TGS 2010 | احتمال ساخت Metal Gear Solid 5

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
608524_0.jpg

کوجیما در جریان برگزاری TGS اظهار داشت که ممکن است با همکاری شرکت کونامی، کار بر روی MGS 5 را شروع کند.

البته نمی توان گفت او چیزی را تایید کرده است اما همین اشاره او به موضوع می‌تواند این امید را به بازیباز‌ها بدهد که در آینده منتظر یک سری شماره دار از MGS باشند.

تا آن زمان، طرفداران این بازی می‌توانند با MGS 3DS و Peace Walker( که روزی گمان می‌شد همان شماره 5 می‌باشد) سرگرم باشند.

Source

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ساخته شدنش که دور از ذهن نیست،استاد این نسل کلا در حال ساختن نوع های مختلف MGS هستند حالا با نون اضافه یا بی نون اضافه(اونش مهم نیست). انشاا... نسخه 5.1 هم میسازند :D

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
در کل این آقا تمایلی به ساخت شماره بعدی MGS نداشته.اونم از شماره3 به بعد تمایل نداشته ها!ولی نمیدونم رفیق ناباب یا چیز دیگه ای میشینه پاش بازم میسازه:d

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
خیلی عالی میشه اگه 5 رو بیاد بسازه
احتمالا باید داستانش مربوط به بیگ باس باشه اگه بسازه
بیگ باس روی پلی 3 چه شود
البته خیلی دوست داشتم این سالید رو هم تا پایان عمرش تو یه بازی دیگه به نمایش میذاشت

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
به نظر من که کونامی از خداشه یه MGS دیگه عرضه کنه
(حتما هیدیو بعد از ساخت MGS5 میگه دیگه MGS نمیسازه بعد یه سال بعد MGS 6 رو عرضه میکنه!:d)
....................................
پسر خوب نامکو کجا بوده ناشر MGS کونامیه ؟:-/:-/:-/
ممنون از تذکری که دادین.(ویرایش شد)

آخرین ویرایش:

Amir tataloo

کاربر سایت
Jul 26, 2009
148
احتمالا میسازی اگر بسازی میترکونه چی میییییییییییییییششششششششششششهههههههههههههه من خیلی از این خبر خوشحال شدم درسته تایید نشد ولی بازهم خوبه

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من بعید میدونم ساخته شه ... چون انصافا موردی از داستان نبود که بخواد نشونش بده ... هر چی بود رو توی 4 نشون داد و تقریبا بست ! مگه اینکه بخواد دوباره برگرده به عقب که اونم با عرضه PW بعید میدونم اتفاق بیوفته !

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
من بعید میدونم ساخته شه ... چون انصافا موردی از داستان نبود که بخواد نشونش بده ... هر چی بود رو توی 4 نشون داد و تقریبا بست ! مگه اینکه بخواد دوباره برگرده به عقب که اونم با عرضه PW بعید میدونم اتفاق بیوفته !

یادمه تو MGS1 اسنیک چیزای جالبی در مورد یه جنگ قدیمی که توش بود میگفت. اون جنگ موضوع بدی برا یه mgs دیگه نیست.
ولی به نظر من یه ip دیگه بده بهتره.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
یکم زود تر یه چیزی ازش نشون بدن ما مردیم ... !:D
اگر بسازه-روي هر دو كنسول ميسازه -به همين خاطر احتمال داره كيفيت mgs4 رو نداشته باشه.
نتیجه ی اخلاقی : بازی مولتی پلتفرم خوب وجود نداره !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر