Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
وات؟ یعنی چی عجله دارن مگه

دوستان کسی بازی کرده باشه دمو رو بیادش روشن کنه ملت رو.
بله بازی کردم دمو رو یه چی تو مایع های همون P.T معروفه گرافیک خوبی داره البته سازنده ها گفتن دمو هیچ ربطی به بازی اصلی نداره بیشتر فقط میخواستن نظر طرفدارا و فیدبکا رو بدونن که تا الان مثبت بوده جو بسیار خفنی داره معماهای نسبتا اسون البته این دمو تا الان که دارم باهات صحبت میکنم پنج تا پایان داشته که الان ملت دنبال ششمی هستن اخه دوتا ایتم در دمو هست که تا الان کاربردی نداشته و اگه الان یه سر به توییچ بزنی ملت دارن بازی میکنن و دنبال استفاده و رمز گشایی از این دو ایتم هستن پیشنهاد میکنم حتما تجربش کنین من که راضی بودم

behradbt

کاربر سایت
Sep 11, 2014
78
گيمرايي ك اين دمو رو بازي كردن گير دادن به تبر و انگشت ، ك خب منطقيه و هنوز كاري براش پيدا نشده
ولي يكي تو يكي از چنل هاي twitch گفت " از كجا معلوم كپكام نيومده دو تا ايتم بدون استفاده بندازه تو دمو كه همه فك كنن اوه، حتما يه كار ويژه اي بايد با اينا كرد و يا اوه،چقد اين بازي رمز و راز داره ، و همينطور حرف زدن راجع به اين تيزر ادامه پيدا ميكنه" ...
ممكنه واقعا هم اينطوري نباشه و يه چيزي واسه كشف كردن وجود داشته باشه ، ولي خب حقيقت طور ديگه اي هست. يني امكان نداره 3 روز از عرضه يه " تيزر قابل بازيِ " 3 گيگي بگذره و بچه هاي Reddit هرچي توشه رو تخليه نكنن :| اينجور اتفاقا تو همه تجارت ها ميوفته و چرا توي گيم نيوفته؟

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
گيمرايي ك اين دمو رو بازي كردن گير دادن به تبر و انگشت ، ك خب منطقيه و هنوز كاري براش پيدا نشده
ولي يكي تو يكي از چنل هاي twitch گفت " از كجا معلوم كپكام نيومده دو تا ايتم بدون استفاده بندازه تو دمو كه همه فك كنن اوه، حتما يه كار ويژه اي بايد با اينا كرد و يا اوه،چقد اين بازي رمز و راز داره ، و همينطور حرف زدن راجع به اين تيزر ادامه پيدا ميكنه" ...
ممكنه واقعا هم اينطوري نباشه و يه چيزي واسه كشف كردن وجود داشته باشه ، ولي خب حقيقت طور ديگه اي هست. يني امكان نداره 3 روز از عرضه يه " تيزر قابل بازيِ " 3 گيگي بگذره و بچه هاي Reddit هرچي توشه رو تخليه نكنن :| اينجور اتفاقا تو همه تجارت ها ميوفته و چرا توي گيم نيوفته؟
شاید باور نکنی انجمن نبوده که نرفته باشم یا تو یوتیوب و توییچ هر چی بوده نگاه کردم هیچ راهی نیست خدایی ولی یهو مثلا یکی از کارمندای بخش المان کپکام توییت زده که نه اقا این انگشته یجا بدرد میخوره الکی نیست حالا واقعیت داره یا نه خدا میدونه ولی همین دوتا ایتم خودش خیلی این روزا صدا کرده و حسابی این دمو بقول شما 3 گیگی رو بدجور انداخته رو زبونا اینم یه نوع بازاریابیه دیگه

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
نمیدونم کسی اشاره کرده یا نه ولی نویسنده نسخه اول F.E.A.R و Spec OPS: The Line وظیفه نویسندگی بازی رو در اختیار داره. به نظر میاد حداقل تو این بخش بازی خوب عمل کنه :D
البته نویسنده نسخه اول Craig Hubbard هست. Richard Pearsey نویسنده دوتا اکسپنشن پک هایی هست که برای FEAR اومد.
=================================
کارگردان بازی هم که کارگردان Revelations هست

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
انگشت کلیده، ولی زیرورو کردنش فایده نداره، من حتی تا قسمت پورتال کردن این آیتمها ذهنمو پیش بردم از بی نتیجگی. به این نتیجه رسیدم که از نوار vhs باید آیتمی رو برای شخصیتهائو خودم بجا بزارم برا همین هر کار مسخره ای شد کردم! ، از تکون دادن جعبه هائو عروسک، تا نحوه ی استفاده ی آیتمهائو نوبتی کردنشون، زمانمو حتی محاسبه کردم و مقایسه میکردم مکانو تعداد قدمهامو، در تاپیک P.T الان اگه برید جزء اولین نفرات بودم که معمای گریه ی بچه رو حل کردم. آیتمها گزینه ی دور ریختن دارن ولی نمیشه استفاده کرد، این خودش یه سواله که برخی موارد غیر قابل استفاده ان، من تمام مواردو کنار هم گذاشتم فهمیدم حل میشه معمای آخر، دلیلم اینه که شما با کلنجار زیاد به جز کنکاش ممکنه به جاهایی برسید، چون گشتن تنها بدرد نمیخوره، معما مطمئنا با گشتن رازش باز نمیشه، قضیه پیچیده ترو مسخره تر از این میتونه باشه.

آخرین ویرایش:

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
انگشت کلیده، ولی زیرورو کردنش فایده نداره، من حتی تا قسمت پورتال کردن این آیتمها ذهنمو پیش بردم از بی نتیجگی. به این نتیجه رسیدم که از نوار vhs باید آیتمی رو برای شخصیتهائو خودم بجا بزارم برا همین هر کار مسخره ای شد کردم! ، از تکون دادن جعبه هائو عروسک، تا نحوه ی استفاده ی آیتمهائو نوبتی کردنشون، زمانمو حتی محاسبه کردم و مقایسه میکردم مکانو تعداد قدمهامو، در تاپیک P.T الان اگه برید جزء اولین نفرات بودم که معمای گریه ی بچه رو حل کردم. آیتمها گزینه ی دور ریختن دارن ولی نمیشه استفاده کرد، این خودش یه سواله که برخی موارد غیر قابل استفاده ان، من تمام مواردو کنار هم گذاشتم فهمیدم حل میشه معمای آخر، دلیلم اینه که شما با کلنجار زیاد به جز کنکاش ممکنه به جاهایی برسید، چون گشتن تنها بدرد نمیخوره، معما مطمئنا با گشتن رازش باز نمیشه، قضیه پیچیده ترو مسخره تر از این میتونه باشه.
داداش یه کد هست اول نوار من حتی گفتم اونو باید برم بزنم تو redeem code شاید استفاده بشه و سرنخ بده تو تا پرتال رفتی من حتی تاریخ تو نوار vhs رو گفتم باید با ساعت پلی هماهنگ کرد شاید اتفاقی بیفته الکی داریم خودمونو زحمت میدیم البته من اینو هنوز امتحان نکردم چرا ما فقط یبار نوار رو نگاه میکنیم نگاه اون فیوز رو بیا بزن در رو طبقه بالا بزن باز کن بعد دوباره برو نوار رو ببین نگاه کن طبقه بالا در بازه یا نه البته میدونم بی فایدس من متاسفانه بخاطر امتحاناتم پلی رو دادم دست دوستم وگرنه الان امتحان میکردم راهو

• Like
Reactions: amirone

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
داداش یه کد هست اول نوار من حتی گفتم اونو باید برم بزنم تو redeem code شاید استفاده بشه و سرنخ بده تو تا پرتال رفتی من حتی تاریخ تو نوار vhs رو گفتم باید با ساعت پلی هماهنگ کرد شاید اتفاقی بیفته الکی داریم خودمونو زحمت میدیم البته من اینو هنوز امتحان نکردم چرا ما فقط یبار نوار رو نگاه میکنیم نگاه اون فیوز رو بیا بزن در رو طبقه بالا بزن باز کن بعد دوباره برو نوار رو ببین نگاه کن طبقه بالا در بازه یا نه البته میدونم بی فایدس من متاسفانه بخاطر امتحاناتم پلی رو دادم دست دوستم وگرنه الان امتحان میکردم راهو
امتحان کرده بودم هیچ آیتمو قسمتی تکون نمیخوره فیوزم نیست، متاسفانه توی نوار دستت بستستو روال عادی، غیر عادی نمیشه، فقط از بیرون میشه حرکتی زد. امشب دوباره تئوریامو پیاده میکنم.

• Like
Reactions: sam2fisher

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من این کار رو کردم فایده نداره. شما هر تغییری تو ویدیو بدی توی زمان حال اعمال میشه ولی برعکسش امکان پذیر نیست و این نکته خیلی مهمیه

• Like

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
من این کار رو کردم فایده نداره. شما هر تغییری تو ویدیو بدی توی زمان حال اعمال میشه ولی برعکسش امکان پذیر نیست و این نکته خیلی مهمیه
نگاه دوستان درسته حرف شما ولی ببینید ما چندین چیز دیگه هم داریم که بلا استفادس یکی پیانو هست که تو حالت عادی دست بزنی بهش درش بسته میشه ولی تو نوار همچین اتفاقی نمیفته براش این شماره یک یکی هم یخچال و مایکرویو هست اصلا اقا چرا اینا باز میشن ولی استفاده ندارن مگه میشه اینا رو الکی گذاشته باشه اینم دو یکی هم هدفون تو طبقه بالا تو نوار هست اصلا این هدفون چرا هست من حتی به فکرک رسید وقتی این ایتم رو میبینم برم هدفون بزنم به دسته ببینم اتفاقی میفته یا نه اینم شماره سوم یکی هم این عکس هلیکوپتر امبرلا هست کنار تلفن اینم بد فکرمو مشغول کرده تبر چرا استفاده نداره اصلا چرا گذاشتنش نگاه اینهمه علامت سوال داره همین تک دمو به دو نتیجه میرسیم اولی اینه که واقعا رازی هست و ما هنوز کشفش نکردیم دوم که من احتمالشو بیشتر میدم هممون سر کاریم اقا جان اینم واسه بازاریابی و انداختن سر زبونا این ایتمارو گذاشتن خلاص

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
نگاه دوستان درسته حرف شما ولی ببینید ما چندین چیز دیگه هم داریم که بلا استفادس یکی پیانو هست که تو حالت عادی دست بزنی بهش درش بسته میشه ولی تو نوار همچین اتفاقی نمیفته براش این شماره یک یکی هم یخچال و مایکرویو هست اصلا اقا چرا اینا باز میشن ولی استفاده ندارن مگه میشه اینا رو الکی گذاشته باشه اینم دو یکی هم هدفون تو طبقه بالا تو نوار هست اصلا این هدفون چرا هست من حتی به فکرک رسید وقتی این ایتم رو میبینم برم هدفون بزنم به دسته ببینم اتفاقی میفته یا نه اینم شماره سوم یکی هم این عکس هلیکوپتر امبرلا هست کنار تلفن اینم بد فکرمو مشغول کرده تبر چرا استفاده نداره اصلا چرا گذاشتنش نگاه اینهمه علامت سوال داره همین تک دمو به دو نتیجه میرسیم اولی اینه که واقعا رازی هست و ما هنوز کشفش نکردیم دوم که من احتمالشو بیشتر میدم هممون سر کاریم اقا جان اینم واسه بازاریابی و انداختن سر زبونا این ایتمارو گذاشتن خلاص
معمولا ماوراالطبیعه بعد از تنها شدنو گیر افتادن دست اهریمن اتفاق میفته طبیعیه، در مورد یخچالو مایکروفرو قابلمه کنجکاوی طرفه که یک امر طبیعیه و اگه دس به هیچی نزنه جای تعجب داره و جستجو کردن در این نوع سبک حرف اول گیم پلی رو میزنه، در مورد مابقی مسائلم امیدوارم کلیدی برای حلش باشه چون امشب کلی قراره سر بازی وقتو اعصابم بره.

• Like

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,996
نام
احمد
من که PS4 ندارم ولی از اون جا که با این سری کلی خاطره دارم :((:((:(( وقتی دمو رو کامل از یوتیوب دیدم... خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم....:boo::Praying: ... ترس روانی( تپه خاموش)... همراه اول شخص بودن (تجربه عناوینی مثل Outlast و غیره )...با یک اتمسفر تاریک( تنها در تاریکی) به همراه یکسری معمای خفن به سبک میکامی :Shocked: به همراه کمی اکشن در حد 3 تا 4 تیر انداختن:D میشه رزیدنت اویل کلاسیک ... کلا لپ کلامم این بود امیدوار کننده بود این دمو کپکام همون طور که با نسخه 4 به این سری اون عظمت و اون تغییر سبک رو زد مطئنن اگه محتاتانه پیش بره میتونه موفق بیشه. که کلا بازم به نظرم نمیدونم میشه؟ یا نمیشه؟:D

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
بله بازی کردم دمو رو یه چی تو مایع های همون P.T معروفه گرافیک خوبی داره البته سازنده ها گفتن دمو هیچ ربطی به بازی اصلی نداره بیشتر فقط میخواستن نظر طرفدارا و فیدبکا رو بدونن که تا الان مثبت بوده جو بسیار خفنی داره معماهای نسبتا اسون البته این دمو تا الان که دارم باهات صحبت میکنم پنج تا پایان داشته که الان ملت دنبال ششمی هستن اخه دوتا ایتم در دمو هست که تا الان کاربردی نداشته و اگه الان یه سر به توییچ بزنی ملت دارن بازی میکنن و دنبال استفاده و رمز گشایی از این دو ایتم هستن پیشنهاد میکنم حتما تجربش کنین من که راضی بودم
گیم پلی دمو مدت زمانش نیم ساعت میشه؟

مگه نقش آفرینیه که چند تا پایان داشته باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر