Multi Platform The Dark Pictures Anthology

سازنده
Supermassive
تاریخ انتشار
August 2019
ناشر
Supermassive
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
sb6g_the-dark-pictures-anthology-2-780x246.jpg

«The Dark Pictures» یک سری بازی جدید ترسناک است که قرار است در قالب یک مجموعه توسط «Supermassive Games» و «Bandai Namco» ساخته شود . نخستین بازی از The Dark Pictures Anthology با نام Man of Medan در سال 2019 برای پلتفرم‌های Xbox One ، PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد.
1vx_5687568.png
Man of Medan داستان چهار فرد آمریکایی را روایت می‌کند که به همراه کاپیتانشان سوار یک قایق می‌شوند و در پی لاشه‌های یک هواپیما از جنگ‌ جهانی دوم هستند . سفر آن‌ها تا قبل از طوفان به آرامی دنبال می‌شود اما پس از آن همه چیز تغییر می‌کند. بازیکنان در طول بازی می‌توانند به جای هر پنج شخصیت، بازی کنند که این مسئله خط داستانی منشعب، راه‌های متفاوت و پایان‌های متفاوتی را به ارمغان می‌آورند.
to0k_525.png
Pete Samuels، مدیر سوپرمسیو گیمز و تهیه‌کننده اجرایی این بازی، در خصوص این سری جدید گفت:
ما به طرز باورنکردنی برای معرفی Dark Pictures Anthology هیجان‌زده‌ایم ، نخستین قسمت این سری یعنی Man of Medan هیجان زده‌ایم. هر نسخه، به صورت مستقل منتشر خواهد شد. ما این فرصت را در اختیار داشتیم تا هر بار یک تجربه ترسناک منحصر به فرد با داستان‌های جدید، محیط، شخصیت‌ها و بازیگران جدید را خلق کنیم.
این بازی با همکاری شرکت باندای نامکو تولید می‌شود و به نظر می‌رسد از نخستین سری‌ بازی‌هایی است که در این فرمت منتشر خواهد شد. فرمتی که بیش‌تر یادآور سریال‌های آنتالوژی تلویزیونی است. شما می‌توانید اولین تریلر این بازی را در زیر مشاهده کنید.

دو دامنه تجاری The Dark Pictures و Man of Medan در 26 ژوئن سال قبل ثبت شد و به دنبال آن دامنه تجاری Little Hope در 29 نوامبر و همچنین دامنه تجاری Shattered State در تاریخ 17 اوت 2018 ثبت شدند. به همین خاطر احتمال دارد نام دو قسمت آینده نیز Little Hope و Shattered State باشد .

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
در کل این شماره بازی متوسطی بود .

کلا برای من تا الان در بین بازی های انتخابی/دکمه زنی : در ژانر ترسناک : Until dawn بهترینه (سونی چیزی ساخته که حالا حالا ها رو دستش نمیاد . فوق العاده هست . کاش سونی برای PC پورتش می کرد ) بعدش بازی Man Of Medan

در ژانر ترسناک آخر زمانی : Walking dead Michonne جو بازی بی نظیره

در ژانر درام / تخیلی : Beyond Two Souls فوق العاده هست . تنوع مراحل و محیط ها و بار درام بی نظیره بعدش Life is Strange 2 سفری ادیسه وار را به نمایش می گذارد .

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
2022111713242952_1.jpg

بازی Directive 8020 آغازگر فصل دوم سری بازی Dark pictures Anthology می باشد .

داستان این بازی در فضا و در صورت فلکی نهنگ جریان دارد. بازی با روایتی از زبان فرمانده‌ی سفینه‌ی اکتشافی کاسیوپیا (Cassiopeia) یعنی استفورد (Stafford) آغاز می‌شود. بدنه‌ی این سفینه آسیب دیده است، اما به سمت نشان‌گر خاروبدیس (Charybdis marker) می‌رود و سپس به سوی تائو ستی اف (Tau Ceti f) روانه می‌شود؛ ابرزمینی که به دور ستاره‌ی تائو ستی می‌چرخد. تنها لحظه‌ای بعد، فردی به نام توماس کارتر (Thomas Carter) گزارش می‌دهد که یکی از اعضای سفینه با نام سیمز (Simms) قصد کشتن او را دارد.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
در کل این شماره بازی متوسطی بود .

کلا برای من تا الان در بین بازی های انتخابی/دکمه زنی : در ژانر ترسناک : Until dawn بهترینه (سونی چیزی ساخته که حالا حالا ها رو دستش نمیاد . فوق العاده هست . کاش سونی برای PC پورتش می کرد ) بعدش بازی Man Of Medan

در ژانر ترسناک آخر زمانی : Walking dead Michonne جو بازی بی نظیره

در ژانر درام / تخیلی : Beyond Two Souls فوق العاده هست . تنوع مراحل و محیط ها و بار درام بی نظیره بعدش Life is Strange 2 سفری ادیسه وار را به نمایش می گذارد .
Until dawn فوق العاده ست. فکر کنم سه چهار بار بازیش کردم
Beyond Two Souls هم قشنگ بود خدایش

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
دوستان این مجموعه ارزش بازی داره؟ فکر میکنم ۴ یا ۵ قسمت از این بازی تا الان اومده باشه.
هر قسمتش فک کنم ۲ ۳ساعت باشه جامپ اسکاری خوب داره ولی گیم پلیش و داستان...افتضاح :D .بنظرم برو the quarry بگیر خیلی خوب بود که سازندشم همینان طرفا ۸ تا ۱۰ ساعت هست

• Like
Reactions: Amir-Splinter

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
دوستان این مجموعه ارزش بازی داره؟ فکر میکنم ۴ یا ۵ قسمت از این بازی تا الان اومده باشه.
اگر از این سبک خوشت میاد حتما بازیش کن
گرافیک قوی
داستان متوسط
گیم پلی برا اساس بازی کردن شما عوض میشه در کل ارزش بازی کردن رو داره

• Like
Reactions: Amir-Splinter

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر