The Evil Within | PC

therethere1-859x1024-503x600.jpg

Developer : Tango Gamesworks
Publisher : Bethesda

Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / Xbox One / PS4
Release Date : 14 October 2014
(22 مهر 1393)

سرانجام دقایقی پیش، عنوان جدید خالق سری موفق Resident Evil، شینجی میکامی با نام The Evil Within معرفی شد.

این عنوان که تحت رمز Project Zwei در دست ساخت بوده است، در سبک Survival Horror خواهد بود و به گفته میکامی، وی پس از مدت ها برای ساخت یک عنوان ترسناک خالص به میادین بازگشته است.
همچنین طراح محیط های عنوان موفق Resident Evil Remake نیز به عنوان طراح ارشد محیط ها در ساخت این بازی حضور خواهد داشت و میتوان انتظار طراحی بی نظیری از این عنوان داشت.

آپدیت 1:

• بازی با موتور گرافیکی شرکت Id Software یعنی Id Tech 5 ساخته خواهد شد.
  • داستان بازی در مورد کارآگاهی به نام Sebastian خواهد بود که ضمن دنبال کردن یک قتل سریالی با همکاران خود، مورد حمله نیروهایی ناشناخته قرار میگیرد و همکاران وی تک تک مورد قتل واقع می‌شوند و خود نیز هوشیاری خود را از دست می‌دهد. پس از به هوش آمده در مکانی نا آشنا و عجیب، وی باید به دنبال فهمیدن حقایق، جستجوی خود را شروع کند.
  • منابع موجود در بازی همانند تیر، انرژی و ... به صورت محدود در بازی یافت می‌شوند.
  • معماهای سخت و چالش برانگیز در این عنوان حضور دارند.
  • به گفته میکامی، هوش مصنوعی دشمنان بالا خواهد بود و مقاومت در برابر آن ها سخت خواهد بود.

آپدیت 2:

• هیچ گونه رابط کاربری در بازی وجود ندارد. اشیا موجود در محیط شروع به روشن و خاموش شدن میکنند و شما رو از وجودشون آگاه میکنند.
  • افکت های صدا و موسیقی زیادی در بازی وجود ندارد. میکامی در قبال مسئله صدا گفته که صدا به عنوان یک سیگنال برای اعلام رویداد ها و اطلاعات استفاده خواهد شد.
  • دشمنانی در بازی وجود دارند که بازیکن قادر به دیدن آن ها نیست اما صدای آن ها قابل شنیدن است.
  • از عنصر رنگ خیلی کم استفاده شده و شاهد رنگ های گوناگون نخواهیم بود.
  • یکی از تله های مورد استفاده در بازی Nail Bomb خواهد بود که می‌توان آن را در پشت در ها و پنجره ها استفاده کرد.
  • بازی دارای یک صفحه موجودی دایره مانند برای سلاح ها و جعبه آیتم خواهد بود. همچنین به وسیله D-Pad میتونید به آیتم ها دسترسی سریع داشته باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
The Evil Within 2 تقریبا 9 روز دیگه عرضه میشه. انگار تاپیک هم نداره. من که پیداش نکردم. خیلی منتظر این بازیم. امیدوارم توی ذوقم نخوره (با اینکه شک دارم نمرات خوبی بگیره)

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی رو روی ویندوز 7 نصب کردم . تنظیمات در آخرین درجه و AA روی SMAA خست ولی 30 فریم قفل شده بیشتر نمی ده . چه باید کرد ؟؟

(طراحی هنری بازی و محیط به واقع بی نظیره و در کمتر بازی تا این سطح به چشم می خوره)

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
بازی رو روی ویندوز 7 نصب کردم . تنظیمات در آخرین درجه و AA روی SMAA خست ولی 30 فریم قفل شده بیشتر نمی ده . چه باید کرد ؟؟

(طراحی هنری بازی و محیط به واقع بی نظیره و در کمتر بازی تا این سطح به چشم می خوره)

متاسفانه یکی از ایرادات بازی بهینه نبودنش روی بسیاری از سیستم ها حتی سیستم های قوی بود. با همین 30 فریم باید بسوزی و بسازی. یه مقدار تنظیمات رو پایین بیار بهتر میشه.

• Like

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
443

یه شرتکات بساز در قسمت target اخرش یک فاصله
Code:
com_allowconsole 1
وارد بازی شو و کنسول رو بزن دستور
Code:
  R_swapinterval
جلوی دستور عدد 0,1,2 یادم نیست کدومه! یکیش 30 فریم قفله یکیش 60 یکیش انلاک که فکر کنم!همون 1 باشه...
اینم فایل حذف نواره سیاه هست اگه نداریش که بهتر, اگر هم داری ازین استفاده کن...

Attachments

• remove_black_bars.rar
    289 bytes · مشاهده: 3
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر