Super Mario Galaxy قابل اجرا روی هر دستگاه فقط 7000

Khamirz

کاربر سایت
Jan 14, 2008
184
نام
Amirali
super mario galaxy کرک شده بدون error 001به زبان English هم برای j و هم uc .
7000تومان ,هزینه پیک با شما,هرکس میخواد pm با شماره تلفن بده

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
:laughing:آقا اگه 6500 بدی من مشتری ام. نه حرف شما نه حرف 6750 بده خیرشو ببر.
آقا بدو بدو حراجش کردم... 1000،1000 فقط 1000، 7تومن اونور بازار رو بیا ببر هزار.
جدی: عزیز آموزش انگلیسی کردن و برداشتن 001 و این چیزا رو می تونی تو تاپیک های همین تالار پیدا کنی. من واسه بازی 360 هم 7تومن نمی دم چه برسه به وی که 1500 همه جا ریخته.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
MArio Kart J
اینو هستم. ولی این تن بمیره 7 تومن خیلی خیلی خیلی خی.....لی زیاده. حالا هزینه پیک یا پست به کنار.
در ضمن خوب کسی بلد نیست کرک کنه میاد اینجا بچه ها بهش میدن 1000 تومن. تازه بعضیا که مرامشون بالاپشت بوم تشریف داره فقط پول پست و دی وی دی خام رو حساب می کنن. خلاصه 7تومن زیاده. مشتریات میپرن. نکن این کارو.

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
بزودی west game میاره ,حتی ssbb و mario kart jهم کرک کردم اونا هم بزودی از WESTGAME بخرید
این mario kart j رو که کرک کردین، آپدیتش رو هم برداشتین؟؟ پتچ کردین؟؟ آخه من می خواستم FW کنسولم رو باهاش 3.2J کنم.
SSBB DVD9 هست یا DVD4.7؟؟
خوب وقتی اینا رو دادی به وست که 1500 میده، چرا اینجا میگی 7 تومن؟؟ به وست هم همین 7 تومن فروختی؟؟

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
من هم همین طور. دارم کچل میشم، می دونی چرا؟؟ چون سر من هم مثل آقا امین بی کلاه مونده..:evil:
اصلا west هم باید بیخیال بشم اگه بخوام به امید اون SMG رو بگیرم.فرض کن 10 تا بازی سفارش بدی 4تاشو به انتخاب خودش به جای چیزی که میخواستی برات میفرسته.جالبه.نه؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اصلا west هم باید بیخیال بشم اگه بخوام به امید اون SMG رو بگیرم.فرض کن 10 تا بازی سفارش بدی 4تاشو به انتخاب خودش به جای چیزی که میخواستی برات میفرسته.جالبه.نه؟
SMG رو که گفتم برو تو فروم این راهنماهه درست میشه. موند SSBB و mario kart Wii که اونا رو هم به موقش می گم چی کار کنیم...;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر