PlayStation Tearaway Unfolded

به به :d سونی بالاخره دوست داشتنی ترین بازی ویتا و آخرین بازی MM رو برای PS4 پورت بنمود :love:

ادیت و اضافات به زودی بعد از کنفرانس :D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من بازی روی ویتا رفتم .. انقدر خوب و متنوع و سرگرم کننده بود که‌ منی مه حال و حوصله ندارم پلاتش کردم ...
روی ps4 اگه تخفیف خوبی بخوره شاید بازم بگیرمش
.......

این داریم همه بعد اون همه تبلیغات و هایپ محو شد .. به احتمال زیاد دارن تغییرات گسترده ای تو بازی میدن ... مثل ساخت یه بخش سینگل پلیری یا کمپین ... چون فقط اینکه یه بازی بدی ملت خودشون مرحله بسازن و مراحل بی کیفیت شیر ده رو بازی کنی .. اینها اصلا جواب نمی‌ده...

• Like
Reactions: Sega_genesis

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
من بازی روی ویتا رفتم .. انقدر خوب و متنوع و سرگرم کننده بود که‌ منی مه حال و حوصله ندارم پلاتش کردم ...
.......

این داریم همه بعد اون همه تبلیغات و هایپ محو شد .. به احتمال زیاد دارن تغییرات گسترده ای تو بازی میدن ... مثل ساخت یه بخش سینگل پلیری یا کمپین ... چون فقط اینکه یه بازی بدی ملت خودشون مرحله بسازن و مراحل بی کیفیت شیر ده رو بازی کنی .. اینها اصلا جواب نمی‌ده...
بازی اون بار یادمه بچه ها گفتن تخفیف خورده بوده 10 دلار شده بود اما هر چی هست ارزش داره منم ویتا رو بازی کردم این بیسش همونه اما انقدر عالی هست و متنوع تر ویتا که ازش لذت میبری فقط یادت باشه کمرا میخواد

• Like
Reactions: vaan 2

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
.......

فقط یه نکته بگم این نسخه کلا با نسخه ویتا متفاوت هستا. کل محیطها و شخصیتهایی که تو بازی میبینی تفاوت داره با ویتا.
گیم پلی هم که بر اساس کنترلر پلی۴ تغییراتی کرده به همراه یه سری ویژگی های جدید.
در کل این بازی یه نسخه کاملا جدا و متفاوت از نسخه ویتا هست

• Like
Reactions: che-jaleb and hbmss

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
فقط یه نکته بگم این نسخه کلا با نسخه ویتا متفاوت هستا. کل محیطها و شخصیتهایی که تو بازی میبینی تفاوت داره با ویتا.
گیم پلی هم که بر اساس کنترلر پلی۴ تغییراتی کرده به همراه یه سری ویژگی های جدید.
در کل این بازی یه نسخه کاملا جدا و متفاوت از نسخه ویتا هست
پس تیراوی ۲
اگه تخفیف خوبی خورد حتما بگیرم.
ولی اون حس و حال و کنترل ویتا به خصوص اون مرحله که باید توپه رو قل بدی و راه رو باز کنی با ویتا به چیز دیگه ای بود. مظلوم ویتا

• Like
Reactions: che-jaleb

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
پس تیراوی ۲
اگه تخفیف خوبی خورد حتما بگیرم.
ولی اون حس و حال و کنترل ویتا به خصوص اون مرحله که باید توپه رو قل بدی و راه رو باز کنی با ویتا به چیز دیگه ای بود. مظلوم ویتا
مطمئن باش انقدر چیزای جالب این داره که ویتا رو یه نسخه کوچیک ازش میدونی
این خیلی عالیه مطمئن باش

• Like
Reactions: vaan 2

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
بازی رو حدود 2 هفته قبل تو تخفیف خریدم
گیم پلی ویتا خیلی بیشتر بهم حال داده بود
ولی بازم دنیای کاغذی و طراحیش منو راضی میکنه

dbd0ff5a34d4aa40f23b3d8623634c7e.jpg

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
امروز تموم شد میشه گفت واقعا عالی بود برای من که نسخه ویتا رو کاملا بازی کرده بودم و همه کاکتراش و ... رهم گرفته بودم این یکی واقعا شاهکار بود اولش فکر میکردم یه چیز مثل قبلی رو قرار تجربه کنم اما بازی شگفت زدم کرد مخوصا آخرای بازی که واقعا یه شاهکار بود
به همه پیشنهاد میدم این شاهکار رو تجربه کنن ! حیفه .. نو بازی 90 فیزیکی قیمت داره که واقعا مفته برای این نسخه

• Like
Reactions: che-jaleb

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازی رو حدود 2 هفته قبل تو تخفیف خریدم
گیم پلی ویتا خیلی بیشتر بهم حال داده بود
ولی بازم دنیای کاغذی و طراحیش منو راضی میکنه

dbd0ff5a34d4aa40f23b3d8623634c7e.jpg
اقا برای بازی کردن و گرفتن همه تروفیاش ب کمرا نیازه یا نه؟

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
این بازی چطوره؟
ارزش بازی کردنش چقدره؟
همون نسخه vita که پورت شده؟ یا فرق داره؟
چند نسخه داره؟

گیم پلیش چند ساعته؟

images

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
میتونم بگم یکی از بهترین بازیا عمرم بود
خیلی لذت بخش بود
خیلی سال میگذره که این بازی رو تجربه کردم