Red dead online راهنمایی

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام،
گیم پلی از red dead online دیدم
محتوای فارسی درباره این بازی کم بود
میشه یه توضیح کلی درباره کار هایی که میشه توی بازی کرد و به طور کلی فعالیت ها و یه بررسی نقلی از بازی برام بنویسید؟! ممنون:)

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
سلام،
گیم پلی از red dead online دیدم
محتوای فارسی درباره این بازی کم بود
میشه یه توضیح کلی درباره کار هایی که میشه توی بازی کرد و به طور کلی فعالیت ها و یه بررسی نقلی از بازی برام بنویسید؟! ممنون:)
ببینید تو بخش انلاین ما قسمت های خیلی زیادی داریم
مرحله های داستانی، مرحله های Stranger، چالش های روزانه(Daily Challenge) مرحله های مربوط به هر Role، انواع مختلف رویداد ها(Free Room Events)و انواع Showdown ها است

تو بخش داستانی همونطور که چند پست بالاتر گفتم روایتگر داستان بخش آنلاین بازی است، داستان بازی به همراه Jessica LeClerk، Horley ، Cripps، کلانتر Tom Davies و کلانتر Sam Freeman روایت می‌شود.

مرحله های Stranger(فرعی): در سر تا سر نقشه بازی ، تعدادی Stranger هستند که میتوانید با آنها همکاری کنید، از جمله Alden Carruthers، Anthony Foreman، Bonnie MacFarlane، Hamish Sinclair ، Jake & Sadie Adler که مراحل آنها بسته به خود شخصیت آنها میتواند خوب یا بد باشد، مثلا Hamish Sinclair همیشه کار هایی را به شما پیشنهاد خواهد داد که با انجام آنها شرافت شما بالا خواهد رفت ، مانند اسکورت واگن ، شکار حیوان، پیدا کردن واگن های گمشده و بر عکس بر فرض مثال با انجام دادن مراحل Anthony Foreman نیز شرافت کاهش خواهد یافت ، از جمله مراحل Anthony Foreman نیز میتوان به دزدیدن واگن، قتل، خرابکاری و ایجاد مزاحمت اشاره کرد.

Free Room Events: رویداد های بازی همیشه در حال جریان هستند و هر نیم ساعت، رویداد جدید شروع می‌شود، انواع مختلف رویداد ها عبارتند از: Wildlife Photographer، Wild Animal Kills، King of the Castle و Fishing Challenge، بر فرض مثال در Fishing Challenge پلیر هایی که در رویداد هستند، با هم در ماهگیری رقابت می‌کنند و در آخر برنده رویداد، مقداری شمش طلا و پول و XP دریافت می‌کند.

Showdown: انواع مختلفی از مبارزات است که بازیکنان به صورت گروهی، با یکدیگر به رقابت میپردازند، ازجمله PUBLIC ENEMY ، PLUNDER، SPOILS OF WAR ، SHOOTOUT می‌توان اشاره کرد.

مراحل Telegram: مراحل تک نفره هستند که باید تنهایی آنهارا انجام دهید و بر اساس هر بار موفقیت در آن مرحله ، درجه سختی آن بیشتر خواهد شد و از سه بخش Outrider ، A One Horse Deal و Rich Pickings تشکیل شده است.
(من فکر کنم شما همین مراحل تلگرام رو هی تکرار میکنید که براتون ماموریت جدید نمیاره!!!)

مراحل BloodMoney: در سرتاسر مپ ، چندین Stranger از جمله Anthony Foreman ، joe ،Sean MacGuire و James Langton هستند که میتوانید به واسطه آنها، مراحل آپدیت BloodMoney را دریافت کنید
خود این مراحل بلاد مانی دو بخش داره!
1- مراحل اصلی
2- مراحل فرعی!
مراحل اصلی که خیلی جذاب تر هست تو این مراحل باید پیدا کردن یک جواهر فوق قیمتی هستید که در حال انتقال به غرب امریکا توسط قطار و گارد سلطنتی شهر Saint Denis است که بایستی آن جواهر را پیدا کرده و آن را برای جناب Martelli تحویل دهید؛ برای شروع مراحل اصلی نیاز به 15 الی 25 عدد Capitale خواهید داشت

بخش دوم که من خودم شدید به دنبالش هستم که خودمو برسونم به اون سطح بخش رول ها و شغل ها هست
در حال حاظر 5 نقش Bounty Hunter, Naturalist, Moonshiner, Trader و Collector در بازی حضور دارند که بازیکن میتواند آنهارا انجام دهد. هر نقش 20 سطح دارد و در هر سطح آیتم های منحصر به فرد هر نقش قرار دارند که با پیشروی در آن، میتوانید آیتم های هر سطح را دریافت کنید.
هر نقش وظایف منحصر به فرد خود را دارد، بر فرض مثال در Bounty Hunter بازیکن به دنبال خلافکاران و افراد تحت تعقیب است با دستگیری و تحویل آنها به پلیس، شمش و پول دریافت میکنید، هزینه خرید نقش بانتی هانتر، 15 شمش طلا است و هزینه آپگرید آن به پرستیژ 15 شمش است و از 30 لول تشکیل شده است که هر لول آیتم های مخصوصی را داراست.
در Naturalist به دنبال مطالعه و تحقیق بر روی حیوانات مختلف هستید و با جمع آوری نمونه خون از حیوانات و ارسال آن به harriet ، پاداش خود را دریافت کنید. (نباید حیوان رو بکشید!! فقط نمونه گیری باید کنید!) هزینه خرید این نقش، 25 شمش طلا است و از 20 لول تشکیل شده است.
در Trader میتوانید با شکار و جمع آوری پوست حیوانات، با تولید لباس و لوازم توسط کریپس، آنهارا به خریداران محلی یا غیر محلی بفروشید و از این راه کسب در آمد کنید. هزینه خرید این نقش، 15 شمش طلا است و از 20 لول تشکیل شده است.
در Collector نیز به دنبال گشت و گذار در نقشه و جمع آوری آیتم های ارزشمند و کمیاب هستید و با جمع آوری مجموعه کامل هر آیتم و ارسال آن به Madam Nazar از این راه کسب در آمد کنید. هزینه خرید این نقش، 15 شمش طلا است و از 20 لول تشکیل شده است.
و در Moonshiner با ساخت Moonshine و راه اندازی سالن، و فروش مونشاین خود به خریداران ، میتوانید کسب در آمد کنید. هزینه خرید این نقش، 25 شمش طلا است و از 20 لول تشکیل شده است

به هرکدوم از شغلهایی که علاقه دارید یه سرچ ساده تو اینترنت کنید راهنمای کاملشون میاد!

در نهایت یه سری Ability card هست تو بازی که با دریافت اونا میتونید کاراکترون را اپگرید کنید و قابلیتهاشو افزایش بدید

اگه سوالی بود در این خصوص هستم در خدمتتون

• Like
Reactions: Erebor and sms12

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر