Samsung I9100 Galaxy S II کهکشانی به ژرفای یک شاهکار

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
به دلیل کپی بودن از سایت فارسی زبان پاک شد
TyRaX

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: capitanrayan

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
اين گوشي كي مياد تو بازار ايران ؟
خدا میدونه فعلا که سامسونگ تاریخ عرضه این گوشی تو مثلا دبی که قرار بود یه هفته پیش بیاد و چند ماه عقب انداخت مایکروتل هم که گفته تا تیر میاره که حرف اونا رو هم که اصلا روش نمیشه حساب کرد بیارن هم زیر 900 نیست

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل

داداش من برای خود شیرینی این کار رو که نکردم گفتم دوستانی که اطلاع ندارن از گوشی مقداری اطلاعات راجع به این گوشی کسب کنن همچین با آدم حرف میزنید انگار از آدم طلب دارید البته یک چیزی بگم ها اینقدر توی اینجا این کارا رو کردید عادت کردید

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
یه زمانی ایران و کره جنوبی با هم شروع کردند , به لطف بعضیا ما کجاییم اینا کجان؟

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
داداش من برای خود شیرینی این کار رو که نکردم گفتم دوستانی که اطلاع ندارن از گوشی مقداری اطلاعات راجع به این گوشی کسب کنن همچین با آدم حرف میزنید انگار از آدم طلب دارید البته یک چیزی بگم ها اینقدر توی اینجا این کارا رو کردید عادت کردید

این قوانین هم واسه شما نوشتن !

قوانین کپی رایت

در صورتی که مایل به کپی کردن مطلبی از سایتی دیگر (فارسی یا غیر فارسی) می‌ باشید، حتماً منبع دقیق آنرا به صورت لینک ذکر کنید. همچنین در صورت امکان، نام نویسنده اصلی را نیز در انتهای مطلب بیاورید. به محض مشاهده مطالب بدون منبع، ابتدا به شخص تذکر داده می شود در صورت ادامه این روند به صورت پیاپی از سوی کاربر و عدم توجه به این قانون، دسترسی کاربر بدون تذکر مجدد به مدت 3 هفته قطع خواهد شد.
کپی کردن اخبار و مقالات در ارتباط با بازی های کامپیوتری و کنسول ها از سایت ها/بلاگ های فارسی زبان، چه با ذکر منبع و چه بدون ذکر منبع ممنوع است و به محض مشاهده مطالب بدون ذکر هیچ دلیلی حذف خواهند شد.
کلیه مطالب نوشته شده در سایت بازی‌سنتر دارای حق کپی رایت بوده و در صورت گزارش کپی کردن مطالب این سایت در سایت ها/بلاگ های دیگر بدون ذکر لینک دقیق سایت، اقدامات قانونی لازم صورت خواهد گرفت.

البته من هم بگم شما انقدر امثال این کارها رو کردین عادت کردین!

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام

همونطور که نوشته اند .. بر خلاف قوانین است.

کدوم کارها رو کرده اند؟ یادآوری قوانین به شما ؟!

لطفاً شما هم دقت بفرمایید.
میتوانستید تشریف ببرید گفتگوی موبايل! و لینک یکی از این 40-50 سایتی که این مطلب را عینا دارند (دقت بفرمایید که لینک و نه کل مطلب) را ارسال کنید و بنویسید اطلاعاتی در مورد گوشی فلان.
با تشکر

• Like
Reactions: u.T.a
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر