Resident Evil 4 Ultimate HD Edition | PC

امکان ندارد که یک گیمر شاهکار استاد Shinji Mikami و بازی را که در سال ۲۰۰۵ یک شگفتی در سبک Survival horror بخاطر نیاورد و تا به حال آن را بازی نکرده باشد. به تازگی قرار است امسال بازی Resident Evil 4 تحت عنوان Resident Evil 4 Ultimate HD Edition و با کیفیت HD و نرخ فریم ۶۰ در تاریخ ۲۸ فوریه 2014 برای PC منتشر شود.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Windows XP/ Vista، Windows 7، Windows 8
پردازنده: Intel CoreTM2 Duo 2.4 Ghz or better، AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz or better
حافظه: ۲GB RAM / Hard Disk Space: 15 GB free hard drive space
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce 8800GTS or better, ATI RadeonTM HD 4850 or better
DirectX: 9.0c or above / Sound: Standard audio device

سیستم پیشنهادی:

Windows Vista, Windows 7, Windows 8
پردازنده: Intel CoreTM 2 Quad 2.7 Ghz or better, AMD PhenomTM II X4 3 Ghz or better
حافظه: ۴GB RAM / Hard Disk Space: 15 GB free hard drive space
کارت گرافیک:NVIDIA GeForce GTX 560 or better

RE4PC-6-200x111.jpg

RE4PC-1-200x111.jpg

RE4PC-11-200x111.jpg

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
دوستان بازی روی ویندوز 10 اجرا نمیشه یه هفته پیش اجرا میشد الآن دیگه نمیشه دلیلشو نمیدونم نسخه اصلی روی استیمه نه صفحه بازی میاد نه اررور میده هیچی فقط اجرا نمیشه!

• Like
Reactions: kamyy

Game of Death

کاربر سایت
Jan 25, 2019
33
دوستان بازی روی ویندوز 10 اجرا نمیشه یه هفته پیش اجرا میشد الآن دیگه نمیشه دلیلشو نمیدونم نسخه اصلی روی استیمه نه صفحه بازی میاد نه اررور میده هیچی فقط اجرا نمیشه!

نسخه کرک شده گروه prophet رو دانلود و تست کن. آپدیت شده به آخرین ورژن و سالم
دانلود بازی Resident Evil 4 Ultimate HD Edition برای PC

sjd_yas

عضو جدید
Nov 13, 2019
2
سلام
دوستان من از نسخه hd دارم استفاده میکنم ولی تو مرحله 1.1 که یه سنگ از کوه میندازن سر لیون و باید یه دکمه رو تند تند بزنی تا لیون سریع تر بره ُ اون دکمه کدوم هست؟ تو تصویر X رو نشون میده . من هر دکمه ای رو میزنم فرقی نمیکنه و نمیتونم مرحله رو رد کنم

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
سلام
دوستان من از نسخه hd دارم استفاده میکنم ولی تو مرحله 1.1 که یه سنگ از کوه میندازن سر لیون و باید یه دکمه رو تند تند بزنی تا لیون سریع تر بره ُ اون دکمه کدوم هست؟ تو تصویر X رو نشون میده . من هر دکمه ای رو میزنم فرقی نمیکنه و نمیتونم مرحله رو رد کنم
any tips how to press the x button faster :: resident evil 4 / biohazard 4 General Discussions
ممنون از جوابتون
میشه بیشتر راهنمایی کنید؟ من نفهمیدم کدوم فایل رو دقیقا باید دانلود کنم و چیکار کنم.
تمام اطلاعاتی که نیاز دارید، توی لینک زیر به همراه تمام اطلاعات و ویدئو هستش. (اگه سوال دیگه ای داشتید، توی PV بفرستید.)
Script for QTEs (KB&M + controllers) :: resident evil 4 / biohazard 4 General Discussions

دانلود برنامه Auto Hot Key هم از لینک زیر میتونید بگیرید که بعد باید اسکریپت رو وارد همین برنامه کنید.
AutoHotkey Downloads
--------------------------------------
اگه به هر دلیلی نتونستید برنامه رو دانلود و اسکریپت رو اجرا کنید، فقط فریم بازی رو روی 30 فریم بذارید، مشکل حل میشه.

آخرین ویرایش:

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
بچه ها یه سوال
من بازی دانلود کردم و قبل از اینکه نصب کنم آنتی ویروسم رو غیر فعال میکنم و بازی اجرا میشه ولی کامپیوتر که خاموش و روشن میکنم آنتی ویروس که روشن میشه یکی از فایل بازی خودش پاک میکنه و بازی اجرا نمیشه!
من چیکار کنم که این انتی ویروس خود ویندوز کاری به فولدر این بازی نداشته باشه؟
یا اینکه خودتون از چه سایتی دانلود کردین که سالم بوده منم برم دانلود کنم از همون جا
دمتون گرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر