Skyrim special edition:MOD LIST

در این تاپیک سعی میکنم مود های جدید و محبوب اسکایریم نسخه اسپشل ادیشن رو به شما معرفی کنم
این ویدئو ها قبلا ظبط شدن و در اپارات اپلود شدن و تا بعد کنکور ویدئو جدیدی اپلود نمیکنم...امیدوارم براتون مفید باشه.

اگر هم با نحوه ی نصب مود اشنایی ندارید این ویدئو را ببینید...

Mahanar

کاربر سایت
May 16, 2017
95
چون درباره ی نصب این ماد زیاد پرسیده شد تصمیم گرفتم یه ویدئو آموزشی کوتاه مرتبط با فنیس بسازم.

این هم ویدئو های قدیمی تر مربوط به آموزش نصب ماد

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
با سلام
یه سوالی خدمتتون داشتم:
تعدادی از مادهای مهم بازی مانند مود SkyUI احتیاج به فایلی پیش نیاز بنام SKSE 2.0.4 ( یا همون SKSE64 ) دارند که باید از سایت Skyrim Script Extender (SKSE) دانلود و نصب شود
من این فایل پیش نیاز رو میگیرم ولی موقع نصب ، پیغام خطای مربوط به ورژن بازی رو میده :
001_.jpg
میخواستم ازتون سؤال کنم که آخرین ورژن Skyrim Special Edition چه ورژنی هست ؟؟؟ و تو سایتهای وطنی از کجا میتونم دانلود کنم ؟؟؟
الان ورژن بازی من 1.5.53 هست ... ولی اجازه نصب SKSE رو به من نمیده

آخرین ویرایش:

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
چون درباره ی نصب این ماد زیاد پرسیده شد تصمیم گرفتم یه ویدئو آموزشی کوتاه مرتبط با فنیس بسازم.

الان سایت دانلودها آخرین ورژنی که برای دانلود گذاشته ورژن Update v1.5.53-CODEX که من این ورژن رو هم نصب کردم ولی باز هم خطا میده که نصب فایل SKSE64 نیاز به ورژن جدیدتر 1.9.32 رو داره !
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش:

Mahanar

کاربر سایت
May 16, 2017
95
الان سایت دانلودها آخرین ورژنی که برای دانلود گذاشته ورژن Update v1.5.53-CODEX که من این ورژن رو هم نصب کردم ولی باز هم خطا میده که نصب فایل SKSE64 نیاز به ورژن جدیدتر 1.9.32 رو داره !
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
سایت دانلود ها تا ورژن 1.5.53 داره اخرین ورژن بازی 1.62 هست که هنوز اودیتی برای نسخه کرکی نیومده، پس باید صبر کنید یا از ورژن های قدیمی تر skse استفاده کنید

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
سایت دانلود ها تا ورژن 1.5.53 داره اخرین ورژن بازی 1.62 هست که هنوز اودیتی برای نسخه کرکی نیومده، پس باید صبر کنید یا از ورژن های قدیمی تر skse استفاده کنید
سلام
الان تو یه سایت خارجی نسخه 1.62 بازی رو با عنوان codex پیدا کردم که البته بصورت تورنت هست
اگه ممکنه یه نگاه بندازید ببینید کرک شده هست و میشه دانلود کنیم یا نه ؟؟؟
The Elder Scrolls V Skyrim

Mahanar

کاربر سایت
May 16, 2017
95
سلام
الان تو یه سایت خارجی نسخه 1.62 بازی رو با عنوان codex پیدا کردم که البته بصورت تورنت هست
اگه ممکنه یه نگاه بندازید ببینید کرک شده هست و میشه دانلود کنیم یا نه ؟؟؟
The Elder Scrolls V Skyrim
میشه گفت ساید معتبریه...برای دانلود مشکلی نداره ولی خب غیر مستقیم یه ذره سخته
من خودم ترجیح میدم دو سه هفته دیگه صبر کنم ببینم خود کودکس فایل اپدیت میده یا نه

• Like
Reactions: saeedx

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
کسی اینجا با BodySlide کار کرده؟ من یه ماد آرمور هست که یه بخشش اصلا خوب نیست رو شخصیتم فقطم همون بخشش مشکل داره میخواستم درستش کنم ولی نمیدونم چجوری D: تو بخش Outfit Stuio اصلا نمیدونم چی به چیه

Mahanar

کاربر سایت
May 16, 2017
95
کسی اینجا با BodySlide کار کرده؟ من یه ماد آرمور هست که یه بخشش اصلا خوب نیست رو شخصیتم فقطم همون بخشش مشکل داره میخواستم درستش کنم ولی نمیدونم چجوری D: تو بخش Outfit Stuio اصلا نمیدونم چی به چیه
سلام، من خودم بگاز این ناد استفاده نکردم تا حالا، ولی اگر ناهماهنگی بین ماد های ارنور با گهاش باشه باید راه حلی توی خود صفحه ماد گفته ده باشه معمولا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر