نمایشگاه/رویداد Summer Game Fest 2024

• Thread starter Thread starter Bahram
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
حالا کلا به مکس پین و کنترل هیچ کاری ندارم اما فقط همین الن ویک 2 به تنهایی ثابت میکنه این آدمو.

تو دوره ای که همه دنبال پول درآوردن از گس و آنلاین هستن اومد بودجه رو گذاشت روی بازی که همه پسند نیست، کلی خلاقیت توش به خرج داد و یکی از بهترین داستانای دهه اخیر رو ارائه داد.
طرف که واسه خودش بازی نمیسازه برای گیمرا بازی میسازه. این درست که ذائقه خیلی ها به سبک چند نفره و آنلاین میل کرده اما بازیهای تکنفره هنوزم هواداران زیادی داره. راستش من دو بار بازیهای سم لیک رو امتحان کردم ولی سبک گیمپلی بشدت خسته کننده ای دارن. یه بار بیخیال این روش بشه بلکه گیمرها بهش روی خوش نشون دادن.

فانتوم بليد خوب به نظر ميرسه هر چند واقعا عن سولزلايك در اومده (البته اين شبيه وولانگ بود بيشتر).

اخر من نفهميدم اين بازى انحصاريه يا نه؟
اگه انحصاريه خب تو sop چرا نبود؟ اگه نيست چرا اعلام پلتفرم نميشه؟
اميدوارم اين دمو ايي كه قابل بازى هست تو نمايشگاه ها بعدش تو استور عرضه بشه.

بعد چرا انقد عين قارچ استوديو ايندى زياد شده؟

ميان با ٥٠ هزار تومن يه بازى با آرت استايل آبرنگى و رنگارنگ و گاها هم مينيمال ميسازن،بى سر و ته با يه سرى كاراى عجيب كه داستان و شخصيتاشونم همه يكيه.
يه شخصيت گوگولى يا يه بچه با يه خرسى شغالى چيزى كه دوست ميشن و دنيا خيلى قشنگه و يهو يه موجود عجيبى مياد يه درختى رودخونه ايي چيزى خشك ميكنه و ما بايد بريم دنبال زير بغل مار!

ازون جالب تر اينجاس سونى و مايكروسافتم به نوبت هر كدوم يكيو زير بال خودشون ميارن تو پلاس يا گيم پس.

بابا بسه ديگه :D

واقعا این حد از مزخرف بودن بی سابقست.
تو سالن میتونم بگم که تو ردیفی که نشسته بودم تقریبا همه همون ساعت اول پاشدن رفتن.
منم خودم اگر خوابم نگرفته بود همون جا از سالن میرفتم بیرون.
بعد به ما ایمیل زده بودن که از ساعت ۱۲ به وقت لس آنجلس تو سالن باشیم. (دو ساعت زودتر) هیچ برنامه خاصی هم نبود تو اون دو ساعت
واقعا حیف e3 که نابود شد.

پ.ن: تنها بخش مثبت شوکیس امسال نسبت به سال قبل این بود که پول پارکینگ مجانی بود. :D

واقعا این حد از مزخرف بودن بی سابقست.
تو سالن میتونم بگم که تو ردیفی که نشسته بودم تقریبا همه همون ساعت اول پاشدن رفتن.
منم خودم اگر خوابم نگرفته بود همون جا از سالن میرفتم بیرون.
بعد به ما ایمیل زده بودن که از ساعت ۱۲ به وقت لس آنجلس تو سالن باشیم. (دو ساعت زودتر) هیچ برنامه خاصی هم نبود تو اون دو ساعت
واقعا حیف e3 که نابود شد.
بلیط خریدید یا چنده میدونید

بلیط خریدید یا چنده میدونید
بلیط نخریدم نه. خودشون هر سال بلیط میدن.
اما گویا قیمت ها به این شکل هستند:
The most expensive tickets, at the time of this writing, are around $185 and $147. On the other hand, the cheapest tickets are currently $41.

اگر e3 هم ادامه پیدا میکرد شرایط همین بود. باید تعداد بازی های AAA که هر سال عرضه میشه رو در نظر گرفت هر سال نسبت به قبل داره کمتر میشه و پروسه ساخشتون طولانی تر.
گیمینگ داره میره سمت بازی های کم هزینه تری که پروسه ساخت کوتاه تری داشته باشن.

این دیگه چه مراسمی بود. حالم بهم خورد واقعا دنیای گیم به یه تلنگر و ایده ی نو نیاز داره. یکی از یکی بدتر بازی ها یا سولز لایک ان یا جهان باز ک....ر
این جور مواقع آدم قدر نایتی داگ و راکستار رو می دونه.

طرف که واسه خودش بازی نمیسازه برای گیمرا بازی میسازه. این درست که ذائقه خیلی ها به سبک چند نفره و آنلاین میل کرده اما بازیهای تکنفره هنوزم هواداران زیادی داره. راستش من دو بار بازیهای سم لیک رو امتحان کردم ولی سبک گیمپلی بشدت خسته کننده ای دارن. یه بار بیخیال این روش بشه بلکه گیمرها بهش روی خوش نشون دادن.
اتفاقا الن ویک ۲ گیم پلی بشدت درگیر کننده ایی داره
پیشنهادم به شما دانلود فارسی ساز الن ویک ۲ هست که دقیقا همه جریانات بازی رو متوجه بشید

بازیهای از این دست تا زمانیکه دقیق متوجه داستان و جریان بازی نشین نمیتونین باهاش درست ارتباط برقرار کنین و خسته کننده میشه براتون.

تو این دوره زمونه این صنعت به افرادی مثل سم لیک بشدت احتیاج داره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or