The Grand Tour

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
Sand Job یکی از قسمت‌های خوب سری برنامه‌های گرند تور بود،
گویا دوباره فهمیدن وقتی بیننده دوست داره این ۳ نفر رو توی یه سفر حماسی ببینه، منظورشون همچین چیزیه!
منظور اینه این جوری بهتره از اول با همون سه تا ماشین شروع کنند و با اون سه تا ماشین سفر رو به اتمام برسونن.
نه این که وسط اون سفر حماسی برن ماشینای دیگه رو تست کنند!
کلاً با اون چندتا برنامه‌ای که همچین آیتمی داشتند، واقعا من ارتباط برقرار نکردم و وایب سفرشون رو نمی‌گرفتم.
مثلاً قسمت‌های: Eurocrash، Lochdown و Carnage a Trois این جوری بودند.
اما Sand Job و A Scandi Flick به شدت برای من دلنشین بودند، هرچند همچنان اون جرمی سابق رو دیگه نمی‌بینیم.
جرمی؛ فان بودن و کارای احمقانه‌اش رو گذاشته برای کلارکسون فارم!
مدتیه که هر سه معتقدند که کار گرندتور تمام شده و گاهی اوقات می‌بینم که در گفت و گوهاشون اشاره می‌کنند که دوست دارند کارشون رو با تخت گاز به اتمام برسونن. فعلاً که گویا اون شرایط حاکم نیست...
گرندتور از منظر دید من نباید از فصل سوم به بعد این رویه رو براش در پیش می‌گرفتند. با این کارشون رسماً اون شور و شوق رو کشتند.
ما به طور متوسط هر سیزده ماه یک بار، داریم یک قسمت می‌بینیم؛ در صورتی که اگر طبق معمول همیشه جلو می‌رفتن؛ هر دوازده ماهی، ۱۳ قسمت می‌دیدیم!
IMG_7478.jpeg

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
پیری و چاقی رو که به شوخی گفته :)) الان جی لنو ۷۳ سالشه و ازجرمی چاق‌تره، اما برنامه خودش و گاراجش رو داره :D
اما یه مصاحبه از هموند هست فکر کنم برای هفته‌ی پیشه. گفته که ما سال پیش همه‌مون تصمیم گرفتیم که گرندتور تموم بشه و ۵ فصل بیشتر نمی‌سازیم.(احتمالاً یک قسمت دیگه در سال آینده داشته باشیم و تمام!)
کلارکسون فارم هم فکر کنم سال ۲۰۲۵ تموم بشه.(احتمالاً ۴ فصل)
بعدش حالا می‌خوان چیکار کنن نمی‌دونم؛ اما گمانم بخوان حداقل چند سال پایانی کارشون با تخت گاز باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر