PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
اولا گیم استاپ نه گیم اسپات..
دوما چه حبابی مرد مومن..
من دارم میگم میشد به طرفدار بی احترامی نکنن و تو تاریخی که خودشون اعلام کردند حتی اگر ضرر داره بازیو باید ریلیز میکردن اونم بصورت دیجیتالی..
اتقاقا شما از حباب فن بازی مسخره بیا بیرون دیگه خسته شدیم تو این فروم ازتون

Sent from my SM-G610F using Tapatalk
یه چیز بی منطق داری میگی بعد جالبه اصرار داری که شما درست میگی بقیه فن بوی هستن ! اصلا چه ربطی به فن بودن داره ما خیلی بیشتر از شما ناراحتیم که این بازی تاخیر خورده ولی واقعا یه چیز قابل درکی بوده که ربطی به شرایط بازی هم نداشته چون بازی در آخرین مراحل خودش بوده
طبق آمار سال گذشته حدود 50% فروش بازی ها برا PS4 فیزیکی هست (حالا اینم در نظر نگیریم که خیلی از بازی ها نسخه فیزیکی ندارن و کلا دیجیتالی هستن مثل بازی های ایندی)
یعنی شرکتی که چندین سال هزینه و تبلیغات کرده تاپ ترین بازی خودشو در بدترین شرایط ممکن ریلیز کنه و قید حداقل نصف فروش رو بزنه ؟!! تازه اینجور بازی ها نسخه فیزیکی فروش خیلی بالایی هم دارن برا مثال پیش فروش نسخه ellie edition چند بار تا حالا تمدید شده و 1 ساعت نشده sold out میشه , غیر از این الان شرایط اقتصادی هم خیلی بهم ریخته و شاید زمان خیلی مناسبی برا ریلیز یه بازی 60 دلاری نباشه . اینا درکش خیلی ساده هست
این چه جور بی احترامی به طرفدار میشه ؟ دیگه کسی که این شرایط بحرانی که این همه آدم در روز می میرن و در خطر مرگ هستن رو درک نکنه و فقط دنبال ریلیز بازی باشه در نوع خودش عجیب غریبه ! تا الان کلی فیلم تاخیر خورده و چندتا بازی هم تاخیر خورده و قطعا در آینده هم خواهد خورد . المپیک و یورو با اون ابهت تاخیر میخورن پس چقدر بی احترامی میکنن بهمون ما میخواستیم تابستون فوتبال ببینیم !!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نمیدونم کدوم یکی از ناظم و یا مدیرها پاک کرد

ولی این خز بازیها چیه؟؟؟ این همه بازی در تاریخ عرضه شده که داستان های مهم و حساس داشتند و همه در تاپیک هاشون با اسپویلر بحث و گفتگو شده! من در این حد بگم چندین ماه قبل از عرضه MGSV کل داستان در تاپیک بازی کامل موشکافی شده بود (با دلیل و مدرک و عکس و ...) حتی کلیف هنگر پایان بازی هم تو تاپیک بازی درباره اش کلی صحبت شده بود. تازه اون متال گیر بود و پیچیده ...

وران ستم شاهی که نیست چپ و راست تو هر تاپیک کامنت پاک میکنید

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
نمیدونم کدوم یکی از ناظم و یا مدیرها پاک کرد

ولی این خز بازیها چیه؟؟؟ این همه بازی در تاریخ عرضه شده که داستان های مهم و حساس داشتند و همه در تاپیک هاشون با اسپویلر بحث و گفتگو شده! من در این حد بگم چندین ماه قبل از عرضه MGSV کل داستان در تاپیک بازی کامل موشکافی شده بود (با دلیل و مدرک و عکس و ...) حتی کلیف هنگر پایان بازی هم تو تاپیک بازی درباره اش کلی صحبت شده بود. تازه اون متال گیر بود و پیچیده ...

وران ستم شاهی که نیست چپ و راست تو هر تاپیک کامنت پاک میکنید

من پاک کردم ، شما میتونی حدس و گمان خودتو داخل اسپویلر و بصورت نوشته ارسال کنی ، ولی عکس و ویدیوی لیک شده ممنوعه ، بحثی هم نداریم .
شما بیا بر اساس عکس ها و ویدیوهایی که بصورت رسمی منتشر شده کل بازی رو موشکافی کن ، کسی کاریت نداره ...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آقا بازی پیش فروش فیزیکیش زیاد بوده قبول، باید کسایی که فیزیکی pre order کردن اگه نسخه معمولی بود تبدلیش میکردن به دیجیتال اگرم کالکتور بود بهشون توضیح میدان که یا کنسل کنید یا برید دیجیتالی بگیرید چون ما بخاطر کرونا نمیتونیم حالا حالاها دیسک یا کالکتور تحویل بدیم

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
یه چیز بی منطق داری میگی بعد جالبه اصرار داری که شما درست میگی بقیه فن بوی هستن ! اصلا چه ربطی به فن بودن داره ما خیلی بیشتر از شما ناراحتیم که این بازی تاخیر خورده ولی واقعا یه چیز قابل درکی بوده که ربطی به شرایط بازی هم نداشته چون بازی در آخرین مراحل خودش بوده
طبق آمار سال گذشته حدود 50% فروش بازی ها برا PS4 فیزیکی هست (حالا اینم در نظر نگیریم که خیلی از بازی ها نسخه فیزیکی ندارن و کلا دیجیتالی هستن مثل بازی های ایندی)
یعنی شرکتی که چندین سال هزینه و تبلیغات کرده تاپ ترین بازی خودشو در بدترین شرایط ممکن ریلیز کنه و قید حداقل نصف فروش رو بزنه ؟!! تازه اینجور بازی ها نسخه فیزیکی فروش خیلی بالایی هم دارن برا مثال پیش فروش نسخه ellie edition چند بار تا حالا تمدید شده و 1 ساعت نشده sold out میشه , غیر از این الان شرایط اقتصادی هم خیلی بهم ریخته و شاید زمان خیلی مناسبی برا ریلیز یه بازی 60 دلاری نباشه . اینا درکش خیلی ساده هست
این چه جور بی احترامی به طرفدار میشه ؟ دیگه کسی که این شرایط بحرانی که این همه آدم در روز می میرن و در خطر مرگ هستن رو درک نکنه و فقط دنبال ریلیز بازی باشه در نوع خودش عجیب غریبه ! تا الان کلی فیلم تاخیر خورده و چندتا بازی هم تاخیر خورده و قطعا در آینده هم خواهد خورد . المپیک و یورو با اون ابهت تاخیر میخورن پس چقدر بی احترامی میکنن بهمون ما میخواستیم تابستون فوتبال ببینیم !!
همین که یه مسابقه فوتبال یا المپیک یا اکران یه فیلم رو با یه بازی مقایسه میکنی دیگه اصلا ادامه بحث معنی نداره
وقتی doom و رزیدنت و بقیه بازیا میتونن انقدر بالا تو این شرایط و به لطف تو خونه نشستن مردم بفروشن وقتی استیم رکورد 24 میلیون کاربر همزمان رو امروز میزنه من بازم دیکه حرفی ندارم
جوابی که باید میگرفتم از شما: ارزش اونایی که میخوان بازیو فیزیکی بگیرن واسه سونی بیشتر از اونایی هست که میخوان بازیو دیجیتالی بگیرن (حرکت چیپ سونی)

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
همین که یه مسابقه فوتبال یا المپیک یا اکران یه فیلم رو با یه بازی مقایسه میکنی دیگه اصلا ادامه بحث معنی نداره
وقتی doom و رزیدنت و بقیه بازیا میتونن انقدر بالا تو این شرایط و به لطف تو خونه نشستن مردم بفروشن وقتی استیم رکورد 24 میلیون کاربر همزمان رو امروز میزنه من بازم دیکه حرفی ندارم
جوابی که باید میگرفتم از شما: ارزش اونایی که میخوان بازیو فیزیکی بگیرن واسه سونی بیشتر از اونایی هست که میخوان بازیو دیجیتالی بگیرن (حرکت چیپ سونی)
مسابقه فوتبال و المپیک رو مثال زدم تا اوج وخامت و شرایط بد دنیا رو متوجه بشی که گویا متوجه نشدی و نمیشی
و مثال استیم هم ربطشو به این قضیه متوجه نمیشم چون کل یوزرهاشون دیجیتالی میخرن ولی جامعه PS در بدترین حالت نصفش فیزیکی هست . به هر حال یه چیز واضح هست اصلا نیازی به بحث نمیبینم ، همون با منطق حرکت چیپ‌ سونی میتونی پیش بری

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
در مورد تاخیر و اینکه میگید باید دیجیتالی عرضه میشد و اونایی که فیزیکی میخوان و ... به درک(حالا نه به درک،ولی حرفتون همین معنی رو میده:-" )
به زبون خودتون،خوشحالم که از طرف سونی افرادی مثل من که فیزیکی میخرن به درک ارجاع داده نشدن و عرضه ی بازی تاخیر خورد تا تو جهنم اسپویل نخوایم مدت نامعلومی چرخ بزنیم:-"

ولی کلا پست آریا که در مورد خورده فروشی ها هم داده شد بخونید و یکم روش فکر کنید، حالا شاید کاملا هم درست نباشه...ولی از این زاویه هم بهش نگاه کنید...

کلا فکر نکنید عرضه ی این بازی فقط و فقط برای شخص شما مهم بوده و بس...

Last edited by a moderator:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
قبلا گفتم :D ولی خب دوست دارم یک مینی گیم گیتار زنی تو بازی با الی باشه

یکی دیگه هم با توجه به تریلر معرفی دوست دارم وجود خرس مبتلا شده تو بازی هست :D مخصوصا بعد از تجربه نبرد با خرس در RDR II

DLC اوت لست یک رو نمیدونم بازی کردید یا نه ولی اونجا گیر یک سادیسمی میافتیم که میخواد با اره برقی و ... دم دستگاه مون رو ببره :D باتوجه به اینکه همچین تمی به صورت لایت تو نسخه اول دلست بود، دوست دارم اینجا خیلی هاردکور تر داشته باشیم (خیلی سعی کردم سربسته بگم :D )

کامنت دوسال پیش من :)) خوشم میاد ناتی داگ خوب تحویلم گرفته :D

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اسپویل رو رعایت کنین لطفا. تجربه بازی رو نمیشه برای خیلیا خراب کرد. تا الآن فقط پاک کردیم.
حتی اگر فکر میکنین یه اسکرین ساده یا نوشته هست اسپویل رو بذارین و تو عنوان اسپویل بنویسین که محتوا عکس هست یا نوشته تا برای کسی مشکل پیش نیاد.

ویدیو اما هیچ وجه ! ویدیو حتی تو اسپویل هم مجاز نیست. چون دیگه اسمش یه لیک ساده یا اسپویل نیست. علنن خراب کردن و لو دادن بازیه

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
در مورد تاخیر و اینکه میگید باید دیجیتالی عرضه میشد و اونایی که فیزیکی میخوان و ... به درک(حالا نه به درک،ولی حرفتون همین معنی رو میده:-" )
به زبون خودتون،خوشحالم که از طرف سونی افرادی مثل من که فیزیکی میخرن به درک ارجاع داده نشدن و عرضه ی بازی تاخیر خورد تا تو جهنم اسپویل نخوایم مدت نامعلومی چرخ بزنیم:-"

ولی کلا پست آریا که در مورد خورده فروشی ها هم داده شد بخونید و یکم روش فکر کنید، حالا شاید کاملا هم درست نباشه...ولی از این زاویه هم بهش نگاه کنید...

کلا فکر نکنید عرضه ی این بازی فقط و فقط برای شخص شما مهم بوده و بس...
آخی، حس بدی بهم دست داد=((.... ولی درک کن عصبانی باشیم... چند ساله منتظریم... وخب الان که شرایط عادی نیست اخرش که چی، کرونا اگه نرفت میخوان چی کار کنن؟ میخوان تا ساخت واکسن بازی رو تو آب نمک بخوابونن؟؟ اینطوری آسیب بیشتری به بازی میخوره، همین الانشم کلی هیت نثار ناتی داگ شد...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
آخی، حس بدی بهم دست داد=((.... ولی درک کن عصبانی باشیم... چند ساله منتظریم... وخب الان که شرایط عادی نیست اخرش که چی، کرونا اگه نرفت میخوان چی کار کنن؟ میخوان تا ساخت واکسن بازی رو تو آب نمک بخوابونن؟؟ اینطوری آسیب بیشتری به بازی میخوره، همین الانشم کلی هیت نثار ناتی داگ شد...
مطمئنا اونقدر تو آب نمک نمیخوابه...کرونا هم اگر جایی نره، عمرا وضعیت اینجوری نمیمونه، بالاخره دیر یا زود همه مجبور میشن برگردن سر زندگی عادیشون،حالا هرچقدر هم ریسکش بالا باشه

آره...یک چند ماهی TLOU و شاید GOT و شاید PS5 ، کلا همه چی تاخیر میخوره... این همه لحظه شماری هم کردیم و صبر کردیم براش...ولی بالاخره اتفاقیه که افتاده
تو این مدت خودمون رو باید با چیزای دیگه سرگرم کنیم، فکر میکنم هممون اونقدر کارها و یا بازی های عقب افتاده داریم که توی این فاصله ای که میفته سرگرم بشیم، درسته TLOU P2 نمیشن، ولی میشه تحمل کرد... حداقل همه قراره با هم تحمل کنیم و اعصاب خوردیش کمتره، تا اینکه مثلا به خاطر یک مشکل شخصی ما روزهای عرضه نتونیم بازی کنیم و کل اینترنت رو مجبور بشیم بایکوت کنیم...(مشکل شخصی صرفا یک مثال بود، مثلا من خودم سر GOW زارت یه امتحان مهم از آسمون سرم نازل شد همون چند روز تاخیر+یک هفته اومدن نقدها که احتمال اسپویل داشت، تقریبا نت رو بایکوت کرده بودم و داشتم دیوونه میشدم:| )

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
این یکی از کلیپ که درز کرده زیرنویسش هندی بود تو بازی . یهو دیگه فارسی هم اضافه کنند به بازی چیز سختی نیست
تا میتونید ۲تا کلیپ رو نبینید یکیشون اسپویل داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر