نمایشگاه/رویداد Summer Game Fest

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
یه برنامه از ایونت کلی ماه ژوئن، نمیدونم بازم چیزی باشه یا نه. همینا رو میدونستم

2022-05-30_21-08-19.jpg

over watch هنوز ساعت مشخص نکرده ممکنه پنجشنبه باشه ممکنه جمعه، بستگی به ساعتش داره
سگا 15:30 هست ، یکم پنجش شبیه صفره
کپکامم سرانو تایید کرده

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
یه برنامه از ایونت کلی ماه ژوئن، نمیدونم بازم چیزی باشه یا نه. همینا رو میدونستم

View attachment 256716

over watch هنوز ساعت مشخص نکرده ممکنه پنجشنبه باشه ممکنه جمعه، بستگی به ساعتش داره

د چی میگه این جف
امسال هم که اندازه هر سال دیگه مراسم تردپارتی ریخته :|
تازه هنوز همشون معرفی نشدن :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
د چی میگه این جف
امسال هم که اندازه هر سال دیگه مراسم تردپارتی ریخته :|
تازه هنوز همشون معرفی نشدن :D
مثلا eaplay نیست یا uplay یا نمیدونم نینتندو رو ندیدم هنوز معرفی کرده باشه، این سه تا همیشه پای ثابت e3 و ماه ژوئن بودن.
نبودشون یکم تو ذوق میزنه و یوبی و ea که قطعا نیستن و بازیاشون بین مراسمها پخش میشه، احتمالا و گیمز کام
من شنیده بودم فیفا هم قراره امسال زودتر سیستم معرفی سالیانشو آغاز کنه، چون موارد زیادی برا معرفی امسال داره، اینسایدراش میگفتن.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

View attachment 256716

کپکام شو کیس اون تاریخ تایید نکرده

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
مراسم e3 future gamin dhow با حضور بازیگر jennefer دنیسه گوگ و صدا پیشه گرالت کوکل برگزار میشه.

2022-05-31_23-58-07.jpg

مراسم فردا warhammer skull هم امشب ساعت 21:30
لینک پخش
توییچ

دارک تاید هست space marine 2
آپدیت وارهمر 3 و verminitide و بتل سکتور و .........

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
shootas blood بدرد @New Shredder میخوره.
درود بر شما دوست عزیز...:x:x
دقیقا باب دندون من هست ...بویژه اینکه سازنده های عنوان دوست داشتنی guns gore & cannoli پشتش هستند..دموشو زدم دانلود بشه..
البته از اون بازی اول شخص پیکسلی هم خیلی خوشم اومد ...چی بود؟ Boltgun..

اجازه بدید اعتراف کنم، درجه علمی و ذکاوت شما در حوزه رفتار شناسی ، شناخت تفاوت های فردی و روانشناسی شخصیت های بیماری مثل من، واقعا جای تحسین داره =D>=D>....احسنت...^:)^
به علاوه یک تشکر و خسته نباشید جانانه، بخاطر تمامی زحماتی که می کشید برای پوشش اخبار نمایش ها به بهترین و کامل ترین شکل ممکن...
نمی دونید وقتی اون جدول بومی سازی شده زمان نمایش ها و برنامه ها رو دیدم چقدر خوشحال شدم...هر سال این تاریخ ها رو قاطی میکردم ..واقعا دست شما درد نکنه ....:x:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر