Multi Platform Rise Of The Tomb Raider

سازنده
Crystal Dynamics
تاریخ انتشار
2015
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

lnghh1qe6pkqmsjhf7si.jpg

سازنده: Crystal Dynamix
ناشر: Microsoft Studios
تاریخ انتشار: تعطیلات 2015 میلادی

بازی Rise Of The Tomb Raider ادامه ای بر نسخه reboot بازی Tomb Raider که سال گذشته عرضه شد، خواهد بود.
این بازی در طول کنفرانس شرکت مایکروسافت با یک تریلر معرفی شد.
سری Tomb Raider را می‌توان به عنوان یکی از پر فراز و نشیب ترین بازی های ژانر اکشن‌ادونچر نام برد. اولین شماره بازی در سال 1996 منتشر شد. شخصیت اصلی بازی لارا کرافت نام داشت. شخصیتی که از روی شخصیت محبوب ایندیا جونز الهام گرفته شده بود. شماره اول بازی یک عنوان بی‌نقص در زمان خودش بود و استقبال نسبتا خوبی هم از آن شد. همین امر باعث شد تا ادامه های مختلفی برای این بازی در طول سالیان گذشته ساخته شود، اما متاسفانه هر شماره دارای نواقص مختلفی بود و هیچ وقت نتوانست تجربه نسخه اول بازی را تکرار کند تا این که در سال 2011 شرکت Crystal Dynamics نسخه Reboot شده بازی را معرفی کرد. این بار همه چیز فرق کرده بود. لارا کرافت جوان و کم تجربه به سرعت توانست در دل طرفدران ژانر اکشن ادونچر جای باز کند. داستان، گیم پلی و گرافیک بازی به صورت کلی دگر گون شده و از آن حالت خشک و کلاسیک بیرون آمده بود. با محبوبیت نسخه اول استودیو Crystal Dynamics تصمیم گرفت ساخت ادامه این عنوان را هم در دستور کار خود قرار دهد. بازی ابتدا در E3 سال 2014 برای کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC معرفی شد. اما این تمام داستان نیست، دو ماه بعد و در طول کنفرانس Games Com شرکت مایکروسافت اعلام کرد که Rise Of Tomb Raider به صورت انحصاری برای کنسول های مایکروسافت منتشر خواهد شد. متاسفانه تا به امروز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده و فقط ما می دانیم بازی ادامه دهنده نسخه قبلی این عنوان است. بعد از آن که لارا کرافت جوان موفق شد از جزیره و وقایع شماره اول جان سالم به در ببرد، در این شماره قسمت جدیدی از ماجراجویی های او را تجربه خواهیم کرد. بر خلاف شماره اول این بار لارا کرافت به یک شخصیت پخته و با تجربه تبدیل شده‌است. به نظر می رسد این بار ماجراجویی های او از جزیره گرمسیر شماره اول به محیط های کوهستانی و برفی انتقال یافته‌است. با توجه به موفقیت شماره اول و همچنین حمایت مایکروسافت از این عنوان، به نظر می رسد باز هم شاهد Tomb Raider بی نقصی خواهیم بود.
منبع: بازی سنتر

بازی Rise Of The Tomb Raider در تعطیلات سال 2015 میلادی به صورت انحصاری برای Xbox منتشر خواهد شد.

........................

Last edited by a moderator:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان با شروع لانچ بازی حدود 2 ساعت بازی کردم گرافیک بازی واقعا عالیه که!!!پس این عکسا چی بود شما گذاشتین تو تاپیک؟!:-? خیلی گرافیکشون پایین بود تو بازی که واقعا گرافیک بازی عالی هست اصلا فکر نمیکردم اینطوری باشه. بازی یه خورده تو گیم پلی مشکل داره البته نه تیراندازی... حرکات پرش و بالا رفتن از اجسام یه خورده باگ داره که امیدوارم با اپدیت درست بشه البته خیلی جزئیه اونقدر نیست که اذیتتون کنه من یه خورده حساسم:D
درضمن بگم خیلی شیک و مجلسی اومدن بازی رو فقط پورت کردن:D معمولا اکثریت بازی ها تو نسخه وان یه خورده بافت ها تار هست که تو ps4 اینطور نیست مثال بارزش بازی های EA و Ubisoft و دیگر شرکت ها اما تو این بازی هیچ فرقی نمیکنه معلومه قشنگ رفتن برا pro کار کردن نه نسخه معمولی:D
اما بازی عالیه واقعا عالیه\m/ متا هم که اینو ثابت میکنه خلاصه در خریدش شک نکنید بهترین کار رو کردم برا وان نگرفتمش:D

آخرین ویرایش:

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
این حجم برای پری اوردر هست.دو بازی هست.یکی نسخه جدید یکی هم ریمستر قبلی.هر کدوم به صورت جداگانه هست و هر گدوم 15 گیگ
الان دیدم اره ولی هرکی اینو بخره اون ریمستر قبلی رو اشانتیون میده ؟؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
دوستان با شروع لانچ بازی حدود 2 ساعت بازی کردم گرافیک بازی واقعا عالیه که!!!پس این عکسا چی بود شما گذاشتین تو تاپیک؟!:-? خیلی گرافیکشون پایین بود تو بازی که واقعا گرافیک بازی عالی هست اصلا فکر نمیکردم اینطوری باشه. بازی یه خورده تو گیم پلی مشکل داره البته نه تیراندازی... حرکات پرش و بالا رفتن از اجسام یه خورده باگ داره که امیدوارم با اپدیت درست بشه البته خیلی جزئیه اونقدر نیست که اذیتتون کنه من یه خورده حساسم:D
درضمن بگم خیلی شیک و مچلسی اومدن بازی رو فقط پورت کردن:D معمولا اکثریت بازی ها تو نسخه وان یه خورده بافت ها تار هست که تو ps4 اینطور نیست مثال بارزش بازی های EA و Ubisoft و دیگر شرکت ها اما تو این بازی هیچ فرقی نمیکنه معلومه قشنگ رفتن برا pro کار کردن نه نسخه معمولی:D
اما بازی عالیه واقعا عالیه\m/ متا هم که اینو ثابت میکنه خلاصه در خریدش شک نکنید بهترین کار رو کردم برا وان نگرفتمش:D

داش یک چند تا عکس بگیر بگذار اینجا:D.
از لارا هم بگیر. :-?

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
الان دیدم اره ولی هرکی اینو بخره اون ریمستر قبلی رو اشانتیون میده ؟؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

اره من پری کردم و هر دو رو دارم الان.ولی فقط برای پری هست.

__________________________________________________________________________________________________________________

بازی به طرز وحشتناکی زیبا و خارق العادس.گرافیک عالی.گیم پلی بی نظیر.هیجان و حس تومب رایدری بی نظیرررر.
به شخصه بیشتر از انچارتد 4 باهاش حال کردم ( با اینکه فن انچ و ناتی هستم).
کنترل و گیم پلی بی نظیره.

خلاصه بگم: یه بازیه همه چی تموم و کامله.

• Like
Reactions: hrm

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دیروز یکم وقت شد بازیش کردم. گفتم بد نیست یه موردی رو که به صورت خیلی عجیبی توی نقدا اصلا بهش اشاره نشده ولی همه کاربرا از جمله خود من تجربه‌اش کردن و ازش ناراضی هستند رو اینجا بگم.

بازی از لحاظ کیفیت کلی یه پیشرفت و دنباله درست و حسابی برای TR2013 به نظر میاد و توی همین یکی دو ساعت اولیه هم خیلی لذت بخش بوده، اما توصیه میکنم PS4 بازا اگه خیلی برای بازی کردنش عجله ندارن فعلا طرفش نرن. متاسفانه کنترل بازی در زمینه آنالوگ‌ها خوب کار نشده و اون مناطق نزدیک مرکز آنالوگ (اصطلاحا وقتی این مناطق درست کار نمی‌کنند بهش میگن Dead Zone) یا عمل نمی‌کنند و یا خیلی کند عمل می‌کنند. نمیدونم دقیقا چطوری توضیح بدم چون خیلی سخته گفتنش و باید حتما تجربه‌اش کنید ولی خب بزارید یه مثال بزنم شاید راحت‌تر متوجه شدید.

موقع نشونه گرفتن با اسلحه/کمان وقتی می‌خواید کسی رو هدشات یا به بخش خاصی از اون شلیک کنید معمولا خیلی سریع نشونه خودتون رو میبرید نزدیک طرف و بعد با آهسته جابجا کردن آنالوگ روی هدف مورد نظرتون رفته و بهش شلیک می‌کنید. اینجا شما الان برای گرفتن اون نشونه دقیق دومی دارید منطقه نزدیک مرکز آنالوگ استفاده میکنید که با وجود اینکه سرعتش عمدا کمتر شده، اما هنوز به اندازه کافی واکنشش سریع هست که به شما اجازه بده ظرف یک ثانیه یا حتی کمتر بتونید نشونه رو روی هدفتون ببرید. این توی بازی‌های عادی به این صورته. حالا توی Rise of the Tomb Raider چطوریه؟ توی RotTR این سرعت توی منطقه وحشتناک پایینه! نه تنها سرعت پایینه بلکه اصلا Dead Zone توی بازی هست و یعنی مناطق خیلی نزدیک به مرکز اصلا عمل نمی‌کنند. مثلا اگر توی TR: DE و U4 میتونستید ظرف یک ثانیه اون نشونه دقیق دومی رو بگیرید، الان اینجا اینقدر سرعت کمه که بالای ۲ یا حتی ۳ ثانیه طول میکشه تا بتونید نشونه رو به جایی که دوست دارید ببرید!

باز اگر این سرعت جابجایی توی تمام سطح آنالوگ به همین نسبت کم بود میشد از طریق جابجایی Sensitivity توی Option (هنوز چک نکردم ولی فکر کنم داشت این رو) سرعت رو به همون اندازه دلخواه تغییر داد، ولی متاسفانه مشکل اینجاست که سرعت جابجایی توی کل آنالوگ اینقدر پایین نیست. به محض اینکه شما از منطقه مرکزی آنالوگ دور بشید و آنالوگ رو بیشتر به یه سمت ببرید، سرعت نشونه گیری یکدفعه‌ای به حالت طبیعی در میاد (با همون سرعت توی بازیای دیگه مثل TR: DE و U4) که خیلی خیلی سریعتر از وقتیه که توی مناطق مرکزی دارید نشونه میگیرید. یعنی موقع نشونه گیری توی RotTR اول کار سرعت بشدت پایین و در حد لاکپشتیه ولی یه ذره که بیشتر آنالوگ رو جهت میدید یه دفعه نشونه به صورت خیلی سریع و جت واری جابجا میشه. این مورد شدیدا نشونه گیری رو توی بازی آزار دهنده کرده و هدف گیری دقیق توی بازی خیلی سخت شده.

متاسفانه نمیدونم چطوری به این مسئله توی نسخه PS4 دقت نکردن ولی خب نسخه‌های Xbox 360 و PC این مشکل رو نداشتن. (Xbox One رو نمیدونم دقیقا این مشکل رو داشته یا نه ولی خب مثل اینکه اونجا Input Lag بوده که مطمئنا کنترل رو اونجا هم سخت میکرده برای همین بهش اشاره نکردم)

در کل امیدوارم هرچی زودتر این مشکل رو با یه Patchـی چیزی حلش کنند چون بازی واقعا خفن به نظر میاد و همین یک ساعت اولیه‌اش کلی برای من که عاشق TR2013 هستم، لذت بخش بوده.

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان بازی بشدت عالیه کاملا نسخه قبل رو میخوره اصلا بازی رو زیرو رو کردن خودمم باورم نمیشد اما بعضی از صحنه هایه بازی از انچارتد 4 بهم بیشتر حال داد(به دلیل اکشن بسیار کم در انچارتد 4:D)
البته یک سری چیزها هست که من باهاش حال نکردم اما ممکنه خیلیا باهش حال کنند اونم سیستم خرید تو بازی هست که که شما یک سری لوازم مهم رومیتونی بخری که کارتون رو خیلی سریع تر میکنه
یه بخش خیلی خیلی جالب هم تو بازی اضاف کردن اونم چلنج هاست که باید داخلشون یک سری ایتم تاریخی پیدا کنی که با پیدا کردنشون توانایی های خیلی جالبی بهتون میده... بازی رو انگار اوپن ورلد کردن لامصب خیلی بزرگه:D
...
بعدشم دوستان یه سوال چرا طریقه گرفتن اسلحه تو دست لارا در حد انچارتد یک تو نسل هفت هست؟:D کسانی که انچارتد یک رو بازی کردن اون اوایل انتشارش میدونند چی میگم این برام یه خورده ضدحال بود که اگه درست میشد دیگه برام بازی تکمیل تکمیل بود جالبه تو نسخه قبلی بازم همینطوری بود ولی به این شدت نبود:D
ویرایش: حرفم رو در مورد این که بهم بیشتر از انچارتد حال داد رو پس میگیرم بعد از 4 ساعت شما میفهمید که این بازی حتی نصف انچارتد 4 هم نیست:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر