Multi Platform Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

x_mlk3.jpg

کی میگه انتقام چیز قشنگی نیست ؟ یا اصلا این حرف از کجا اومده که لذتی که در گذشت هست در انتقام نیست ...
می خوام بدونم این مضخرفات رو کی داخل مغزتون فرو کرده ؟ ..انتقام خیلی هم خوب و شیرین و لذت بخشه ..!! انتقام ممکنه شرورانه باشه ولی وقتی قدرتش رو داری و می تونی انتقام بگیری ، باید به بهترین روش و بدترین شکل این کارو انجام بدی ..

اصلا الان وقت ، وقت انتقامه ..انتقام از تمامی کسانی که طی 30 سال زخم بر دل طرفداران مجموعه لاک پشت های نینجا نهادند یا در این کار دخیل بودند ، خون به جگرشان کردند و خونابه از چشم هاشون روان ساختند... حالا این زخم کهنه سر باز کرده و بذر کینه 30 ساله جوانه زده ..و اینبار دست انتقام از آستین DOTEMU بیرون اومده تا به فضل خدا و نام نامی شردر کبیر ،انتقامی سخت توسط Tribute games گرفته بشه...

picture17-min_sbr4.png

ویژگی ها:

• داستان بازی از حمله بیباب و راکستدی به شبکه 6 خبر برای سرقت سر و جمع آوری قطعات یدکی بدن رباتیک کرنگ آغاز میشه و با مجاهدت برای گردآوری سایر اعضا و جوارح ایشون در سایر مناطق شهر ادامه می یابه..
  • 7 شخصیت دربازی قابل کنترل هستند...شامل لئوناردو, رافائل, مایکل آنجلو, دانوتلو ، استاد اسپلینتر ، آپریل اونیل و کیسی جونز ...
  • بازی به دستان هنرمند TRIBUTE GAMES واقع در مونترال ،سازنده عناوینی چون scott pilgrim و TMNT GBA ساخته میشه و ناشر DOTEMU هست که عناوین موفقی چون Street of rage 4 رو در کارنامه داره...
  • بازی از co op آفلاین و آنلاین تا سقف 6 نفر بهره می بره..
  • برای بازی بیش از 20 باس فایت از جهش یافته های معروف مجموعه انیمیشن در نظر گرفته شده..که بعضی از اونها برای اولین بار در بازی ها حضور می یابند...
  • تا این لحظه مبارزه با این شخصیت ها به عنوان غول آخر تایید شده است : Wingnut , Metalhead, , Tempestra, Bebop ,Rockstedy ,Tokka, Razhar, Rat king, dirtbag , leatherhead ,Shredder ,Krang, Baxter Stockman ....
  • برای هر یک از 7 شخصیت یک نوار انرژی یا اسپشیال در نظر گرفته شده که با وارد کردن ضربه به دشمنان تا 3 درجه شارژ خواهد شد.. که برای انجام اسپیشیال اتک ها و سوپر اتک ها مورد استفاده قرار میگیره..
  • در بازی چند نفره لاک پشت ها از تکنیک ها و ضربه های ترکیبی به کمک یکدیگر و بصورت همکاری استفاده می کنند تحت نام co op moves...
  • در بازی علاوه بر جعبه های پیتزای شفابخش! پیتزای افزایش قوای جنس..!.. جسمی و پیتزای فوق العاده انرژی زا با دوره کوتاه مدت در نظر گرفته شده است..به علاوه پیتزای مخصوص پارتی که همه رو سیر میکنه..
  • بازی به عمد بصورت پیکسلی و 16 بیت کار شده تا معنویت عناوین کلاسیک رو حفظ کنه و دنباله ای درخور برای اونها باشه..
  • برای اولین بار در بازی های مجموعه برای لاک پشت ها قابلیت taunt یا طعنه و تیکه انداختن به دشمن ها در نظر گرفته شده که با انجام صحیح و بجای اون یک نوار انرژی پر میشه..
  • سعی شده در بازی حال و هوای مجموعه انیمیشن 1987 تا حد امکان حفظ بشه برای همین مرحله ها در مکان های قدیمی و معروف انیمیشن مثل کانال 6 خبر ،فاضلاب و مترو نیویورک ، شهر بازی و باغ وحش مرکزی .. خیابان ها و پشت بام ها... در کل از منهتن و کُنی آیلند گرفته تا احتمالا Dimension X
  • بازی دارای دو حالت آرکید و داستانی است که برای حالت داستانی یک نقشه از نیویورک در نظر گرفته شده که میشه آزادانه درش حرکت کرد و مراحل رو انتخاب و تکرار کرد و برای هر مرحله چلنج ها و کالکتیبل های مخفی در نظر گرفته شده......
  • در حالت آرکید تعداد جونها محدوده و باید با توکل به خدا یک کله بازی رو تموم کنید و این مود به سبب سختی بیشتر بدرد رترو بازها می خوره ولی در حالت داستانی با پوینت هایی که بدست می آورید می تونید جان اضافی (هر 200 تا فونت نینجای ضایعاتی یک جون اضافی) سلامتی بیشتر و حرکات اضافی تهیه کنید..و جنبه مدرن قضیه خودشو نشون میده...
  • از صداپیشه های قدیمی انیمیشن برای صداگذاری محدود بازی استفاده شده..
  • کار موسیقی متن بازی به عهده برادر Tee Lopes بوده که دستی هم در موسیقی سونیک مانیا شورش در شهر 4 و متال اسلاگ تاکتیک داشته...
  • و آقای mike patton خواننده تصنیف های محلی امریکایی! یک دهن تم قدیمی و اصلی مجموعه رو دوباره به سبک خودش خونده..
  • بازی در روز 16 ژوئن 2022 مصادف با 26 خرداد عرضه میشه و در روز عرضه بر روی گیم پس قرار خواهد گرفت..

picture14-min_k9fg.png

picture13-min_lvic.png

picture10-min_(1)_ax4.png

nn-min_atqe.png

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
چنتا مرحله با رفقا انجام دادیم جالب و فان بود . منتها تو حالت coop یه مشکلی که هس تو شلوغیا و درگیریا سگ صاحابشو نمیشناسه :D اصن معلوم نیس کجای صفحه ای ! :D یهو به خودت میای میبینی یکی باید پیتزا بذاره دهنت :D اما در کل خیلی خیلی سرگرم کننده س و خاطرات قدیمو کاملا تونست برای من زنده کنه !

شخصا dotemu رو یه همچین چیزی میبینم :

shk.jpg

متخصص احیای عناوین قدیمی و فراموش شده و تا حدود زیادی گند زده شده به بهترین شکل ممکن ! امیدوارم همینجوری ادامه بدن و تو عناوین بعدیشونم موفق ظاهر شن :*

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
کرک شد
حجم 468 مگ
اگه کسی خواست تو پروفایلم بگه لینکش رو بدم بهش .
بازی رو باید سریع امشب زد
بعضی از بازیها واقعا حقشون نیست پایریت بشن
و این بازی دقیقاً یکی از همون هاست

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
اصلاً الله الله
اولین کنسول مستقل من SNES بود، که حدودای ۹ سالگیم (سال ۱۹۹۳) برام خریده شد. قیمتش هنوز یادمه، ۱۵۲۰۰ تومن (الان که نگاه می کنم اون سال هر یک دلار حدود ۱۸۰ تومن بوده و قیمت این کنسول در می اومده حدود ۸۰ دلار)
همراهش ۲ تا کارتریج هم برام گرفتن که یکیش تک بازیه (بهش میگفتن تک لبه :D) بود و teenage mutant ninja turtles III the manhattan project رو داشت به قیمت ۴۰۰۰ تومن (که با نرخ دلار اون موقع میشده ۲۲ دلار ). کارتریجش بنفش رنگ بود. باید هنوزم باشه توی انباری، باید برم و بگردم دنبالش
دومی هم ۴ تا بازی داشت (۴ لبه :D) که وارد جزئیاتش نمیشم، ولی ۷ هزار تومن بود قیمتش

دیشب TMNT shredders revenge رو با ۱۰٪ تخفیف روی switch خریدم به ۲۲/۵ دلار. جالبه ۲۹ سال بعد قیمت بازی هنوزم به دلار برام یکی در اومده
و برگشتم به ۹ سالگیم، نفهمیدم چطوری ساعت شد ۵/۵ صبح

اولین بازی مستقل عمر من هم همین TMNT بوده (قبلش با کومودور و آمیگای داداشم زیاد بازی می کردم، اینور و اونور آتاری هم بازی کرده بودم (چون بازیهای کومودور باحال تر بودن زیاد آتاری چشمم رو نمی گرفت تو عالم بچگی)، ولی مستقل نبودم برای خودم)، بعدش توی این سالها خیلی چیزا رو دیدم و ندیدم، ولی دیدن مجدد اولین تجربه خیلی حس خوبی داره
خیلی خوب

پ.ن: جالبه بگم من تمام کنسول ها و البته بازیهای فیزیکی م رو هنوز از همون فروشگاهی تهیه می کنم که ۲۹ سال پیش ازش اولین کنسول و اولین بازیهای خودم رو خریدم.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
بعضی از بازیها واقعا حقشون نیست پایریت بشن
و این بازی دقیقاً یکی از همون هاست
قیمتی هم نداره تو رجین ترکیه 2 دلار میشه
منم دیشب 4 مرحله رفتم واقعا یادش بخیر چه خاطراتی زنده شد من با نسخه های کلاسیک زندگی کرده بودم
بعد از مدت ها دوباره اون حس تجربه کردم اینبار در 30 و اندی سالگی :D

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
بازی خیلی قشنگ بود و روی + شبکه PSN تخفیف داشت خریدم.
به پای شورش 4 نمیرسه ولی در حد خودش خوبه و خیلی منو به دوران nes و سگا مگا درایو برد.روی Ps3 هم یادمه یه بازسازی شده snes و سگا بود خیلی شبیه اون بود.
دوستان ایکس باکسی رو گیم پس حالشو ببرن ولی توصیه میکنم دوستان PS دار تا تخفیف درست حسابی صبر بکنند به نظر شخصی من، دوازده دلار می ارزه.امیدوار بودم طولانی تر و داستان پر پیچ خم تری مثل همون نسخه Ps3 داشته باشه و یکم تو ذوقم خورد خیلی کوتاه بود.اون قورباغه های پانک هم به عنوان dlc اضافه بشن استقبال میکنم.
TMNT-Turtles In Time Re-Shelled PS3 ISO.png

• Like
Reactions: ps34

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
عذر خواهی میکنم برگشتم ،L-) عکس فشرده کن خونه مون گم شده بود گفتم شاید اینجا جا گذاشته باشم..مامانم از صبح داره دنبالش می گرده...! تو رو خدا کسی از جاش بلند نشه.. .. ایناهاش پیداش کردم ....آقا رفتم شما راحت باشید ..فقط ..فقط.. .. می خواهید تا اینجا اومدم یک چیز کوچیک هم بگم ..، ها..! باشه پس همین دم در می گم میرم ..نه ..نه داخل نمیام..

البته جسارته در حضور فرهیختگان و آزاد اندیشان جمع ، بویژه بزرگ مجلس و سرور ما ، آقا آریای نازنین :x، که در چند خط کوتاه حق مطلب رو به تمامی و زیبایی در مورد بازی بیان فرمودند.. من چیزی عنوان کنم ولی نکته ای که می خواستم عرض کنم در مورد درجه سختی بود...

..حقیقتش وقتی نمایش گیمپلی رو دیدم خیلی آسون بودنش خورد تو ذوقم ...ولی صداشو درنیاوردم و بیشترین نگرانیم هم همین بود ...برا همین روی درجه سختی آخر که احتمالا آخر هم نباشه ..بازی رو شروع کردم ...

و واقعا انتظار نداشتم اینجوری سورپرایز بشم و نتونم حتی در سومین تلاشم مرحله اول رو تموم کنم...حالا این رو هم در نظر بگیرید یکی از چالش های اون مرحله و چه بسا مراحل بعدی اینه که اجازه ندید هیچ نامحرمی بدن شما رو لمس کنه..! من میگم نمی تونم مرحله رو تموم کنم شما میگی ضربه نخور...!! سیستم مبارزات بازی که بهترین هست و روی این درجه سختی هم چقدر مبارزه ها درگیر کننده و چالشی تر میشه و حال میده..

من الان مرحله ششم هستم ،درسته ، کم کم بازی میکنم که تموم نشه ولی تا اینجا هم 10 – 15 باری به هلاکت رسیدم ، یعنی حداقل با هر کاراکتر تقریبا 2 باری تلنگم در رفته...! حالا چون کاراکترها آپگرید میشن و مهارت هم بیشتر میشه یخورده راحت تر شده...سر اون مبارزه با نیسان وانت که دهنم آسفالت شد، اون دو تا حیوون! همینطوری مثل گراز دنده عقب میگرفتند و از روم مثل کرگدن رد میشند..

به نظرم اگه می خواهید لذت واقعی بازی بره تو جونتون ، روی درجه سخت بازی کنید، اونوقته که مبارزه ها چالش برانگیز میشند و الکی نمیشه دکمه زد و تند تند جلو رفت ..
این رو هم در نظر بگیرید که اون موقع ها که شما بچه بودید اون بازی های سخت رو بازی میکردید ، بعد الان با این سینه و بازوی ستبر و انگشتان ورزیده و این حجم قابل توجه از سبیل چه در بالا و چه در پایینتون...!! نرمال ...نکنید این کارو ..
یادتون باشه" بزرگان هارد گونه بازی کنند .. ضعیفان به ایزی قناعت کنند..!!" :-q

بعد تازه گیم اور بشید چیزهای باحالی میشنوید پس خواهش می کنم بـریــــد بمیــــرید.! :-"
یکبار با راف این اتفاق برام افتاد و راف گفت: We are turtle soup واقعا اونجا خنده ام گرفت...

نمی دونم چرا نمره بازی بالاتر نشده، پس به نظر این سایت ها، بازی پرفکت بیت ام آپ چه ویژگی دیگه ای داره ..وقتی فکر میکنم که IGN هرزه...! به بتل تودز اومد 8 داد بعد به این هم 8 داد.. یقین می آورم که تمام اون حرف و حدیث هایی که از روابط نامشروع x_xماکروسافت و IGN میگن، عین حقیقته...

حالا زیبایی های پیکسل آرت و رنگ و جزئیات صحنه و تنوع بی نظیر دشمنان همگی به کنار ، چقدر خود کاراکتر ها رو خوب و نرم و دلنشین درآوردن...اپریلش 💘محشره...قبل ریلیز بازی یک ویدئو ازش دیدم کمبوش تا 210 رفت..=D>

یادتونه قبل ریلیز بازی چقدر پشت سرش حرف در آوردن و این رسانه های معاند چجوری سعی در تخریبش داشتند..! خوشحالم که به حقش رسید...عجب خدایی داری شما خانم..!!! ;)) فقط مبارک خودت و خانواده ات باشه با اون همه خون دلی که خوردین.. !!!!!
من هم دیگه انتخابم رو کردم چه تو بازی چه تو زندگی..!! 💗💗

بعد اینکه چقدر ساموئل.. .. !! :-/ چیز ببخشید رافائل رو هم عالی در آوردن ..برخلاف نسخه های دیگه اینجا خیلی هم خوب میشه باهاش همه رو ناکار کرد.. محبوب ترین کاراکترم شد البته بعد اپریل...راستی شما نگفتید با کدوم شخصیت بیشتر حال میکنید...؟

البته بازی بدون مشکل هم نیستا یعنی راستش یک مشکلی که من با بازی دارم همون اول بازی و انتخاب کاراکترشه...چون با وجود اپریل سخت بقیه کاراکترها به چشمم بیان...!!

خب ببخشید سرتون رو درد آوردم..من دیگه رفتم ،دیگه هم عمرا برگردم.. :^o

qq1-min_k445.png

آخرین ویرایش:

reza360

کاربر سایت
Jul 6, 2009
469
قیمتی هم نداره تو رجین ترکیه 2 دلار میشه
منم دیشب 4 مرحله رفتم واقعا یادش بخیر چه خاطراتی زنده شد من با نسخه های کلاسیک زندگی کرده بودم
بعد از مدت ها دوباره اون حس تجربه کردم اینبار در 30 و اندی سالگی :D
آخ آخ نسخه های کلاسیک زندگی

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
دوستان شما روی ایکس باکس تونستین کو-آپ آنلاین بازی کنین؟ ما دیشب چهار نفر بودیم، به هر راه و شکلی که میشد امتحان کردیم اما نتونستیم وصل شیم به هم. در واقع اینجوری بود که وصل میشد، ولی چند ثانیه بعد پرت میکرد بیرون.

• Like
Reactions: Helghast and all4u

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
جدول level up شخصیت ها

LevelPoints NeededUnlocks
1100Extra Hit-Point
2250Ninja Power Gauge #2
3400Super Dive Attack
4600Extra Hit-Point
5800Extra Life
61000Super Flying Attack
71250Extra Hit-Point
81500Ninja Power Gauge #3 and Radical Mode
91750Extra Life
102000Extra Hit-Point
دکمه های اجرای این فنون توی اکس باکس و ps رو هم بذارید لطفا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر