Multi Platform Saints Row IV

vvyqndudio5ahq6zptsg.jpg

بخش اول)

Developer: Volition Inc
Publisher: Deep Silver
Genre: Action/Shooter/Open World
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: August 23, 2013​

بخش 2)

بخش 3)

یکی ازبهترین های Open World عنوان Saints Row است. این بازی توانست با آمیختن شوخ طبعی و جدی بودن به یکی ازبهترین تجربیات Open World این نسل تبدیل شود.
خوشبختانه استودیوی Volition Inc خالق اصلی این سری بازی را خواهد ساخت و امیدواریم Saints Row IV همانند نسخه های قبلی خود در زمان THQ بدرخشد.
Saints Row IV در ابتدا قرار بود در اصل یک پک DLC باشد، که در هنگام حراج THQ، به وسیله ی Deep Silverخریداری شد و در نهایت ساخت این قسمت امروز (15 مارس 2013( تایید شد.
Deep Silver ناشر این بازی اعلام کرده است که در تاریخ 23 آگوست 2013 این عنوان منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Johnny Brave

کاربر سایت
Jul 8, 2013
102
نام
فرمانده
سلامٌ علیکم و رحمة الله

به کلیه دوستانی که یک بازی رو صرف سرگرمی میبینن و میگن باید پشت بازی گوش ها دراز باشه و تشابهات هر دیالوگی به هر متن فلسفی اصلا مهم نیست ( بنده خدا نیوتن و ساعتش ) پیشنهاد میکنم برن این بازی رو حتما بازی کنن و تا مرحله ی آخر هم پیش برند که نقطه ی مورد نظر من توی مراحل پایانی هست.
عدد 3 رو در بازی یادتون باشه. انشاءالله که مثل رئیس گروه Saints نباشید :d

میشه واضح و شفاف منظورتونو بگید این قدر نپیچینود درست حسابی منظورتونو بگید

http://forum.bazicenter.com/thread29/page1686/#post2720669
http://forum.bazicenter.com/thread29/page1687/#post2721338

آخرین ویرایش:

yeke

کاربر سایت
Jun 30, 2013
502
سلامٌ علیکم و رحمة الله

به کلیه دوستانی که یک بازی رو صرف سرگرمی میبینن و میگن باید پشت بازی گوش ها دراز باشه و تشابهات هر دیالوگی به هر متن فلسفی اصلا مهم نیست ( بنده خدا نیوتن و ساعتش ) پیشنهاد میکنم برن این بازی رو حتما بازی کنن و تا مرحله ی آخر هم پیش برند که نقطه ی مورد نظر من توی مراحل پایانی هست.
میشه واضح و شفاف منظورتونو بگید این قدر نپیچینود درست حسابی منظورتونو بگید

vahid123

کاربر سایت
Aug 3, 2006
26
ٔوستان این بازی فقط مراحل فرعی داره؟؟ مراحل اصلی رو چجوری از توی MAP باید پیدا کنم؟؟؟ وقتی توی مپ میرم فقط یه سری علامت های سوال قرمز و .. هست که مراحل تکراری و فرعی هستن...نماد مراحل اصلی توی مپ چی هست؟؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
ٔوستان این بازی فقط مراحل فرعی داره؟؟ مراحل اصلی رو چجوری از توی MAP باید پیدا کنم؟؟؟ وقتی توی مپ میرم فقط یه سری علامت های سوال قرمز و .. هست که مراحل تکراری و فرعی هستن...نماد مراحل اصلی توی مپ چی هست؟؟

باید بری تو موبایلت و quest بزنی و مراحل اصلیو انتخاب کنی

yeke

کاربر سایت
Jun 30, 2013
502
اقا من تو اون مرحله ای که میری دنبال کنزی بعد keith داره سخنرانی میکنه بعد میری دنبال keith اون تو رو می گیره می گه میدون کنزی کچاست بعد زنیاک میاد زهن شو تغییر میده گیر کردم اون جا مینوسه ماهواره رو غیر فعال کن هر چی من e نگه میدارم تا وسط ش میره اون غیرفعال شدندش وسطش قطع میشه همه رو هم کشتم

help
ماهواره غیر فعال نمیشه اسم مرحله اش همtalkie talkie
:(

- - -ویرایش - - -

سلامٌ علیکم و رحمة الله

http://forum.bazicenter.com/thread29/page1686/#post2720669
http://forum.bazicenter.com/thread29/page1687/#post2721338
این چه ربطی به فیلم داره ؟؟؟؟؟بازیه فیلم که نیست Movie center میزاری

آخرین ویرایش:

Johnny Brave

کاربر سایت
Jul 8, 2013
102
نام
فرمانده
جواب yeke اینجاست:

دقت کن ببین از هیچ جایی بهت شلیک نمیشه؟ اگر شلیک شد بدون کار، کار فضایی هاست! :d
این چه ربطی به فیلم داره ؟؟؟؟؟بازیه فیلم که نیست Movie center میزاری
بازی، فیلم، انیمیشن، انیمه، کتاب
همه اینا میخوان منظور رو به مخاطب برسونن. یکی تصویر واقعی، یکی متنی، یکی تصویر خیالی.
فرقی نداره.

آخرین ویرایش:

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
جواب yeke اینجاست:

دقت کن ببین از هیچ جایی بهت شلیک نمیشه؟ اگر شلیک شد بدون کار، کار فضایی هاست! :d

بازی، فیلم، انیمیشن، انیمه، کتاب
همه اینا میخوان منظور رو به مخاطب برسونن. یکی تصویر واقعی، یکی متنی، یکی تصویر خیالی.
فرقی نداره.
شما فک کردی مثلا الان کشف رمزی کردی ؟! این بازی جنبه ی سرگرمی داره حالا شما میخوای از توش حرف در بیاری بحث دیگه هست

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
مگه با بقیه بازی ها چیکار میکنن ؟ همه برای سرگرمی هستن دیگه :d منظورم اینه که نکته جالبی داره که حجم دانلود رو آدم مصرف کنه برای این بازی ;)

با بقیه بازیها زندگی میکنن(مثل gta)
به نظرم اگه نسخه ی سومو بازی نکردی برو نسخه ی سومو بازی کن.این نسخه انگار یه dlc برای نسخه ی سومه
چیز جالبش هم اینه که بیشتر بازیهارو قاتی کرده و این نسخه ی چهارم از آب دراومده(خیلی شبیه protoype ش کردن)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر