Multi Platform Remnant 2

سازنده
Gunfire Games
تاریخ انتشار
Summer 2023
ناشر
Gearbox Publishing
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
hd_logo_1ckk.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: Gearbox Publishing
Genre: Souls-like, Shooter , RPG
Release Date: Summer 2023
Steam Page: Remnant 2

• Remnant 2 ادامه ای بر بازی پرفروش remnant from the ashes هست که قرار است در تابستان 2023 برای PC و کنسول های نسل نهمی XBSX/S و PS5 عرضه شود.
  • همانند نسخه پیشین بازی از سیستم پیشرفته تر procedural generation استفاده میکنه که به گفته خودشون تجربه شما با دوستانتون کاملا متفاوت بوده و ارزش تکرار پذیری بالایی داره برای مثال مراحل و ایتم و باس فایت و دانجن ها و ... کاملا فرق میکنه.
  • بازی رو میتونید به صورت Co-op تا 3 بازیکن بازی کنید.
  • در حال حاضر کلاس های معرفی شده Gunslinger و The Handler و The Challenger هستند.
  • در حال حاضر World های بازی Yaesha ، Losomn که شامل Dran و Fae میشه هستند.

کلاس ها
Gunslinger کلاس assault بازی محسوب میشه که سلاح اصلیش Rifle و Pistol عه.

Perk اصلی این کلاس Loaded هست که وقتی اکتیو میشه به مدت 15 ثانیه مهمات شما بی نهایت و Skill های شما بدون cooldown میشن.
  • Swift Shot دریافت 15% (Fire Rate) و 25% (Ranged Damage) و 5% (Critical Chance) برای تمامی سلاح ها.
  • Posse Up وقتی مهماتی از روی زمین بر میدارید 30% از اون بین باقی کلاس های تقسیم میکنه.​
  • Quick Hands دیافت 10% (Reload Speed) و اگه خشاب آخر باشه 2X میشه.​
  • Sleight Of Hand​
SKILLS
  • Quick Draw

Screenshot 2023-06-13 143452.png
  • Sidewinder

Screenshot 2023-06-13 143519.png

• Bulletstorm
Screenshot 2023-06-13 143549.png

تاپیک آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
کلاس Medic معرفی شد.

تاریخ عرضه بازی هم مشخص شد : 1402/05/03

من خودم تازه دارم شماره قبلشو بازی میکنم و به نظرم جز آندرریتدترین بازی هاست.
قبل اینکه رو استیم بگیرم، کرکی زدم ببینم با توجه به سولزلایک بودنش خوشم میاد یا نه که بعدش که اومدم رو استیم بگیرم، استیم بازی در آورد و همه رو تبعید کرد در نتیجه منم جرات نکردم خرید کنم.:((

آخرین ویرایش:

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,039
کلاس Medic معرفی شد.

تاریخ عرضه بازی هم مشخص شد : 1402/05/03

من خودم تازه دارم شماره قبلشو بازی میکنم و به نظرم جز آندرریتدترین بازی هاست.
قبل اینکه رو استیم بگیرم، کرکی زدم ببینم با توجه به سولزلایک بودنش خوشم میاد یا نه که بعدش که اومدم رو استیم بگیرم، استیم بازی در آورد و همه رو تبعید کرد در نتیجه منم جرات نکردم خرید کنم.:((
آره واقعا امیدوارم شماره دوش خوب فروش بره و نسخه بعدیش هم بسازن.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,408
دوستان من دیگه به دلیل مشغله شغلی وقت ندارم دیگه تاپیک آپدیت کنم دوستان کسی خواست به مدیریت بگه تاپیک بگیرن

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
3,026
نام
محمد
بازی قبلی یکی از بهترین تجربه های نسل قبلی بود برام که بیشتر از 60-70 ساعت چه آفلاین چه کو اپ تجربش کردم و فکر کنم باسی نموند که نزده باشم.
حقیقتا انتظار بیشتری از نظر نمرات داشتم از این نسخه...

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
146
نام
Moein
بازی قبلی یکی از بهترین تجربه های نسل قبلی بود برام که بیشتر از 60-70 ساعت چه آفلاین چه کو اپ تجربش کردم و فکر کنم باسی نموند که نزده باشم.
حقیقتا انتظار بیشتری از نظر نمرات داشتم از این نسخه...
دقیقا برای منم یکی از بهترین تجربه ها و خاطره انگیز ترین تجربه های کو اپ ام بود. متاش الان رو پی سی از 18 نقد 80 که خوبه همین که قرار نیست خاطرات خوب نسخه قبل رو خراب کنه من راضیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر