Splinter Cell: Double Agent

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
والا برای من با بازی شما یک کم فرق می کرد. والا برای من اصلا چاشنی نداشت بمبه. بعد از گذاشتن بمب یک ماموریت بود به نام Get Detonation Frequency (منظورش اینه که فرکانس فرمان انفجار را به دست بیار تا بعدا اگر خواستند فرمان انفجار را خراب کنند) بعدش زمانی که به زمان انفجار بمب رسیدم سه تا گزینه داشتم:
1. تداخل در امواج رادیوی
2. سرزنش کردن Enrica
3. همونی که بمب منفجر بشه فکر کنم

من درست قبل از انتخاب این 3 گزینه بازی رو سیو کرده بودم. دفعه اول 2 را انتخاب کردم که Enrica مرد اما تاثیری روی JBA Trust من هم نداشت و قاعدتا زنه می بایست کشته میشد. بعدش 1 رو انتخاب کردم، بمب منفجر نشد و باز زنه را مقصر دونست و کشتش و بعدش اومد پیش من و از JBA Trust من هم نزدیک به 40% کم کرد. که البته من در نهایت با همین یکی بازی رو ادامه دادم.
در مرحله 10 هم که می بایست چشم همه را اسکن می کردم. چشم Enrica را هم از روی جنازش که تو زیرزمین افتاده بود اسکن کردم.
من هم بعد از گذاشتن بمب فرکانس انفجار رو گرفتم
ولی زمانی که گزینه 1 رو انتخاب میکنم بازم زنه رو میکشه !
جالب اینکه بمب که میخواد منفجر بشه گزینه 2 یعنی frame enrica غیر فعال بود و نمی تونستم انتخاب کنم!!:confused:

farshid2007

کاربر سایت
Mar 1, 2008
12
نام
فرشید
اقا مثل اینکه بازی ها باهم فرق داره:eek: کاربر سایت(nik) راست میگه اگه شما اون مرحله ای که یه راکت میخوره به برج رو گیر کردی پس قاعدتا مکعب رو هم تونستی رد کنی چون توی بازی من مرحله ای که باید هشام رو ترور کنی و یه راکت میخوره به برج یکی مونده به آخره و مرحله مکعب جزو مراحل وسطی هست
به هر حال برای مکعب باید اینکار رو بکنی:
از همون جایی که شروع میشه از000 شروع کن وبه ترتیب اعدادی که داده رو به پایین در ستون های عمودی حرکت کن توجه کن که از همون جایی که شروع میکنی باید در قسمت راست پایین از000 شروع کنی و به ترتیب رو به بالا حرکت کنی در نتیجه ستون های افقی خود به خود بدست میاد امیدوارم گرفته باشی;)

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام اقا میشه در مورد این اچیومنت یه خورده بیشتر توضیح بدین

0Dc8P2Nh.jpg

Getting Technical
در قسمت solo 5 نفر از دشمنان را با استفاده از non-lethal gadgets ناک اوت کنید.
چه جوری میشه این اچیومنت به ما میده؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام اقا میشه در مورد این اچیومنت یه خورده بیشتر توضیح بدین

0Dc8P2Nh.jpg

Getting Technical
در قسمت solo 5 نفر از دشمنان را با استفاده از non-lethal gadgets ناک اوت کنید.
چه جوری میشه این اچیومنت به ما میده؟
هر اسلحه ی اصلیت یه سری اضافات داره دیگه ، که میتونی اول هر مرحله تغییرشون بدی .. توی یه مرحله با اونا 5 نفرو بکش .
مثلا اون دوربینه که میتونی بندازی جلو پای دشمن و ازش دود بزنی بیرون ! :D

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
دوستان عزیز اگه من بخوام بهترین پایان داشته باشم 3تا کار باید انجام بدم دوتاش میدونم یکیش برام مجهول اینکه انفجار کشتی گردن انریکا نندازم یعنی باید بزارم کشتی منفجر بشه؟برای گرفتن تمام اچیومنتای افلاین باید چندبار بازی کنم؟با یه بار میشه گرفت
اخه اگه انریکا کشته نشه چه جوری میتونم ازش اسکن بگیرم برای گرفتن اچیومنت تحقیق درباره تمام اعضای jba واگر کشته بشه ایا اچیومنت پایان خوب به هم میده میشه کمکم کنید ممنون;)

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
دوستان عزیز اگه من بخوام بهترین پایان داشته باشم 3تا کار باید انجام بدم دوتاش میدونم یکیش برام مجهول اینکه انفجار کشتی گردن انریکا نندازم یعنی باید بزارم کشتی منفجر بشه؟برای گرفتن تمام اچیومنتای افلاین باید چندبار بازی کنم؟با یه بار میشه گرفت
اخه اگه انریکا کشته نشه چه جوری میتونم ازش اسکن بگیرم برای گرفتن اچیومنت تحقیق درباره تمام اعضای jba واگر کشته بشه ایا اچیومنت پایان خوب به هم میده میشه کمکم کنید ممنون;)
سلام
اقا بازی تمام کردم و با یه دست بازی کردن میشه همه 600 اچیومنت افلاین گرفت اما باید دو نکته رعایت کرد
اول برای گرفتن اچیومنت پایان خوب اینگونه عمل کنید
1.در هنگام انتخاب که باید کشتی منفجر شود یا نه گزینه سوم انتخاب کنید که کشتی منفجر شود
2.هشام نکشید
3.لمبرت نکشید
با این سه کار اچیومنت بهترین پایان به شما میده اما توجه داشته باشید اگه گزینه انفجار کشتی انتخاب کنید انریکا زنده میمونه وشما برای گرفتن اچیومنت تحقیق بروی اعضای jba باید از انریکا هم اسکن بگیرید و تنها درصورتی میتوانید این کار انجام بدید که او مرده باشد من روشی میگم که هم شما بتونید اچیومنت بهترین پایان بگیرید هم تحقیق. اینگونه باید عمل کنید
وقتی که انریکا زنده است و برای اخرین بار او را میبینید که برای شما اسلحه و عینک جاسوسیتان را میاورد و در اسانسور را باز میکند در اینجا شما یه سیو از بازیتان انجام دهید توجه داشته باشید دیگر روی این سیو سیو دیگری نکنید یه بار تا اخر بازی بروید که زیاد طولانی نیست تا اچیومنت بهترین پایان بده بعد که اینکار کردید حالا بازی از ان قسمتی که انریکا در برای شما باز میکند لود کرده حالا برای اینکه اچیومنت تحقیق بگیرید باید انریکا رو بکشید حالا میتوانید از پشت به او خنجر زده:biggrin1:تا بمیرد وازش اسکن بگیرید تا اچیومنت تحقیق بر اعضای jba بگیرید البته توجه داشته باشید برای گرفتن این اچیومنت باید 5 کمد اطلاعات شخصی این اعضارو بگردید از 5 اعضای این گروه اثر انگشتشان را بگیرید و از چشمانشان اسکن بگیرید تا اچیومنت را بشما بدهد;)

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
آقایون بعد از چند سال اومدیم دوباره این بازی را توموم کنیم در مرحله 4 موندیم مرحله کشتی
من حتی رسیدم به اونجایی که اون پیرمرده بود رد کردمش و رفتم طبقه بالا ولی هلیکوپتر نیمود دنبالم می شه بگید باید چی کار کنم؟
در ضمن در قسمت بازی X360 Games دنبال تاپیک مربوط به بازی گشتم ولی پیداش نکردم

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام دوستان .
ببخشید تاپیک رو آوردم بالا واقعا عذر میخوام :D اما من هر چه قدر داخل منو های بازی گشت زدم قسمت مولتی پلیر رو پیدا نکرد م:D چجوری بازی اچیو آنلاین داره ؟ :D البته من داشتم تو پروفایل آفلاین بازی میکردمش :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام دوستان .
ببخشید تاپیک رو آوردم بالا واقعا عذر میخوام :D اما من هر چه قدر داخل منو های بازی گشت زدم قسمت مولتی پلیر رو پیدا نکرد م:D چجوری بازی اچیو آنلاین داره ؟ :D البته من داشتم تو پروفایل آفلاین بازی میکردمش :D
4 ماه گذشت کسی جوابمونو نداد :D کسی اچیو خور ِ این بازی نبوده احیانا ؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر