سلاح اصلیم بود .. لعنتی همه چی رو باهاش میتونستی بزنی ..
دانجن ها فوق العاده و پازل ها یکی از دیگری بهتر .. کلی هم نقطه مخفی تو بازی وجود داره. به شخصه اگه اولین زلدای عمرم میشد امکان نداشت بدون یوتیوب و کمک بتونم بازی رو به اتمام برسونم ولی با اینکه سر چندتا دانجن یکم اذیت شدم ولی به طور کلی بالانس خوبی داره اما قطعا به درد همه گیمرها نمیخوره ..
کاراکترهای بازی به شدت عالی و فان هستن خصوص اولریا که بدون کمک های اون امکان نداشت بازی رو تموم کنم ..
و گل سرسبد کاراکترهای بازی مارین که با اینکه نقش کمی داشت ولی به شدت عمیق بود و حتی از خود زلدا هم بهتر بود . اون تیکه آخر که به لینک گفت من و فراموش نکن خیلی زیرپوستی بود ..:((
داستان بازی در عین سادگی عالی و به دور از انتظاره ..
بین داستان های زلدا من یه علاقه شخصی عجیب به albw هم دارم که حتی از لحاظ هسته داستانی بی شباهت به LA نیست ..
یه اشکال بنی اسرائیلی افت فریم که خیلی بهش گیر داده بودن رو من تو بازی نداشتم و نکته آخر و بسیار مهم نقشه بازی بود .. یعنی تمام زلدها سطح و کلاس نقشه بازیشون اصلا با بازی های دیگه قابل قیاس نیست. نمونه آخرش BOTW که به سازنده های دیگه یاد میده که بابا یکم به شعور گیمر احترام بذارین و یه نقشه شسته رفته با تمام ماموریت ها و لوکیشن ها تحویلشون ندین و اجازه بدین خودشون اون دنیا رو کشف کنند. نقشه زلدا و دانجن ها گیمر رو مجاب میکنه که حافظه تصویریش رو قوی کنه و به جای اینکه مدام مپ و باز کنه اون رو حفظ کنه!
باورش سخته که این نقشه کوچیک تا این حد غنی باشه که البته این مورد مختص به تمام زلداها است و گل سرسبد و تکامل یافته تمام مپ های تاریخ گیم هم همون BOTW هست که به همه یاد میده آزادی عمل و مپ یعنی چی ..
به حساب میخواستم 4تا خط بنویسم ولی نوشتن راجع به زلدا هم لذت بخشه .
با احترام نمره 10 بهش میدم.
کمتار زلدایی حقش نمره کمتر از 10ـه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر