SAW توسط Konami منتشر مي شود ؟!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

Variety اعلام كرد كه بازي SAW كه بعد از تعطيل شدن Brash بدون ناشر باقي مانده بود توسط شركت بزرگ Konami منتشر مي شود.
...........

6a00d8341bfc7553ef0105370ef91e970b-200wi

منبع Variety اعلام كرده كه Konami امتياز بازي را از شركت فيلم سازي Lionsgate خريداري كرده است. اين بازي توسط Zombie Studios ساخته شده است و همزمان با فيلم ششم مجموعه پرطرفدار SAW عرضه خواهد شد.

Variety مي گويد Konami مطمئنا به خاطر تجربه خوبي كه از فروش سري بازي ترسناك Silent Hill داشته اقدام به گرفتن امتياز اين بازي كرده است. انها اضافه مي كنند كه از چندين منبع شنيده اند كه Lionsgate بعد از بسته شدن Brash قصد داشته خود بازي منتشر كند و با اين بازي وارد صنعت Videogame شود اما بعد از مدتي به خاطر برخي از عوامل ( احتمالا ترس از فروش بد بازي ) اين اقدام را متنفي كرده است و به دنبال يك ناشر جديد گشته است.

بازي SAW هنوز نمايش عمومي نداشته است و حتي يك Trailer هم از ان منتشر نشده است. خبرنگار Variety مي گويد طي مصاحبه اي كه با برخي از كارمندان سابق Brash داشته انها از بازي تعريف كرده اند و اعلام كردند كه اين بازي يك تجربه بسيار خوب خواهد بود.

يكي ديگر از خبر هاي خوب در مورد بازي وجود صداي Tobin Bell ( شخصيت Jigsaw ) در بازي است. اين بازي كه توسط UE 3 ساخته مي شود قرار است براي PC , X360 , PS3 منتشر شود. در اخر Variety مي گويد هيچ كدام از سه شركت Lionsgate , Konami , Zombie جوابي در اين مورد نداند.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ایول.
خدا کنه بشه تو بازی در نقش جیگسا برای ملت تله ساخت / گذاشت.
ایول یاشار روحیت با من هم خونی داره خدایش لذت میبردم از کار های جیگساو

ولی عمرا نمیزارن اخه درجه بازی یک چیزی میره بالای 70 سال:cheesygri(جیگساو پیر پاتال بود):biggrin1:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
فقظ خدا نکنه مثل تجربه ی فیلم های دیگه که به بازی تبدیل شدن باشه...
معمولاً اینجور بازی ها(یا فیلم ها) بخاطر اینکه کلیات داستان از قبل مشخصه زیاد جالب نمی شن برا همین سازنده مجبور یه داستان جدید خلق کنه که معمولاً از خط اصلی فیلم دور میشه...با تمام این اوصاف امیدوارم بازی(حداقل) ترسناک و خیلی خوشنت آمیز دربیاد...
کسری جان بابت خبر ممنون.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام
خدا کنه بشه تو بازی در نقش جیگسا برای ملت تله ساخت / گذاشت.
جیگسا یه جمله داشت میگفت (دقیقش یادم نیستا! :-")
اگه بتونی فکر کسی ُ پیشبینی کنی راهی براش باقی نمیزاری
حالا اگه واقعا بتونیم نقش اون باشیم بعدم با کلی تمرکز و تفکر بخوایم راه های اون بیچاره هارو پیشبینی کنیم خیلی حال میده و بازی متفاوتی میشه:love:
بعد چه حالی بده اخر هر چپتر یارو که گیرش انداختیمو سورپرایز میکنیمو غافل گیر میکنم(یه هویی از زمین پا میشیم و اون کسی که یارو فکر میکرد همدردشه میبینه ما هستیم
25r30wi.gif
) بعد اون آهنگِ رو مخشم در حال پخش شدنه :biggrin1:

=====
خوب مگه saw هفت گانه نبود؟ الان که تا پنجش ومده اگه سال دیگه هم 6 بیاد بازم یکی کمه و بازی کامل نمیشه که؟ نکنه قرار اینا هم مثل فیلمش سالی یدونه بازی بدن! یا شایدم مثلا 1,2 رو تو یه بازی کنن بعد 2 3 بعد ...
شاید هم مثل LOSTd; یک شخصیت به بازی اضافه کنند:-"
خوب پس سگ مغزشونو گاز بزنه بهتره! به نظر من یا به کل عوض کنن شخصیتارو یا همونارو بزارن. دیگه زور چپون نکنن:biggrin1:

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
شایان دیگه از این کارا نمیکنند :cheesygri
مگه مغزشون رو سگ گاز زده . سالی یک بازی!!!!!!!
شاید هم مثل LOSTd; یک شخصیت به بازی اضافه کنند:-"

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
شرکت Konami باید چنتا از این عناوین رو ناشریشون رو به عهده بگیره
حالا چه خوب چه متوسط چون خیلی عنوان در سال 2009 کم داره .
و این خوب نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر