Resident Evil Revelations 2 | PS Vita

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
خب به سلامتی بازی تابستان 2015 میاد:dنسخه ویتا تمام dlc ها رو هم داره،نحوه کنترل هم با کنسول های دیگر متفاوت است:d

آخرین ویرایش:

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
من بازی رو بازی کردم، تجربم رو با شما در میون میزارم.
اول از همه اینکه خب تو این بی بازی واسه ویتا، یه چنین بازیی مخصوصا از سری اویل که واسه این کنسول نیومده بود، لازم بود و به نظر من حرکت خوبی از سونی بود که این بازی رو برای ویتا پورت کرد.
در مورد بازی، از لحاظ گرافیک خب بازی افت کیفیت داره و اگر شما مخصوصا نسخه PC رو بازی کرده باشین، بار اول تو ذوقتون میخوره، اما کم کم عادت میکنین، اما در کل گرافیک بازی خوب هست.
گیم پلی بازی متاسفانه با توجه به فریم نامناسب بازی کمی ضعیف تر به نظر میاد و بازی معمولا بین 20 تا 30 فریم اجرا میشه، البته از بازی هایی مثل Borderlands تو این زمینه خیلی بهتره. اما با این حال سبک گیم پلی سری رزیدنت اویل حفظ شده.
بازی به طور کامل به علاوه دو اپیسود اضافه و مخصوص ویتا عرضه شده و بخش های جانبی که به نظرم بیشتر به درد یک کنسول همراه میخوره وجود داره، مثلا خود Raid Mode ساعت ها شما رو سرگرم میکنه.
کنترل بازی خوبه و استفاده از تاچ پد خیلی به کنترل بازی کمک کرده، البته لودینگ های بازی زیاد هست و بعضا تا 30 ثانیه طول میکشه.
در کل بازی برای ویتا به نظرم ارزش خرید داره، اگرچه فریم ریت بازی میتونست بهتر باشه اما در کل با یک بازی کامل با قیمت مناسب طرف هستیم.

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
من یه مدت مشغول بازی کردن این عنوان هستم واقعا خیلی نسبت به evil6بهتره حس ترس خاصی داره کاملا حس میشه این عنوان شبیه رزیدنت اویل ها کلاسیک هست من تنها مشکلی که از بازی دیدیم یک موسیقی بازی بعد هم گرافیک بازی که خیلی میتونسته بهتر باشه ولی در واقعا گیمر رو راضی نگاه میداره به امید بازگشت رزیدنت اویل به دوران اوج

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
من بازی رو قبلا رفتم رو کنسول.اگه نرفته بودم اینو حتما میخریدم.:d
البته اگه تخفیف خوب بخوره با کله میخرم:d
منم رو PC رفتم، اما اینو فقط خوراکم Raid Mod هست، صبح تا شب.
تازه تو استوریش اعصاب آدم میریزه بهم، هی میخوام aim کنم، میریزن سرم شلوغ میشه لگ میگیره.

imanii

کاربر سایت
Jun 23, 2014
26
سلام خسته نباشین از بچه هایی که این بازی رو ویتا انجام دادن بیزحمت بگن ببینیم نسخه فیزیکی هم اومده یا نه فقط دیجیتالی هستش خیلی فوریه مرسی اگه کسی هم سایتی یا جایی سراغ داره بیزحمت بگه قیمت هم دارین بدین مرسی ممنون

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام خسته نباشین از بچه هایی که این بازی رو ویتا انجام دادن بیزحمت بگن ببینیم نسخه فیزیکی هم اومده یا نه فقط دیجیتالی هستش خیلی فوریه مرسی اگه کسی هم سایتی یا جایی سراغ داره بیزحمت بگه قیمت هم دارین بدین مرسی ممنون
یکم دیره ولی جواب میدم.
بله نسخه فیزیکیشم اومده ولی تو ایران من ندیدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر