Ring of Elysium

67_ring_of_elysium_steam_logo.jpg

Ring of Elysium
سبک: Battle Royale
سازنده: Tencent Games
ناشر: Tencent Games
تاریخ انتشار: 20 سپتامبر 2018 (EARLY ACCESS)
لینک دانلود + اسکرین شات و ویدیو
Ring of Elysium یک بازی رایگان جدید در سبک Battle Royale است که توسط Tencent Games سازندگان نسخه موبایل PUBG ساخته شده است. در این بازی 60 نفر که در یک منطقه سرد کوهستانی گرفتار شده اند با یکدیگر بر سر هلیکوپتر نجات مبارزه می کنند.

در ابتدای هر بازی میتوانید از بین سه نوع "پک" اسنوبرد، لوازم صخره نوردی و گلایدر یکی را انتخاب کنید. هر پک دارای قابلیت، سلاح اولیه و ظرفیت آیتم مخصوص به خود است. همچنین در این بازی بر خلاف دیگر بازی های Battle Royale به جای پرش از هواپیما میتوانید مکان شروع خود را روی نقشه مشخص کنید.

در Ring of Elysium هدف نهایی کشتن تمام بازیکنان نیست، بلکه رسیدن به هلیکوپتر نجات است که تنها قابلیت حمل 4 نفر را دارد. هلیکوپتر در انتهای بازی زمانی که طوفان (که بر خلاف بازی های دیگر به صورت دایره نیست و بخش های از پیش تعیین شده مپ را به طور کامل پوشش می دهد) بیشتر مپ را در بر گرفته است در آخرین منطقه امن فرود می آید و اگر بازیکنان بعد از مدتی وارد هلیکوپتر نشوند طوفان منطقه نهایی را هم در بر خواهد گرفت و موقعیت تمام بازیکنان روی نقشه نمایش داده خواهد شد.

این بازی هم اکنون در آمریکا و آسیا ریلیز شده اما سرور اروپا به خاطر قانون GDPR اتحادیه اروپا با تاخیر تا یک ماه دیگر اضافه خواهد شد.

آپدیت: سرور اروپا به بازی اضافه شد

آخرین ویرایش:

Ali.....

کاربر سایت
Apr 12, 2020
3
من مشکل پینگم حل شد تقریبا ولی ۲ تا مشکل دارم
اول بازی کیفیتش یه شکل نمیتونی خیلی بیاری پایین تا بازی روان بشه برای همین بازی لگ داره و مشکل بعدی اینه که
اصلا نمیمیرم =|
هرچی بهم تیر میزنن نمیمیرم
چی کنم
میترسم بن بشم

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
سلام خدمت همه
آقا من تا الان سه تا اکانت ساختم که بعد چند ساعت بازی همشون بن شدن !!
خواستیم یه بازی کنیم اینم داستانشد برامون
راه حلی هست بشه این مشکل رو حدل کرد
با فیلتر شکن وارد نشدم و فقط دی ان اس عوض کردم
لطفا کمک کنید

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
  • Like
Reactions: ata_se7en

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
کاری که گفته رو کردی؟
Steam overlay ـو از تنظیمات استیم خاموش کن.
سلام
آره با غیر فعال کردنش دیگه اون ارور رو نداد ولی جالبه که ویندوز قبلی چنین مشکلی نبود
تنها فرقش این بود که قبلی رو آپدیت کرده بودم اینو نه
حالا اینم ارور جدیده ... یه هو از بازی اومد بیرون و این ارور رو داد
اصلا داستان داریم با این بازی
Screenshot (43).png

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
سلام
آره با غیر فعال کردنش دیگه اون ارور رو نداد ولی جالبه که ویندوز قبلی چنین مشکلی نبود
تنها فرقش این بود که قبلی رو آپدیت کرده بودم اینو نه
حالا اینم ارور جدیده ... یه هو از بازی اومد بیرون و این ارور رو داد
اصلا داستان داریم با این بازی
View attachment 203695
اگه بازم میده یک Repair بزن شاید فایلای بازی مشکل پیدا کرده.

من قدیم خیلی طرفدار بازی بودم مشکلی نداشت اون زمان الان که اینقد بتل رویالای بهتری اومده نمیتونم بیام طرفش دیگه :D

• Like

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
اگه بازم میده یک Repair بزن شاید فایلای بازی مشکل پیدا کرده.

من قدیم خیلی طرفدار بازی بودم مشکلی نداشت اون زمان الان که اینقد بتل رویالای بهتری اومده نمیتونم بیام طرفش دیگه :D
تو خود بازی Repair بزنم / کدوم قسمتش ؟
راستی محید جان یکی دوتا بتل رویال بهتر سراغ داری اسمش رو بگو منم نرم سمت این بازی
الان کال آف و پابجی رو حله ، گزینه خوب دیگه هم سراغ داری ؟

• Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
تو خود بازی Repair بزنم / کدوم قسمتش ؟
راستی محید جان یکی دوتا بتل رویال بهتر سراغ داری اسمش رو بگو منم نرم سمت این بازی
الان کال آف و پابجی رو حله ، گزینه خوب دیگه هم سراغ داری ؟
روی اسم بازی تو لایبرری کلیک راست کن Properties بعد از قسمت Local files بزن Verify integrity of the game files...

ببین دیگه بستگی به سلیقت داره اگه دنبال بتل رویال رئال باشی فک نکنم هنوز مثل پابجی چیزی باشه که نزدیک ترینش میشه همین RoE، آرکید تر و فان ترش میشه Warzone، اگه مثل من عشق آرکید لجند دار و اینا باشی که Apex legends اگه هم اهل دیوار سازی باشی فورتنایت :D بتل رویال خاص دیگه ای نیست غیر اینا که زنده باشه هنوز فک کنم.

• Like

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
روی اسم بازی تو لایبرری کلیک راست کن Properties بعد از قسمت Local files بزن Verify integrity of the game files...

ببین دیگه بستگی به سلیقت داره اگه دنبال بتل رویال رئال باشی فک نکنم هنوز مثل پابجی چیزی باشه که نزدیک ترینش میشه همین RoE، آرکید تر و فان ترش میشه Warzone، اگه مثل من عشق آرکید لجند دار و اینا باشی که Apex legends اگه هم اهل دیوار سازی باشی فورتنایت :D بتل رویال خاص دیگه ای نیست غیر اینا که زنده باشه هنوز فک کنم.
مجید جان ریپیر زدم فایلا مشکلی نداشتند و مطمئنن از مشکلات بازیه طبق معمول
همه این بازیایی که که فرمودین تو بساطم دارم :Cheesygrin: احساس کردم شاید بازی جدیدی باشه که ازش بی خبرم
به هر حال Ring of Elysiumبازی خوبیه ولی مشکلات فراوانی داره که آدم رو زیاد وسوسه نمیکنه دوباره بازی کنه

• Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
مجید جان ریپیر زدم فایلا مشکلی نداشتند و مطمئنن از مشکلات بازیه طبق معمول
همه این بازیایی که که فرمودین تو بساطم دارم :Cheesygrin: احساس کردم شاید بازی جدیدی باشه که ازش بی خبرم
به هر حال Ring of Elysiumبازی خوبیه ولی مشکلات فراوانی داره که آدم رو زیاد وسوسه نمیکنه دوباره بازی کنه
غیر اینا هم هست عناوین کمتر شنیده شده اما سبکاش متفاوته دیگه مثل Spell break ـو اینا.
اتفاقا IGN ـم یک مقاله دیروز منتشر کرد در این مورد:
The 10 Best Battle Royales - IGN

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر